Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Skúste si najprv skopírovať obrázok z témy, už overený.
0 0
eav77 eav77

eav77 je offline (nepripojený) eav77

na porade je vazne zabava dnes som nic neurobila
nezobrazilo mi to nazvy obrazkov:
1) ako zistite ze uz je manzelka doma z nakupov
2) narodeniny
Naposledy upravil eav77 : 11.08.05 at 13:55
jak se pozna ze manzelka je jiz doma.jpg  
dirty.jpg  
1/1
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
eav77
na porade je vazne zabava dnes som nic neurobila
Máš pravdu. Aj ja tak niekedy dopadnem, že robota čaká na stole a ja sa tu pučím od smiechu. Ale snažím sa už kombinovať prácu z poradou.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
............................
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Rozprávka zo života
pohadka_arr_1.jpg  
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Minule som videla, ako tri mníšky nastupujú na vysutú lanovku na Lomnický štít a teraz toto? Majú pravdu, prečo by sa mali obmedzovať...


Prvé foto je moje a druhé je z netu.
100_1770.JPG  
1949.jpg  
1/1
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

:p
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Jani, to je dobréééééééééééé... ...
0 0
Rupert Rupert

Rupert je offline (nepripojený) Rupert

liba2
Chyba je vo veľkosti obrázka, má 29,7 kB. Asi by sa mal zmenšíť tak, aby sa zase mohol "rozbaliť" ako to parkovisko s ťavou. Ale taká "zdatná" nie som, bohužiaľ...
Obrazky vo formate GIF idu iba do velkosti akej pises, vo formate JPG, JPEG idu aj vacsie.
Takze jedine ich dat z GIF do JPG.
0 0
mimabb mimabb

mimabb je offline (nepripojený) mimabb

zopar cumlikov
CHUPETA1.JPG  
CHUPETA3.JPG  
CHUPETA6.JPG  
CHUPETA4.JPG  
1/1
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Rupert
Obrazky vo formate GIF idu iba do velkosti akej pises, vo formate JPG, JPEG idu aj vacsie.
Takze jedine ich dat z GIF do JPG.
Ďakujem za info, ešte keby som vedela ako ich mám dať do JPG? ďak. Len prepíšem koncovku? ani to neviem, skúšala som, asi nesprávne...
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
liba2
Ďakujem za info, ešte keby som vedela ako ich mám dať do JPG? ďak. Len prepíšem koncovku? ani to neviem, skúšala som, asi nesprávne...
Našla som u seba jeden obrázok, ktorý bol v gif a len som prepísala koncovku na jpg. Skúsim, či to ide.
0033.jpg  
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ide to. Takže ak máš uložený obrázok, choď do Total Commandera, klikni myškou na riadok, kde je obrázok a po sekunde klikni znova (nie rýchlo, aby sa neotvoril). Potom len prepíš koncovku, daj enter a je to.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

skúšam.................. Nie je to dobré, poškodila som ho pri manipulácii, skúsim ešte raz.
Naposledy upravil liba2 : 15.03.06 at 18:25
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
liba2
skúšam.................. HURÁAAAAAAAA
To je zlatučké miminko... :p
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Janka6685
To je zlatučké miminko... :p
toto nie, to čo mám v archíve to je zlaté..... vzdávam to... neviem prepísať ten formát tak, aby obrázok zostal nepoškodený...
Naposledy upravil liba2 : 11.08.05 at 18:11
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Paula
Umývačka riadu
Bože môj,
to bol surovec, keď dokázal v takom humuse namočiť dieťa, fúúj! Jeho by som tam strčila!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

No dobre Vlasti, idem vymazať umývačku riadov
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Do zbierky smajlík:
s92.gif  
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Rupert
Obrazky vo formate GIF idu iba do velkosti akej pises, vo formate JPG, JPEG idu aj vacsie.
Takze jedine ich dat z GIF do JPG.
Skúšala som to, ale prepísaním na iný formát sa zmenila kvalita obrázka a stratila sa jeho "pohyblivosť". Skúsila som to dvomi spôsobmi a nevyšlo to ani raz. Dík za radu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať