Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
Bavi Bavi

Bavi je offline (nepripojený) Bavi

Dav Pozri príspevok
Odskúšala som - pri Žiadosti hlási chybu, ale urobí zúčtovanie v poriadku. Ešte idem pre istotu prepočítať, či dôjdem k rovnakému číslu ako program.
Mám zamestnanca s príjmom 2667,68 a odvodmi 355,08. V RZD mu nedá zamestnaneckú prémiu, aj keď v žiadosti som ju zaškrtla. Nevieš mi, prosím, poradiť prečo? Podmienky má splnené. Je potrebné ešte niečo urobiť? ZD v RZD program vykazuje 0, pričom by mal byť 3072,96 EUR. Vopred ďakujem za rady!
0 0
halu halu

halu je offline (nepripojený) halu

Ja mám podobný prípad, ale mne dá ZD na uplatnenie nezamestnaneckej prémie 3692,40 Eur a zamestnaneckú prémiu 157,04 Eur.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Mám iný problém pri RZD. Študent ktorý pracoval 6-8/09 mi priniesol žiadosť na vykonanie RZD. Ale nedá sa mi zadať žiadosť v MRP WIN. Pri postupe:
Výpočet-dane-žiadosť mi vyskočia len zamestnanci k 31.12.09 a spätne sa mi žiadosť nedá /alebo to neviem/vyhotoviť. Pri výpočet-dane-RZD sa mi zobrazia všetci zamestnanci v roku 2009, ale keďže nemá tento zamestnanec vystavenú
v programe žiadosť - výpočet mi program nevykoná. PROSÍM PORAĎTE.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Vlastas Pozri príspevok
Mám iný problém pri RZD. Študent ktorý pracoval 6-8/09 mi priniesol žiadosť na vykonanie RZD. Ale nedá sa mi zadať žiadosť v MRP WIN. Pri postupe:
Výpočet-dane-žiadosť mi vyskočia len zamestnanci k 31.12.09 a spätne sa mi žiadosť nedá /alebo to neviem/vyhotoviť. Pri výpočet-dane-RZD sa mi zobrazia všetci zamestnanci v roku 2009, ale keďže nemá tento zamestnanec vystavenú
v programe žiadosť - výpočet mi program nevykoná. PROSÍM PORAĎTE.
V hornej časti je filter. Odklikni filner vypnutý a zobrazia sa všetci zamestnanci a vytlač Žiadosť z programu.
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Vlastas Pozri príspevok
Mám iný problém pri RZD. Študent ktorý pracoval 6-8/09 mi priniesol žiadosť na vykonanie RZD. Ale nedá sa mi zadať žiadosť v MRP WIN. Pri postupe:
Výpočet-dane-žiadosť mi vyskočia len zamestnanci k 31.12.09 a spätne sa mi žiadosť nedá /alebo to neviem/vyhotoviť. Pri výpočet-dane-RZD sa mi zobrazia všetci zamestnanci v roku 2009, ale keďže nemá tento zamestnanec vystavenú
v programe žiadosť - výpočet mi program nevykoná. PROSÍM PORAĎTE.
Musíš nahodiť jeho žiadosť o RZD do programu a potom to pojde. Dáš výpočet - dane - žiadosť.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
katka50 Pozri príspevok
V hornej časti je filter. Odklikni filner vypnutý a zobrazia sa všetci zamestnanci a vytlač Žiadosť z programu.
Výborne, funguje. Už je to v poriadku. Dík
0 0
Bavi Bavi

Bavi je offline (nepripojený) Bavi

Bavi Pozri príspevok
Mám zamestnanca s príjmom 2667,68 a odvodmi 355,08. V RZD mu nedá zamestnaneckú prémiu, aj keď v žiadosti som ju zaškrtla. Nevieš mi, prosím, poradiť prečo? Podmienky má splnené. Je potrebné ešte niečo urobiť? ZD v RZD program vykazuje 0, pričom by mal byť 3072,96 EUR. Vopred ďakujem za rady!
Vie niekto pomôcť?
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Dobrý den akurát som si stiahla aktualizáciu a chcela som si povytláčať RZD po novom, ale stále mi vyhadzuje pri výpočte, že je to už vyrátané. Ale ja som to rátala ešte pred aktualizáciou aj som to uložila a teraz to neviem opraviť. Poradte mi prosím
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

31Jankal Pozri príspevok
Dobrý den akurát som si stiahla aktualizáciu a chcela som si povytláčať RZD po novom, ale stále mi vyhadzuje pri výpočte, že je to už vyrátané. Ale ja som to rátala ešte pred aktualizáciou aj som to uložila a teraz to neviem opraviť. Poradte mi prosím
Ešte k tomu:
Ked si dám výpočet-dane- žiadosť o vykonanie zúčtovania, a ked kliknem na určitého človeka tak mi vyhodí existuje zúčtoavnie dane, žiadosť nemôžno upravovať.
A ked si dám výpočet - dane - RZD a ked kliknem na určitého človeka tak mi vyhodí zamestnanec nepožiadal o vykonanie zúčtovania, chcete sa prepnúť do agendy - výpočet dane - žiadosť o vykonanie ........
a takto stále dookola
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

31Jankal Pozri príspevok
Ešte k tomu:
Ked si dám výpočet-dane- žiadosť o vykonanie zúčtovania, a ked kliknem na určitého človeka tak mi vyhodí existuje zúčtoavnie dane, žiadosť nemôžno upravovať.
A ked si dám výpočet - dane - RZD a ked kliknem na určitého človeka tak mi vyhodí zamestnanec nepožiadal o vykonanie zúčtovania, chcete sa prepnúť do agendy - výpočet dane - žiadosť o vykonanie ........
a takto stále dookola
Musíš zrušiť vyúčtovanie dane a potom môžeš robiť opravy v žiadosti a znovu urobiť nanovo výpočet RZD.
Ano - chcete sa prepnúť do agendy - výpočet dane - žiadosť o RZD / treba ju tam aj uložiť.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Bavi Pozri príspevok
Vie niekto pomôcť?
A nieje to dôchodca ?
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

No tak sme sa predsa dočkali aj aktuálneho dokladu o výške príjmu a preddavkoch na poistné za rok 2009. Škoda že po termíne. Aspoň že už naťahuje správne úhrn preddavkov na poistné zamestnávateľa.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Daggmar Pozri príspevok
Musíš zrušiť vyúčtovanie dane a potom môžeš robiť opravy v žiadosti a znovu urobiť nanovo výpočet RZD.
Ano - chcete sa prepnúť do agendy - výpočet dane - žiadosť o RZD / treba ju tam aj uložiť.
cez to áno mi to nejde, ukáže mi to zase dookola to isté že už existuje zúčtovanie dane, atd
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Musiš dať najprv zmazať pôvodné vyúčtovanie dane u toho konkrétneho zamestnanca.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

a to ako vymažem, prosím o postup dakujem
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Mne to nejak čudne vypočítava zam.prémiu.Veď posúďte:
Príjmy: 4471,16
Poistné: 597,11 rozdiel 3874,05
Zam prémia by mala byť: 4025,70-3874,05=151,65*19%=28,82 a mne to stále hádže 28,91 - čím to môže byť?
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

31Jankal Pozri príspevok
a to ako vymažem, prosím o postup dakujem
Výpočet - Dane - Ročné zúčtovanie dane - Kliknúť pravým tlačidlom na ZC a dať vymazať.
1 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

31Jankal Pozri príspevok
a to ako vymažem, prosím o postup dakujem
Ročné zúčtovanie dane - postaviš sa na konkretneho zamestnanca - hore v lište máš znamienko - /minus/ na to klikneš a dáš áno.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Problém. Nenačítava ZP, podmienky uplatnenia nemám zaškrnuté v RZD ani počet mesiacov, čo som vôbec v žiadosti nenašla.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

31Jankal Pozri príspevok
Problém. Nenačítava ZP, podmienky uplatnenia nemám zaškrnuté v RZD ani počet mesiacov, čo som vôbec v žiadosti nenašla.
Bola vydaná nová verzia miezd ( dnes ráno alebo včera večer), skús ju nainštalovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať