Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Chuck Norris si raz hodil mincou. Padol znak, ale aj jedno lietadlo. Verejnosť to pozná ako LOST.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Väčšina chorôb vzniká zo stresu.
Iba pohlavné z potešenia.
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

1.nájdi 5 rozdielov
2.Perzská mačka
najdi 5 rozdielov.jpg  
perzska_macka.jpg  
1/1
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

kameňáááák na dnes - prišlo mi mailom
(určite vymyslel muž)

Žena cvičí nahá aerobik a keď robí šnúru, sa jej prisaje rozkrok o podlahu.Podtlak je tak veľký, že sa nevie odlepiť. Manžel príde a vraví:"Zavolám suseda.On je kutil."
Príde sused a hovorí:"Vyrežem pod ňou parkety, otočíme ju na hlavu a keď podtlak povolí, dáme jej to dole.
Manžel: "Parkety stáli 60 eur.Spravme to takto. Pomasírujeme jej prsia a keď zvlhne,odtlačíme ju ako slimáka do kuchyne.Tam je linoleum za 10 eur.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nad 18 rokov prosím
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
2009 Pozri príspevok
Nad 18 rokov prosím
nedá sa to uložiť, ani stiahnuť
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Skúsila som ide to. Asi nemáš 18
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

ide to stiahnuť
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

perličky z policejních zápisů:-))))

* Pachatel byl v takovém stavu, že na naše zavolání "stůj" upadl.


* Já jsem s ním šla spát jenom proto, že mi slíbil manželství. Ale stejně jsem mu moc nevěřila, obzvlášť, když jsem ráno zjistila, že zmizel.

* K nadměrnému užíváni antikoncepčních přípravků nutil svou manželku proto, aby nepřišla do jiného stavu se sousedem.

* Na svou obhajobu uvedl, že ji poprvé uhodil proto, že nepřiznala, že mu byla nevěrná a podruhé proto, že se mu k nevěře přiznala.

* Když mě vlákal do parku, tušila jsem, že o něco přijdu, ale že to bude kabelka, to mě nenapadlo.

* Odcizené zboží vsunula za nadra, avšak neuspěla, protože vedoucí sledoval její poprsí již od chvíle, kdy vstoupila do prodejny.

* V půjčovně jsem si vypůjčil na odcizený občanský průkaz magnetofon, který jsem potom prodal za poloviční cenu. Omylem jsem však předložil průkaz vlastní.

* Trestného činu krádeže, při kterém jsem byl přistižen upřímně lituji a slibuji, že příště si dám větší pozor.


* Snažil jsem se hlídce vysvětlit, že jsem toho moc nevypil, ale asi mi pro podnapilost nerozuměli.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

baví se 2 policajti:-)))

Nápis na WC
České dráhy se rozhodly v rámci restrukturalizace rozprodat svůj přebytečný majetek.
Dva policajti se rozhodli, že toho využijí, vyřeší svoji tíživou bytovou situaci a koupí si každý vagon.
Po čase se potkají a jeden se ptá druhého: "Tak co, jak jsi spokojen s novým bydlením?"
"Ale docela dobrý, jen jsem při koupi nějak přehlédl nápis nekuřáci, takže když si chci zapálit, musím chodit ven."
"No, to je ještě dobrý, to já mám na WC nápis, že se nesmí používat, pokud je vlak v klidu. Člověče, já než ho roztlačím, tak se poseru."

BLONDÝNA A POLICAJT

Lampa
Stoji blondynka u lampy a klepe nani.prijde k ni policie a rika co to delate.blondinka:tady ctu inzerat prodam byt 2+1 tak klepu ale nekdo mi neotvira.policista se zamysli a povida tak to jeste skuste vzdyt sviti.

POHŘEB TCHÝNĚ

Přijde manžel - hrobník domů strašně unavený, ruce vytahaný až ke kolenům a manželka se ho ptá: Hodně práce? Ne, pochovávali jsme jednu tchýni a pozůstalí tolik tleskali, že jsme ji museli osmkrát vytáhnout.

Posilovna

"Kolik Vás stojí posilovna?"
"Měsíčně tak 5.000 Kč."
"Tak drahá?"
"No to víte, bufet je tam drahý!"
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Kuk mi sa do Tvojho e-mailu v azete nedostaneme. Stiahni si to na disk a tak to sem vlož
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

nie je to tu vidieť?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nie.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Konecná, vystupovat !!! ZVUK]
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Ako starneme,my ženy priberáme na váhe.

To je tým že zhromažďujeme v hlave mnoho informácii.

Avšak raz príde okamih ked sa nám tie informácie nezmestia do hlavičky a potom sa začnú rozliezať do tela....

Začínam tomu rozumieť.Nie som tučná!

Som len VZDELANÁ!!!!!!!VEĽMI VZDELANÁ!!!!:-D
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nebaví vás vaša práca? Príďte medzi nás!
Čo ponúkame?

Získate veľa nevšedných zážitkov z pobytu na miestach, kam ľudská noha ešte nevstúpila a asi ani nevstúpi. Vaši kolegovia budú vašu prácu pozorovať so zatajeným dychom. Nahliadnete za hranicu možností najmodernejšej techniky, vyhnete sa pomalým chorobám staroby. Stanete sa populárnou osobnosťou a o váš osud sa bude zaujímať skoro celý svet. Pokiaľ budete mať šťastie, stanete sa držiteľmi hĺbkových a pobytových rekordov, o akých sa športovým potápačom ani nesníva. Získate istotu pracovného miesta až do smrti.

Príďte medzi nás! Pridajte sa k nám, odvážnym ruským námorníkom slúžiacim v našich skvelých ponorkách!
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

LETOS SE PRIHODI 4 NEOBVYKLA DATA:
> 1.1.11 ; 1.11.11 ; 11.1.11 ; 11.11.11 - A TED CO RIKATE NA
> TOTO:
> VEZMETE POSLEDNI 2 CISLA ROKU KDY JSTE SE NARODILI + VEK KTEREHO SE LETOS DOZIJETE A VYSLEDEK JE???
> 111.....ZAJIMAVE????
>
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Subject: heslo týždňa

Väčšina chorôb je zo stresu,
len pohlavné z potešenia...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Manželka kričí na manžela:
Viem, že ma podvádzaš, viem i s ktorou, viem aj, kde to robíš, ale
neviem, s čím to robíš

Učiteľka:
Deti, zachránili ste už niekomu život?
Ferko: - Ja áno!
Učiteľka: - Och. A čo také si urobil?
Ferko: - Vymenil som mame antikoncepčné tabletky za TIC-TAC.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať