Zavrieť

Porady

Kliatba

Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Fredka Pozri príspevok
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. Mimochodom, 17 rokov určite nemám. Najviac ma pochopila OSKY a ďakujem jej za pochopenie. Len tak okrajovo, nazvala som tému kliatbou alebo mágiou pretože som nevedela ako to inak nazvať... modlitbou určite by som nenazvala, to by Boh asi nevyslyšal alebo že by? No možno áno, ide o to že v podstate nič hrozné si neprajem, len .. no nehám si pre seba aj tak by sa zas našlo 20 ľudí, ktorí by ma odsúdili...

IRISKA skoro trafila do čierneho, za tým, čo si želám je určite aj šťastie a zdravie toho druhého... Tak si skôr zaželám, aby sa ten dotyčný nedával na somariny.

Tak poprosím nejakého administrátora o zmazanie tejto témy a budete radi. A majte ma aj za najsprostejšiu a neviem ešte akú. Mne to je jedno.
Fredka, neviem, prečo to vnímaš takto...chceš od ľudí na Porade poradiť v niečom, o čon ani nechceš hovoriť...nikto nevie, o čo Ti ide...v čom chceš poradiť...prečítaj si ešte raz, čo si napísala do textu, keď si zadávala tému:

Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?

Chceš, aby sme Ti poradili, ako zoslať na niekoho smolu?? Kliatba, zaklínanie, vyvolávanie duchov atď. To sú príliš nebezpečné slová a Ty sa hráš s ohňom, ak sa o niečo také pokúšaš...Čo si čakala? Aké odpovede???
0 0
schatzi schatzi

schatzi je offline (nepripojený) schatzi

Zaujímavá prosba, len dúfam, že sa nestanem tvojim blízkym. Neber to zle, ani to tak nemyslím, ale tak tuším, že si to ešte nerobila, a ty to chceš hneď vyskúšať na niekom, kto ti je najbližší, dúfam, že to nemyslíš vážne, čo ak sa ti to nepodarí, hm, čo potom? Budeš ho vedieť aj odčarovať?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nedá mi nepripojiť svoj názor.
Fredka, tvoja otázka je naozaj špecifická a len ty vieš, o čo ti ide. No uvedomuješ si, že takto chceš ovplyvniť vôľu niekoho, kto ti je navyše blízky?! Vieš vôbec, čo chce ten človek? Alebo vieš len to, čo chceš ty?
Nemusíš verejne odpovedať. Hlavne odpovedz si sama pre seba.
Mier.
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

schatzi Pozri príspevok
Zaujímavá prosba, len dúfam, že sa nestanem tvojim blízkym. Neber to zle, ani to tak nemyslím, ale tak tuším, že si to ešte nerobila, a ty to chceš hneď vyskúšať na niekom, kto ti je najbližší, dúfam, že to nemyslíš vážne, čo ak sa ti to nepodarí, hm, čo potom? Budeš ho vedieť aj odčarovať?
No presne tak, nerobila. ALe tak no niečo som vyskúšala ale myslím, že sa to nedá nazvať mágiou... neviem. Nikoho som nemala v pláne začarovať alebo čo spomínate.

A inak myslím, že takých ľudí je viac, čo si želajú niečo, čo by tým pádom bola smola pre toho druhého.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fredka Pozri príspevok
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. .
Myslím, že si pletieš pojmy s dojmami, pokiaľ tvrdíš, že dvadsať ľudí Ťa odsúdilo. Ak dobre čítam, tak, odsúdila som Ťa jediná, pretože zahrávať sa s mágiou sa málo kedy oplatí a ja to osobne považujem za niečo absurdné. Tí ostatní Ťa podľa mňa vôbec neodsudzovali, len sa Ti snažili kulantne naznačiť, že tade cesta nevedie.

Iste si nemohla prehliadnuť tú moju poslednú vetu “čítala som na Porade veľa hlúpostí, ale táto prekonala všetky doterajšie”. Z jej umiestnenia vyplýva, že sa rovnako vzťahuje na tvoje príspevky, ale aj ten môj. Ale napísala som ho zámerne tak preto, aby si sa “zobudila”.
Ak si túto tému založila s dobrým úmyslom - pomôcť svojmu blížnemu, tak sa ti ospravedlňujem za moje nepochopenie. Pre mňa bol ten dobrý úmysel príliš hlboko skrytý v texte tvojich príspevkov.

Ale téma asi splnila svoj účel, pretože podľa mňa si dostala xx dobrých rád a návodov, ako sa treba snažiť o dobro pre blížneho svojho, a nielen pre neho.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Fredka Pozri príspevok
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Už to tu opísali predo mnou. Je to tak, treba dať ruky od toho preč. Nepozname (mnohí) veci nebom a zemou. Tie dosahy kliatby sa môžu obratiť voči tomu, kto to šíri. Pri každej myslienke si musime uvedomiť, že tá myšlienka ma nasledny dopad, a ani si to neuvedomujeme. Kto seje vietor, žne búrku.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
osky Pozri príspevok
az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena....
Aj mne sa tak vidí. No nema pravo konať proti voli ineho slobodneho jedinca. Čarami si lasku iného človeka nezíska.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Fredka, myslím si, že sa mýliš ... minimálne v tom, že väčšina.
Ja nikdy nikoho neodsudzujem, lebo doteraz vždy sa mi to vrátilo. Rozumiem Ti, a ako som napísal: Pozor na to, čo si želáš! Nič viac, nič menej. Nikdy by som si nedovolil niekoho odsúdiť, lebo nie som v jeho koži. A byť v niekoho koži je iný pohľad na vec. Ale dával by som si pozor. Koniec koncov - Ty budeš znášať následky - tie dobré, ale aj tie zlé. Neviem Ti poradiť inak ... neviem či niečo také ako kliatba existuje. Neviem. Ale Tvoje myslenie, Tvoje JA, ego, môže Tebe ublížiť.
0 0
g.mirka g.mirka

g.mirka je offline (nepripojený) g.mirka

A to si este predstav, ze by si takto niekomu uskodila. Dokazala by si spokojne zit bez vycitiek svedomia? Mna mrzi a tazko si odpustam chyby
a sklamania, ktorymi som milovanej osobe ublizila v podstate nechtiac
bez nejakej magie a pod. A
preto sa dodnes snazim napravat, co som urobila. Ver mi, ze cloveku
ublizis velmi lahko a za par sekund, ale niekedy ani cele roky nestacia
na to,aby si to dokazala napravit, nech by si to z celeho srdca olutovala.

Ak mozem poradit, nechaj to tak. Ak ta sklamala ta osoba, Ty chod
s cistym stitom dalej a ver, ze budes spokojna. Sklamat a ublizit je
ovela horsie ako zostat sklamany a zraneny. Naozaj viem, o com to je.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Kazu Pozri príspevok
Sú veci medzi nebom a zemou ktoré sa dejú bez nášho pričinenia a dokonca aj bez nášho vedomia. Určite to má nejaké logické vysvetlenie ale zatiaľ na všetko nevieme odpovede. A preto sa aj na rôzne mágie, zaklínanie a podobné praktiky aj pozerám. Ale jedno viem určite. Ak sa má niekomu niečo zlé pritrafiť tak sa mu to aj stane. Nie preto, že si to želám, ale preto, že ten človek v súlade so svojou povahou koná všetko tak, aby sa mu to aj naozaj stalo. Nemusí sa mu to stať hneď, chce to len trpezlivosť a čo má prísť, príde. Veď už aj naši starí otcovia a matere hovorievali, že Božie mlyny melú pomaly a iste. Ale zdá sa mi, že ty si o niečo koleduješ keď sa zaoberáš takými vecami. Daj si pozor, aby ťa to celkom nepohltilo, lebo sa scvokneš.
K tomu by som len dodala, že to platí aj o dobrých veciach. Ak sa majú stať, stanú sa.

Keďže píšeš o človeku tvojmu srdcu blízkemu, tak predpokladám že ide o chlapa. Ak je to tak, dám ti jednú radu v 32 ročnom manželstve vyskúšanu: Nikdy sa nesnaž vybabrať s chlapom. Ten kto na to doplatí je vždy žena.
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

g.mirka Pozri príspevok
A to si este predstav, ze by si takto niekomu uskodila. Dokazala by si spokojne zit bez vycitiek svedomia? Mna mrzi a tazko si odpustam chyby
a sklamania, ktorymi som milovanej osobe ublizila v podstate nechtiac
bez nejakej magie a pod. A
preto sa dodnes snazim napravat, co som urobila. Ver mi, ze cloveku
ublizis velmi lahko a za par sekund, ale niekedy ani cele roky nestacia
na to,aby si to dokazala napravit, nech by si to z celeho srdca olutovala.

Ak mozem poradit, nechaj to tak. Ak ta sklamala ta osoba, Ty chod
s cistym stitom dalej a ver, ze budes spokojna. Sklamat a ublizit je
ovela horsie ako zostat sklamany a zraneny. Naozaj viem, o com to je.
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Fredka Pozri príspevok
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.

Fredka, ešte raz...prečítaj si, čo si napísala v zadaní témy...a potom sa nečuduj, aké sú odpovede...ja mám z Tvojich príspevkov pocit a to sa prosím neuraz, že nevieš, čo vlastne chceš..
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

http://gotika.blog.cz/0611/co-je-to-kliatba
http://www.modlitba.sk/htm/okultizmu...ky/2_stare.htm
http://vlastinasvatkova.blog.sme.sk/...a-kliatba.html
http://www.katnoviny.sk/Kn_2003/10_2003/listaren.htm
http://www.meditacia.sk/Saman-1299id...-A-377-2099id/
No skús poštudovať či si sa vyjadrila skutočne tak ako si chcela. Vidím, že nikto nechápe až na pár príspevkov s ktorými Ty súhlasíš. Takže neviem kto "mláti nadarmo"... nakoniec si to asi ani nemyslela tak ako si to napísala.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

syrik Pozri príspevok
Fredka, ešte raz...prečítaj si, čo si napísala v zadaní témy...a potom sa nečuduj, aké sú odpovede...ja mám z Tvojich príspevkov pocit a to sa prosím neuraz, že nevieš, čo vlastne chceš..
Sme sa úplne zhodli. Tiež mi to tak vyšlo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Fredka Pozri príspevok
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.
Naozaj Ti niekto prišiel svojou odpoveďou že Ťa súdi? Hmm ... Ja som tu nič ako "súdenie" nečítala.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.04.09 at 20:35 Dôvod: doplnenie poslednej vety
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

Naozaj Fredka je to tak, vôbec sa nečudujem ako tu títo ľudia predo mnou reagovali. To ako si to opísala, že v čom potrebuješ radu neznelo tak že by si chcela niekomu dobre. Teraz to chceš napraviť, jasné.....lebo si sa asi zle vyjadrila a vyzerá to teraz dosť blbo....však napíš o čo ide a možno ti aj niekto poradí. Ale myslím, že hlavne treba v živote POZITÍVNE MYSLIEŤ

Inak ja ani neviem či niečo ako mágia existuje a či sa dá niečo zakliať alebo privodiť niekomu zle. Ale len už ked si na niečo také pomyslím je mi z toho zle. Ja dúfam, že niečo také ani neexistuje !!!!!!!!!!!
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Presne tak...skús napísať, aký máš konkrétny problém...a keď o tom nechceš alebo nemôžeš hovoriť, tak potom Ti tu vlastne nemá kto poradiť s Tvojim problémom..keďže ho nik nevie..nech je to čokoľvek, určite sa to dá riešiť aj inak ako mágiou...
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

Neviem ani ja, či niečo také existuje.. naozaj... ale znie to zaujímavé hlavne preto, že nik o tom nevie... teda až na pár ľudí ktorí sa tomu venujú, ale nepoznám osobne nikoho takého. Však preto som sa sem s tým obrátila. Neviem no, mňa to neznepokojuje vôbec, lebo čarovať neviem.. ale bolo by to asi zaujímavé
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Elena Navrátilová Pozri príspevok
http://gotika.blog.cz/0611/co-je-to-kliatba
http://www.modlitba.sk/htm/okultizmu...ky/2_stare.htm
http://vlastinasvatkova.blog.sme.sk/...a-kliatba.html
http://www.katnoviny.sk/Kn_2003/10_2003/listaren.htm
http://www.meditacia.sk/Saman-1299id...-A-377-2099id/
No skús poštudovať či si sa vyjadrila skutočne tak ako si chcela. Vidím, že nikto nechápe až na pár príspevkov s ktorými Ty súhlasíš. Takže neviem kto "mláti nadarmo"... nakoniec si to asi ani nemyslela tak ako si to napísala.
Fredka Pozri príspevok
Neviem ani ja, či niečo také existuje.. naozaj... ale znie to zaujímavé hlavne preto, že nik o tom nevie... teda až na pár ľudí ktorí sa tomu venujú, ale nepoznám osobne nikoho takého. Však preto som sa sem s tým obrátila. Neviem no, mňa to neznepokojuje vôbec, lebo čarovať neviem.. ale bolo by to asi zaujímavé
Skús prečítať... otvorí sa Ti obzor. Určite budeš prekvapená.
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Skús prečítať... otvorí sa Ti obzor. Určite budeš prekvapená.
Tak romýšľala som, že by som nakukla do nejakých kníh, v ktorých sa o tom píše.... ty si o tom čítala alebo niečo podobné z iných zdrojov dozvedela?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať