Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Za môjho detstva my sme tak museli kľačať pri posteli, keď sme neposlúchali.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...


No super a ja, zatiaľ bezdetná, som si myslela, ako sa krásne modlí...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

AlaNR


No super a ja, zatiaľ bezdetná, som si myslela, ako sa krásne modlí...
Ala, veď to je ešte malé škvŕňatko, určite nekľačí za trest a keď áno tak tá mama by si zaslúžila
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj som si myslela, šak také brčkavé, malinké, zlaté, nevinné, to zle robiť ani nemohlo.
Takže nemením: modlí sa! ....... a basta
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

AlaNR
Aj som si myslela, šak také brčkavé, malinké, zlaté, nevinné, to zle robiť ani nemohlo.
Takže nemením: modlí sa! ....... a basta

Len jej nenaleť. Aj ja mám takú vnučku - nádherné modré oči, anjelská tvár ............ ...........a pod tým sa skrýva malý diabol..........
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A vieš sa na ňu hnevať dlho, alebo sa radšej otočíš aby nevidela, ako ti kútiky úst rozťahuje do nekontrolovateľného smiechu
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

willma
A vieš sa na ňu hnevať dlho, alebo sa radšej otočíš aby nevidela, ako ti kútiky úst rozťahuje do nekontrolovateľného smiechu

veru tak.....otočím sa......... no čo už, som mäkká......
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ja v prípade mojej dcéry som na tom rovnako

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danka akurát dnes somspomínala mojej dcére princezničku ako mi šepotala: "a vieš čo?". No sme sa dobre nasmiali. Pozdravujem, bozkávam.
Reálnejšie:a vies coooo?".
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

práve ma tu otravuje o cukrík, no katastrofa
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a ešte pridávam aktuálny záber môjho anjelika
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
AlaNR


No super a ja, zatiaľ bezdetná, som si myslela, ako sa krásne modlí...
A takýto pohľad na tú krásu si aj uchovaj. Moja dvojmesačná vnučka je môj krásny anjelik. Viera, láska aj nádej. Aj celý svet. Môjmu vnukovi už aj šibalstvo z kukadiel občas vykúkne. A je to tiež môj anjel. Moja viera, láska a nádej v mužskom rode.Aj keď niekedy presne ako obrázok hore. Vtedy je možno najkrajší.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ha-ha babky, nahrali ste mi na smeč!
Útok je najlepšia obrana ...
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Vládny návrh dôchodkovej reformy,keď ho schvália tak to už nebude srandička,ale bude to vypadať asi takto:
s pozdravom karol

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Teda a mne sa pri otvorení "dôchodkovej reformy" zároveň objavil aj posledný typ wordu-NIKDY NIE JE POZDE UČIŤ SA HRAŤ NA KLAVÍR
0 0
martinetto martinetto

martinetto je offline (nepripojený) martinetto

No vy ste fakt super... zväčša učtovnici.. ale vieme sa fakt super baviť ;-) Dráčik hovoril. Ja chcem byť požiarnikom, a ja budem: " ja chcem byť účtovníkom.")
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

.................
haranty_mejte_na_voditku.jpg  
kamarady_oprete_o_vrata.jpg  
manzelky_k_ohrade.jpg  
na_dluh_pouze_ruku.jpg  
1/1
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Dnes mi prišla SMS zo dňa 24.12.2005 s textom : Veselé Vianoce, veľa zdravia......, atď. Bolo to od kamarátky, ktorú som vtedy v decembri "zvozila" za to, že mi ani nezavinšovala ako ja jej. Tvrdila mi, že SMS poslala.Tak dneska som jej zavolala, že už ju mám. Dobré, nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zdeni
Dnes mi prišla SMS zo dňa 24.12.2005 s textom : Veselé Vianoce, veľa zdravia......, atď. Bolo to od kamarátky, ktorú som vtedy v decembri "zvozila" za to, že mi ani nezavinšovala ako ja jej. Tvrdila mi, že SMS poslala.Tak dneska som jej zavolala, že už ju mám. Dobré, nie?
Zdeni a Ty nemáš kalendár?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zdeni
Dnes mi prišla SMS zo dňa 24.12.2005 s textom : Veselé Vianoce, veľa zdravia......, atď. Bolo to od kamarátky, ktorú som vtedy v decembri "zvozila" za to, že mi ani nezavinšovala ako ja jej. Tvrdila mi, že SMS poslala.Tak dneska som jej zavolala, že už ju mám. Dobré, nie?
také vymoženosti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať