Zavrieť

Porady

Problémy s PC

Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Posledné 2 týždne sa mi samovoľne vypína PC - v čase keď na ňom nepracujem. Po vypnutí sa už nereaguje na nič.
Po odpojení zo siete (od napätia) a znova pripojení sa už dá zapnúť. O 2-3 dni sa znova z ničoho-nič vypne.
Prosím o radu PC zdatných poraďákov v čom môže byť problém?
Ďakujem.

Prajem pekný deň
Viera
Usporiadat
janusa012 janusa012

janusa012 je offline (nepripojený) janusa012

ahoj prosi vas poradte mi niekto...na ploche sa mi vsetky ikony zobrazuju dva krat...a ked jednu z nich vymazem vymaze sa mi aj ta druha...uz som si tak vymazala vsetky fotky...proooooooooosiiiiiiim poradte mi co s tym mam urobit???
0 0
sign sign

sign je offline (nepripojený) sign

Ahoj, skus sa pozriet na toto (priloha). Ak tomu nerozumies, zavolaj si ITckara, co vie robit s Windows registrami a ukaz mu tu stranku...
0 0
harrino harrino

harrino je offline (nepripojený) harrino

Viki
Posledné 2 týždne sa mi samovoľne vypína PC - v čase keď na ňom nepracujem. Po vypnutí sa už nereaguje na nič.
Po odpojení zo siete (od napätia) a znova pripojení sa už dá zapnúť. O 2-3 dni sa znova z ničoho-nič vypne.
Prosím o radu PC zdatných poraďákov v čom môže byť problém?
Ďakujem.

Prajem pekný deň
Viera
Viki
Posledné 2 týždne sa mi samovoľne vypína PC - v čase keď na ňom nepracujem. Po vypnutí sa už nereaguje na nič.
Po odpojení zo siete (od napätia) a znova pripojení sa už dá zapnúť. O 2-3 dni sa znova z ničoho-nič vypne.
Prosím o radu PC zdatných poraďákov v čom môže byť problém?
Ďakujem.

Prajem pekný deň
Viera
Máš problémy s grafickou kartou, poistka graf. karty od prehrievania vyhodí . Ak máš samostatnú grafickú KARTU v slote, a máš INTEGROVANÚ v základnej doske, prepoj to tam. A grafickú kartu vyber z PC. Ak táto chyba bude pokračovať, nechaj PC 2hod. voľne bežať, a tak isto podotláčaj aj ventilátor CPU procesora.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

harrino
Máš problémy s grafickou kartou, poistka graf. karty od prehrievania vyhodí . Ak máš samostatnú grafickú KARTU v slote, a máš INTEGROVANÚ v základnej doske, prepoj to tam. A grafickú kartu vyber z PC. Ak táto chyba bude pokračovať, nechaj PC 2hod. voľne bežať, a tak isto podotláčaj aj ventilátor CPU procesora.
Trochu ťa poopravím - GK nemá žiadnu poistku - tá môže mať maximálne teplotné čidlo, ktoré odosiela údaje o teplote OS.

Toto vyzerá skôr na problémy so zdrojom.
Odporúčam vyskúšať iný zdroj, či sa porucha bude naďalej prejavovať. Pokiaľ áno, potom môže byť príčinou hardvérova chyba na matičnej doske.
0 0
snehulienka17 snehulienka17

snehulienka17 je offline (nepripojený) snehulienka17

neviem ci to tu niekto pisal - ale otvorila by som skrinku a pozrela sa ci nieje zapraseny chladic ..., ramkou diskom ... tazko to takto zistit na to by sa musel clovek pozriet a poskusat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


I toto pomôže.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať