Zavrieť

Porady

Pracka WHIRPOOL

Ahojte . Velmi by ma zaujimalo ci sa najde este nejaky nestastnik (okrem mna) ktory si kupil s predu plnenu automaticku pracku WHIRPOOL (ta moja ma oznacenie AWO\D 431 35\1)a tiez ma s nou problemi ktore spocivaju v tom ze pracka jednoducho pri konci prania nevyplacha pradlo. Robila mi to predosla pracka ktoru mi po troch neuspesnych opravach vymenili a robi mi to aj tato nova ktoru mi doniesli . Dakujem za odpoved.
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tak nam odišla, po 5 a pol roka, už nebola ani v predlženej zaruke (http://www.porada.sk/t109899-pracka-whirpool.html ). Do tohoto neinvestujem, ved len prepravne naklady su 30-50€. Kupena nova Samsung. Manželka si nevie vynachvaliť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

5 a pol...no nič mocmoja už dávala znamenia, ale ešte "krúti".....december 2002 kúpená...
0 0
kilac kilac

kilac je offline (nepripojený) kilac

Áno nájde sa, napríklad ja. Že sa práčka pokazí to je jedna vec, no prístup pracovníkov zákazníckeho servisu WHIRPOOL je úžasný. Práčka je v záruke a na „LINKE ZÁKAZNÍKA“ po nahlásení nefunkčnosti práčky ti operátorka povie aby si si ju opravil sám J, že máš vyčistiť filter, ktorý dômyselne ukrytý, ku ktorému sa bežný smrteľník nedopracuje bez toho aby rozbil celú práčku, lebo keď príde opravár a zistí, že filter je upchatý tak ti to spočítajú.
Ponaučenie: „KUPUJME VÝROBKY WHIRPOOL“!!!
0 3
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Načo sa sem vyťahujú 7 rokov staré a 2 roky prachom zapadnuté témy ???
2 1
faro1 faro1

faro1 je offline (nepripojený) faro1

kilac
Áno nájde sa, napríklad ja. Že sa práčka pokazí to je jedna vec, no prístup pracovníkov zákazníckeho servisu WHIRPOOL je úžasný. Práčka je v záruke a na „LINKE ZÁKAZNÍKA“ po nahlásení nefunkčnosti práčky ti operátorka povie aby si si ju opravil sám J, že máš vyčistiť filter, ktorý dômyselne ukrytý, ku ktorému sa bežný smrteľník nedopracuje bez toho aby rozbil celú práčku, lebo keď príde opravár a zistí, že filter je upchatý tak ti to spočítajú.
Ponaučenie: „KUPUJME VÝROBKY WHIRPOOL“!!!
Vyčistiť filter v práčke je trochu iné, ako ťukať do klávesnice PC. Ak si technický antitalent, tak potrebuješ celú plejádu ľudí, čo vedia aj niečo spraviť, ale potom si to musíš zaplatiť. Vyčistenie filtra v automatickej práčke, aj keď je v záruke, nie je dôvod posielať technika na výjazd a nie je to záručná oprava! Je to starosť majiteľa práčky a patrí to k základnej obsluhe práčky, máš to popísané v manuáli, práčka za tvoju nešikovnosť nemôže. Filter majú automatické práčky všetkých typov a výrobcov.
3 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať