Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Istá stredná škola sa nedávno potýkala so zvláštnym problémom: dievčatá si chodievali cez prestávky na toaletu maľovať pery. To by nebol až taký problém, lenže väčšina nechala na zrkadle odtlačok svojich pier. Po čase začal byť tento problém nezvládnuteľný. Až raz riaditeľka zvolala všetky žiačky na inkriminovanú toaletu, kam sa dostavil aj školník. Riaditeľka vysvetľovala dievčatám, že ich odtlačky pier spôsobujú školníkovi veľké trápenie, lebo ich vždy musí večer umyť. a aby predviedla, aké je to náročné, požiadala školníka, aby zrkadlo umyl tak, ako ho vždy umýva
Školník prikývol, zobral do rúk stierku, namočil ju do toalety a potom utrel zrkadlo...
Odvtedy sa na zrkadle neobjavil jediný odtlačok pier...
Niektorí učitelia sú proste Učitelia.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Uhol pohľadu.
Každý sa na problém pozerá inak.
Užívateľ:
Vypol sa mi počítač, volám admina. Prichádza, ťažko vzdychá, čosi si hundre popod nos. Asi 10x otáča moju stoličku, kope do počítača a ten sa zapína. Znova si ťažko vzdychne, stále si hundre a odchádza. Je to proste šaman!
Admin:
Zavolali ma k užívateľovi. Ten idiot sa toľko točil na stoličke, že si na ňu namotal kábel. Ticho nadávam, rozmotávam kábel, odkopávam počítač čo najďalej pod stôl, zapínam ho, nadávam, odchádzam...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

..........
Naposledy upravil Paula : 13.05.06 at 21:14
nezvonte_zbytecne.jpg  
hostinec_baranok.jpg  
pesina_pouze_pro_pesi.jpg  
daleka_cesta_ma_marne_volani.jpg  
1/1
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Hierarchia
pic4528998.jpg  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ivana Š
Uhol pohľadu.
Každý sa na problém pozerá inak.
Užívateľ:
Vypol sa mi počítač, volám admina. Prichádza, ťažko vzdychá, čosi si hundre popod nos. Asi 10x otáča moju stoličku, kope do počítača a ten sa zapína. Znova si ťažko vzdychne, stále si hundre a odchádza. Je to proste šaman!
Admin:
Zavolali ma k užívateľovi. Ten idiot sa toľko točil na stoličke, že si na ňu namotal kábel. Ticho nadávam, rozmotávam kábel, odkopávam počítač čo najďalej pod stôl, zapínam ho, nadávam, odchádzam...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

..........
co_jste_prinesli.jpg  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paula
..........
To nemá chybu.:p
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Aj my sme boli takí?
zyvotopis.JPG  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Skvelý životopis... čo vy na to personalisti? Predpokladám, že takéhoto zamestnanca beriete všetkými desiatimi
Doplnok a vysvetlenie: to je reakcia na priložený obrázok od nikulik-a

Naposledy upravil willma : 16.05.06 at 13:01 Dôvod: doplnok
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

willma
Skvelý životopis... čo vy na to personalisti? Predpokladám, že takéhoto zamestnanca beriete všetkými desiatimi
Nevidela som tam nišť.:p
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
dostal som milý a pravdivý obrázok
pic11840.JPG  
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

....no coment.....:p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

úprimnosť detí

*Zdenko, 7 rokov: *
Môj oco je velmi šikovný. Vie opraviť všetko! Každú chvílu ho volá niekto z dediny, aby im pomohol. A keď to opraví, musí ísť s nimi do krčmy.
Raz som ho v krčme počul, ako rozprával chlapom, že konečne vymietol dolnej susede komín. Doma som to povedal mame, aby aj ona bola naňho hrdá. Ona
však začala hádzať šálky do steny. Niekedy tých dospelákov nechápem. Mama asi nemá rada, keď oco pomáha druhým, lebo teraz spáva v kuchyni. Mama ešte kričala, že mu už nikdy nedá.
Ale čo mu nedá, to neviem. Asi desiatu do práce, lebo teraz si ju oco robí sám.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

niekedy by som chcela byť dieťaťom.....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Vtip :
Fero, čo budeš voliť?
Komunistov.
To viem, ale v ktorej strane?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Braňo
Vtip :
Fero, čo budeš voliť?
Komunistov.
To viem, ale v ktorej strane?

To je peknéé.

Alebo smutné?!
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Nikulík, to je pekné
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Len ma nehrešte, len posúvam, čo som dostala dnes e-mailom

ZAMIETNUTIE ZVÝŠENIA PLATU

Vážený pán/ vážená pani,
Vaša žiadosť o zvýšenie platu od 1.3.2003... ZAMIETAME!!!

Odôvodnenie:
Nehanbíte sa Vy vôbec žiadať o niečo podobného?! Viete Vy vôbec, ako málo pracujete?! Posuďte to sám/ sama - rok má 365 dní. Z toho 8 hodín denne spíte, to je 122 dní, 8 hodín denne máte voľno t.j. 122 dní. Na prácu Vám teda zostáva už len 121 dní. Ako iste viete, rok má 52 nediel, zostáva Vám preto na prácu už len 69 dní. V sobotu už máte popoludní už voľno, čo robí 52 poldní, ktoré sa rovnajú 26-tim celým dňom. Na prácu Vám teda zostáva už len 43 dní. Denne jednu hodinu trávite na obede. Tieto sa rovnajú po súčte 15 dňom za rok. K práci Vám z toho dôvodu zostáva už len 27 dní. Ako Vám je iste dobre známe, máte nárok na 14 dňovú dovolenku za 1 rok. Na prácu Vám tym pádom zostáva už len 13 dní! Po odpočítaní 12-tich sviatkov, ktoré sa svätia každý rok, zostane Vám na prácu len jeden jediný deň a to je 1.máj "sviatok práce", to zase nepracujete, takže nemáte nárok na žiadny plat! Z vyššie uvedených dôvodou Vašu žiadosť o zvýšenie platu zamietame a týmto Vám oznamujeme, že budúci mesiac už žiadnu výplatu ani nedostanete!
S pozdravom vedenie podniku!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ak tvoj príspevok má mať hlavu aj pätu, bolo treba pripnúť aj druhý link, či radšej nedávať ani ten prvý, viď Etiketa
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Vážený zamestnanec,

vnútropodnikové záznamy ukázali, že ste si za posledných 100 rokov nevybrali dovolenku.



Sme si istí, že ste oboznámený(á) s faktom, že všetkým zamestnancom sú zaručené tri týždne dovolenky ročne, alebo v prípade jej nevyčerpania nasledujúce preplatenie. Za každých päť rokov je potom zaručený ďalší týždeň platenej dovolenky.



Vyzývame Vás preto, aby ste si urýchlene vybrali 9400 dňov dovolenky alebo informovali mzdovú učtáreň o tom, že pri budúcom výbere výplaty máte obdržať šek na Sk 18.277.432,22, v ktorom je započítaný tento refundovaný plat a úroky za posledných 1200 mesiacov.



S pozdravom, automatizovaný vnútropodnikový systém platieb
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať