Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Správny darček:p
Hajzlík otvorený optimal..jpg  
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Rozprávka o narodeninách
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Hubnutí sexem
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Dôchodková reforma
0 0
sokrateska sokrateska

sokrateska je offline (nepripojený) sokrateska

zasnívaný idealista...
Dobrý večer na poradu! Aj ja by som chcela prispieť malou troškou "do mlýna", ale ešte som to nikdy neskúšala s prílohou. Tak mi držte palce a majte sa krásne! /zdá sa, že to pôjde/ takže - všetko najplepšie VŠETKÝM PORAĎAKOM, pretože sú super!
sviatok.jpg  
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Pridajme sa aj my.

List premiérovi - žiadosť o domček za 5 mil.

Vážený pán premiér,

dnes som si prečítal o tom, že chcete postaviť 75 domov pre manažérov automobilky KIA. A tak som sa rozhodol Vám napísať.

Vážený pán premiér,

žiadam Vás o postavenie domčeka niekde v Bratislave, môže byť aj v susedstve spomínaných kórejských papalášov. Nie som síce manažér, ale už dlho poctivo platím dane a odvody, míňam všetky peniaze v slovenských obchodoch a takto to bude ešte pokračovať dlhé roky. Aspoň dúfam.

Vážený pán premiér,

som podstatne skromnejší ako moji potenciálni ázijskí susedia. Kým jeden ich domček vyjde v priemere na 15,5 milióna, mne úplne stačí 5 miliónov. Už som si vyhliadol jeden pekný pozemoček za slušnú sumu, tak Vás prosím, aby ste sa s peniažkami poponáhľali. Dokonca Vás ušetrím starostí a firmu, ktorá mi domček postaví, si zoženiem sám.

Vážený pán premiér,

zároveň Vám chcem sľúbiť, že ak mi prispejete tými piatimi miliónmi na môj domček, tak si ho o päť rokov kúpim za 4 milióny. Ja viem, znie to nelogicky, ale prerobíte len milión, kým na Kórejčanoch prerobíte 200-krát viac. A dokonca nemusíte za mňa ani platiť plyn, elektrinu a vodu. Zároveň Vám sľubujem, že už od Vás nebudem chcieť ani daňové prázdniny a ani žiadne investičné stimuly.

Vážený pán premiér,

vopred Vám veľmi pekne ďakujem a verím, že aj na blaho vlastných občanov myslíte rovnako, ako na blaho zahraničných investorov.

Vám oddaný občan SR
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No to sa mi ľúbi! Prisámvačku idem napísať aj ja dačo tomu nášmu štedrému premiérovi ( nenadarmo sa volá Mikuláš ).
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ako muži rozumejú hovorenému slovu:

Žena sa vráti po týždni domov:
Tu to vyzerá ako v chlieve. Nedá sa nič robiť, ideme na to, to musí­me dať spolu doporiadku. Špina sa valí­, kam sa pozriem, zajtra by si bol bez spodného prádla, ak ho nedáme hneď teraz vyprať.

On počuje:
Bla,bla,bla IDEME NA TO, bla,bla,bla ,bla MUSÍME SPOLU,bla,bla,bla BEZ SPODNÉHO PRÁDLA,bla,bla,bla HNEĎ TERAZ!
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Janka6685
Ako muži rozumejú hovorenému slovu:

Žena sa vráti po týždni domov:
Tu to vyzerá ako v chlieve. Nedá sa nič robiť, ideme na to, to musí­me dať spolu doporiadku. Špina sa valí­, kam sa pozriem, zajtra by si bol bez spodného prádla, ak ho nedáme hneď teraz vyprať.

On počuje:
Bla,bla,bla IDEME NA TO, bla,bla,bla ,bla MUSÍME SPOLU,bla,bla,bla BEZ SPODNÉHO PRÁDLA,bla,bla,bla HNEĎ TERAZ!
No toto, Janka, na čo ty nemyslíš ??
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ajobs
No toto, Janka, na čo ty nemyslíš ??
To ževraj muži takto myslia a počujú to čo chcú:p . Nie?:p
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ajobs
No toto, Janka, na čo ty nemyslíš ??
A ešte k tomu v pracovnej dobe, keby tak šéf vedel.:p
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tweety
A ešte k tomu v pracovnej dobe, keby tak šéf vedel.:p
Aj takéto to má výhody, ak si sám sebe šéfom.:p
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Janka6685
Aj takéto to má výhody, ak si sám sebe šéfom.:p
Aj ja hovorím, že najlepšie je byť sám sebe pánom, teda aj šéfom. Ešte keby aj peniaze chodili samé od seba.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

ajobs
Aj ja hovorím, že najlepšie je byť sám sebe pánom, teda aj šéfom. Ešte keby aj peniaze chodili samé od seba.
Veru, veru, u mňa len samé od seba odchádzajú.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
abel
Veru, veru, u mňa len samé od seba odchádzajú.
A to je zle, potom musíš byť neustále v strate ?
Ale máš asi zdravé cash flow.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Janka , máš moje sympatie!!!
"Lepšie je zomrieť umilovaním, ako v domove dôchodcov spomienkami na pracovné úspechy"
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

rosemary
Janka , máš moje sympatie!!!
"Lepšie je zomrieť umilovaním, ako v domove dôchodcov spomienkami na pracovné úspechy"
Mne by sa páčilo zomrieť umilovaním v domove dôchodcov
0 0
Rupert Rupert

Rupert je offline (nepripojený) Rupert

milujem FF
firefox.gif  
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

O somarikovi.......:p
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Vraj nový glóbus na výber dovolenky..
Naposledy upravil andrej_rv : 10.11.07 at 23:35
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať