Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rejich rejich

rejich je offline (nepripojený) rejich

​Starý Arab žije již přes čtyřicet let v Chicagu. Moc rád by na své zahradě pěstoval brambory a zeleninu, ale je tam sám a cítí se již starý a slabý. Jeho syn studuje v Paříži a otec se rozhodne mu napsat e-mail:“Milý Ahmede, jsem moc smutný, že nemůžu na své zahradě pěstovat brambory. Vím, že kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. Mám tě rád. Tvůj otec.” Obratem obdrží odpověď:
“Milý otče, prosím tě, v žádném případě nic na zahradě nedělej! Schoval jsem tam ´tu věc´. Taky tě mám rád. Ahmed.” Jen pár hodin nato obklíčí dům starého muže americká armáda, námořníci, FBI a CIA. Přeorávají a přerývají zahradu kousek po kousku, prohlížejí každý milimetr, ale nenajdou nic. Rozčarováni se opět stahují. Týž den dostává starý muž ještě jeden e-mail od syna:
“Milý otče, jistě je nyní zahrada kompletně zrytá a můžeš zasázet své brambory. Víc pro tebe z takové vzdálenosti nemůžu udělat. Mám tě rád. Ahmed.”
3 0
rejich rejich

rejich je offline (nepripojený) rejich

Slovensko má už svojich 7 divov!
1. Vyše 20 rokov po komunizme a ešte stále je čo ukradnúť
2. Učitelia majú nízke platy, ale my máme stále viac stredných škôl, čo je pri klesajúcom počte žiakov zázrak.
3. Minimálna mzda je 337,70 EUR ale matka dvoch detí musí vyžiť z 240 Eur. To sa v inej krajine nevidí, lebo všade inde dostane matka minimálne minimálnu mzdu.
4. Človek ktorý pracoval 50 rokov - nemá na lieky! Takéhoto zúfalca nemá žiadna krajina EÚ!
5. Máme 5 440 000 obyvateľov a nedokážeme si poradiť so150 člennou partou poslančekov, z čoho vyplýva že sú mocnejší ako Barak Obama.
​6. V každej krajine sú celebrity vedci a humanisti, len u nás Martinka z Turca a pseudofarmár Jano, z čoho vyplýva, že vysoké IQ je už dávno prežité a na to sme prišli ako prví na svete my!
7. V pohode dávame daňové úľavy zahraničným investorom, hoci v každej inej krajine pobozkanej krízou, poskytujú daňové úľavy vlastným podnikateľom…J
Naposledy upravil rejich : 31.03.13 at 11:42
4 0
rejich rejich

rejich je offline (nepripojený) rejich

...
slovenska zena.jpg  
tak-je-to.jpg  
moja izba.jpg  
1/1
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Poraďáci, určite vám neušlo to, že naši pos(r)anci na poslednú chvíľu( pred sviatkami) schválili novelu zákona o DzP. Znížili nám dane a to dph na 15% a daň z príjmov na 17%. Má to však jeden háčik, ešte ju náš pán Gašpar Ivánovič nepodpísal ale ako jeho trubadúr už ráčil vytrúbiť, podpis je len otázkou toho, či a ako sa jeho blahorodie vyspia. Tak pekného prvého apríla a pekný veľkonočný pondelok vám všetkým,čo máte zdravého ducha.
3 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

O očakávanom znížení daní je to asi pravda, píšu aj tu:

http://www.pysznakomorka.pl/
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak som sa dnes zasmiala - v RTVS v zelenej vlne na obed moderátor prečítal, že dočasne otvorili tunel z Prešova pod Šibenik, ale že ho môžu využívať iba vodiči, ktorý majú zakúpenú diaľničnú známku od 30 februára. ( To mu asi niekto túto blbosť podstrčil a on to prečítal ako najnovšiu správu a asi si až potom uvedomil, čo za blbosť pustil do éteru.) Však prvý apríl.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

7 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

5 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

"V škôlke sa rozprávajú traja chlapci, keď v tom Peťko povie:
- My sme doma dvaja bratia a každý máme vlastný televízor.
Jurko sa nedá zahanbiť a tiež sa chce pochváliť:
- My sme doma traja bratia a každý máme vlastný bicykel.
A Jožko rozmýšľa, pretože aj on by sa chcel niečim pochváliť a tak povie:
- A my sme doma piati súrodenci a každý máme vlastného ocka."
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
asedma Pozri príspevok
...máš pravdu ....ooooooj pravda pravdúca ......



Dnes takého vymakaného šraca málokedy vidiš ........samé vychrtliny pobehujú........









.....hehehe......ale ja aj tak viem , že na vlasy narážaš ...
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
vzdy som si myslel ze odvazny je ten co si da prehanadlo a na to tabletku na spanie....ale chlap na obrazku je este o nieco vyssi level
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať