Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Príde chlapík k holičovi, sadne do kresla a ako ho holič strihá. Padne otázka na dovolenku.
Holič poradí svojmu zákazníkovi, že najlepšia dovolenka je v Taliansku: naj. more, naj pláž, naj kočky, Vatikán otvorený 24 hodín, naj. pizza.
Chlapík sa dal nahovoriť a ide do Talianska: more špinavé, ženy špatné, pizza zhorená, Vatikán zatvorený.
Nasratý sa vráti domov a ide k svojmu holičovi. Ten ho spoznáva a opýta sa ho ako sa mu páčilo na dovolenke.
Chlapík na to: \" no super, lepšie ste mi poradiť ani nemohli, kočky hore bez, pizza fantastic, more teplé, Vatikán otvorený a akurát slúžil omšu pápež. Z milióna ľudí ukázal na mňa prstom a hovorí \"Synu poď ku mne a pokľakni\", dal mi ruku na hlavu a pýta sa ma:
\"Synu ktorý blbec ťa to strihal?\"
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Jeden slovenčinársky

Štúr, Hurban a ostatní národovci sa stretli, že uzákonia slovenčinu. Nakoniec sa aj podarilo, všetko prebehlo ako malo, pomaďarčené názvy sa premenovali, nespisovné sa pospisovnili, až tu sa prihlási z publika akýsi ujko a vraví:
"Ešte jeden problém sme nevyriešili, páni bratia! Na Považí je jedna obec, čo sa volá Bačov K*k*t. To je nedôstojné a urážlivé, treba s tým niečo robiť!"
Všetci mu dali za pravdu a dumali, ako obec nazvať, ale akosi nikto na nič príznačné a slušné nemohol prísť.
Naveľa, naveľa k večeru sa prihlási sám Štúr a hovorí:
"I pôvodný význam sa zachová, i slušného významu názov dospeje! Ja navrhujem, aby sa táto obec volala Púchov!"
(Pohlavný Úd CHovateľa OViec)
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Citát z HN http://finweb.hnonline.sk/c1-6039907...stuje-komentar

Zakončíme vtipnou správou z Ruska. Podmienky písané drobným písmom sú postrachom mnohých klientov finančných či iných inštitúcii. No v Rusku je drobné písmo postrachom bánk. Istý klient prepísal podmienky kreditnej karty písané fontom veľkosti 3 vo svoj prospech a zmluvu poslal banke na podpis. Tá ju uznala a to, že klient platí podstatne menej ako čakala, zistila až po dvoch rokoch. Kartu ukončila a klienta zažalovala, no on súd vyhral a poplatky platiť nemusel. Ale vtip pokračuje ďalej. Jednou z doplnených podmienok bolo, že karta môže byť ukončená, len ak banka klientovi zaplatí 6 miliónov rubľov. Súd v tejto veci pokračuje.
Niekedy stačí romýšlať.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

220870
Citát z HN http://finweb.hnonline.sk/c1-6039907...stuje-komentar

Zakončíme vtipnou správou z Ruska. Podmienky písané drobným písmom sú postrachom mnohých klientov finančných či iných inštitúcii. No v Rusku je drobné písmo postrachom bánk. Istý klient prepísal podmienky kreditnej karty písané fontom veľkosti 3 vo svoj prospech a zmluvu poslal banke na podpis. Tá ju uznala a to, že klient platí podstatne menej ako čakala, zistila až po dvoch rokoch. Kartu ukončila a klienta zažalovala, no on súd vyhral a poplatky platiť nemusel. Ale vtip pokračuje ďalej. Jednou z doplnených podmienok bolo, že karta môže byť ukončená, len ak banka klientovi zaplatí 6 miliónov rubľov. Súd v tejto veci pokračuje.
Niekedy stačí romýšlať.
z toho nerobte taku senzaciu....to uz tu bolo velmi davno.(.som o podobnych veciach cital aj 15rokov dazadu).teraz topky+markinca to ozivily ako bohvie-co...ale fandim tomu rusovi nech dostane to odskodne....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rýchlozbohatlíci chcú zapadnúť do rodín aristokratov. Organizujú preto párty pani domáca ponúkne dámy kávou. jednej to nedá a hovorí "pani domáca kockový cukor tu máte ale chcelo by to kliešiky, to viete treba ísť aj na WC a to nie je potom hygienické rukami chytať". O mesiac prídu znova na návštevu situácia sa opakuje. A návštevníčka hovorí "minule som spomínala klieštiky na cukor kvôli hygiene atak". Domáca odpovedá Ale neurážajte hneď na druhý deň som ich kúpila a odvtedy visia na WC
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ale to je len jedna generacia z matkinej strany.

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tunel Branisko:
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

WTF ???!!!

1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
"V piatok odchádzam do prírody, na svieži vzduch a v nedeľu sa vraciam z tej debilnej záhrady..."
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
"Zhovárajú sa dvaja chlapci:
- Vy sa pred obedom modlíte?
- Nie, naša mama varí dobre!"
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
"Píše muž z kúpeľov: Drahá, pošli mi 1000 korún, oni mi to tu predĺžia.
Obratom dostane 2000 korún a list: Nech ti to aj rozšíria."
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
"Na pláži vylovili fľašku, v nej lístoček:
""Stroskotal som na pustom ostrove. Nie sú tu ani banditi, ani policajti, ani banky, ani exekútori, ani berňák, ani daňove kontroly. Bodaj ste tam všetci pokapali od závisti!"""
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
"Kamarát sa sťažuje kamarátovi pol roka po sobáši.
- Ty počúvaj, ja už nemôžem. Tá moja to chce stále. Ráno, na obed, večer, celú noc... Ja už nevládzem.
Dobrý kamarát mu odpovie:
- Ja som ti vravel neber si takú škaredú, budeš na to sám."
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať