Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Test.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Desatoro.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Manželský vzorec
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Idú dve blondínky k vlaku na stanici a jedna sa pýta výpravcu:
- Prosím vás, dovezie ma ten vlak do Bratislavy?
- Nie, slečna, ľutujem...
Tá druhá našpúli pusu, vypne hruď a spýta sa:
- A mňa?

Chlapík na WC tlačí zo všetkých síl. Ide okolo upratovačka a zdá sa jej, že sa tam zbytočne svieti, tak zhasne. Vtom sa spustí hrozný rev, tak znova zažne.
- A prečo tak revete?
- Fuj, to bol ale sprostý fór! Už som si myslel, že mi vypadli oči!

Chlapík si po obede v reštaurácii prdne. Strašne sa hanbí a tak aby zakryl, čo sa stalo, trochu zavŕzga stoličkou. Nakloní sa k nemu chlap od vedľajšieho stola a hovorí:
- Úplne iný zvuk, čo?
Naposledy upravil ivuliatko : 10.03.12 at 21:21
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Zdeněk Izer - NAVIGACE

0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

vyroba velkonocnych vajicok?

1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

2 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

3 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

7 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prikázaný SMER:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  direct-to-be-gape.jpg
Zobrazení: 74
Veľkosť:  109.0 KB
a potom:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  tv-of-action.jpg
Zobrazení: 69
Veľkosť:  58.7 KB
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Hlboká myšlienka dňa
397193_333315263355852_330780880275957_1062977_1465813545_n.jpg  
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

1 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

List od švekry

Drahý žecu,
bizovne še čuduješ, že po teľo rokoch se ozývam. Ale obecala som dzifčecu, že ci napišem. Keľo to už roky, co ce ochabila? Das pejc? Može i vecej budze.
Jak še hutori, čas najlepši dochtor, šicke rany zahoji. I mne se už noha zahojela, co ši me raz ožarty zdrilel z garadyčoch. Teraz už znám, že to vela chyba bula, kedz som še ku vam do domu nascahovala. Do šickoho som še starala a lem mojej Ruženke som stranu trimala. Mušel si poradne cerpec. Nečudo, že si sebe občas čerknul betehy a neraz pozdno do večara v karčme šedzel. Šak každý poriadny chlop sebe vypije, no ne? Dachto lem dakus, iny vecej, no a ty ši vypil vecej. Ale ani še ci nedzivím. Ta vedz, ta moja Ružena poriadna lompa bula. Vidzela mi, jak še o tebe stara! Na frištik chleba so šmalcom, na obid ši harčok trepanky mušel vyligac. Dobre ši hvarel, že chuci jak konske šiky. Na večar ci uvarela kendericu, abo lem postne bandurky ši mal. A kedz še jej zochcelo na polo zajsc, ta i hryzacu dzinu ši dostal. Šak ani poradny kavej neznala uvaric, chucil jak krochmal. Veru nerada še okolo parheltu obracala. Lem by še paradzila a hodziny pred džveredlom vystavala. A ani čistotna bars nebula. Brudný budar vyčuchac? Ta dze! Prac ani bigľovac še jej nechcelo, aj graty ši mušel sám myvac. No, pilna pčola to nebula. Do roboty še bars nešarpala. Ale ani ja ci nebula bars dobrú švekru. Právom ši každému vo vaľale hvarel, jak ci ta stará rapucha ničí život. Šlepe sme buli, nevidzeli šme jak cerpiš. Keľo razy som šebe želala, aby me guta ulapela za to, že som še ku vám nascahovala. Verabože, šalena ja bula. Šicko mohlo buc inak. Ale vidziš, drahý žecu, že ani po teľo rokoch sme na tebe nezapomli. Ruženka hutori, že sebe ce predstavuje s velkým bembeľom. Určite ci už kosci nečerkajú. A že by še rada stala nadragulou. Uz še jej i snivalo o malým kandratym babule. Nemala ce ochabic! Tteraz to už zná i ona. Jak v tebe zostalo cholem falatočok ľubosci, friško odpiš. Bbudzeme ci blahoslavic. Šak stará láska nehardzaveje, jak še hutori. Naša kapura budze pre tebe furt otvorená.

Tvoja švekra Amala

Dodanok: Skoro by mi zapomla. K tomu džegpotu, co ši ulapel v loce, ci zo šerca blahoželáme.
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
bábo.jpg  
cica.jpg  
slepka.jpg  
čuranda.jpg  
1/1
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

http://tts.kis.fri.utc.sk/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať