Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
K blížiacim sa sviatkom Veľkej noci dávam trochu inšpirácie na úpravu sendvičov. Ďeťom bude chutiť, dobrú chuť!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Nuz coKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  2ryb.jpg
Zobrazení: 63
Veľkosť:  36.9 KBj
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ibaka Pozri príspevok
K blížiacim sa sviatkom Veľkej noci dávam trochu inšpirácie na úpravu sendvičov. Ďeťom bude chutiť, dobrú chuť!
Ibaka, perfektné. Určite ich zopár s vnučkou k veľkonočných sviatkom pripravím. Niektoré vyzerajú celkom jednoducho tak budeme skúšať
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
A aj polievači či šibači radšej siahnu po sendviči ako po štamperlíčku
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ibaka Pozri príspevok
A aj polievači či šibači radšej siahnu po sendviči ako po štamperlíčku
Škoda, že niektorí polievači radšej siahnu po tom štamperlíčku, môžeš mať aj sendvič lokomotívu aj tak sa už okolo obeda potácajú
Naposledy upravil Ivana Š : 17.03.08 at 22:13
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ivana Š Pozri príspevok
Škoda, že niektorí polievači radšej siahnu po tom štamperlíčku, môžeš mať aj sendvič lokomotívu aj tak sa už okolo obeda potácajú
Ano, za našich čias sa tomu hovorilo, že" bol jak motor"
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ibaka Pozri príspevok
A aj polievači či šibači radšej siahnu po sendviči ako po štamperlíčku
Ak majú menej ako 18 tak sa štamperlíčky ani neunúvam vytiahnuť a rovno im ponúknem chlebíčky. A ak majú viac ako 18 a žižajú im očičká, bez okolkov im oznámim, že už majú dosť a tiež im ponúknem chlebíčky. Takže tých pekných chlebíčkov by som asi mala urobiť veľa.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ako spoznáte červíka - samčeka?
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
Rozalka Pozri príspevok
vyskúšajte ...
Žabky skákalky sú naozaj zaujímavé, aj môj syn sa nimi trápil.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
damati Pozri príspevok
Žabky skákalky sú naozaj zaujímavé, aj môj syn sa nimi trápil.
Mne sa tiež nedarilo (do 3 minút som to nespravila, hoci mám asi vyšší IQ ako 50). Potom asi o dva dni som to znova otvorila a nestačila som sa čudovať, prečo mi to nešlo naprvýkrát, veď to bolo úplne jasné. Asi som mala poriadne OKNO, prípadne mi niekto ťažký stál na vedení.
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Rozalka Pozri príspevok
Mne sa tiež nedarilo (do 3 minút som to nespravila, hoci mám asi vyšší IQ ako 50). Potom asi o dva dni som to znova otvorila a nestačila som sa čudovať, prečo mi to nešlo naprvýkrát, veď to bolo úplne jasné. Asi som mala poriadne OKNO, prípadne mi niekto ťažký stál na vedení.
Teraz som našla tie žabky - sú podarené, no asi mi tiež niekto stojí na vedení.... Je v tom nejaký chyták alebo ????
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

marči Pozri príspevok
Teraz som našla tie žabky - sú podarené, no asi mi tiež niekto stojí na vedení.... Je v tom nejaký chyták alebo ????
Nie je v tom chyták. Teraz to nechaj trochu uležať a keď to otvoríš druhý krát už ti to bude jasné. Treba dodržiavať striedanie žabiek, nemôžu sa dve rovnaké žabky dostať vedľa seba, preto treba, aby samá krajná žabka poskočila len o jedno miesto dopredu aby ju tá druhá mohla preskočiť. A potom je už cesta voľná
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Kazu Pozri príspevok
Nie je v tom chyták. Teraz to nechaj trochu uležať a keď to otvoríš druhý krát už ti to bude jasné. Treba dodržiavať striedanie žabiek, nemôžu sa dve rovnaké žabky dostať vedľa seba, preto treba, aby samá krajná žabka poskočila len o jedno miesto dopredu aby ju tá druhá mohla preskočiť. A potom je už cesta voľná
No, do kelu.....tie žabky sú veľké potvorky!!! Žeby som mala pod 50 ???
Mne sa to nejak nedarí...Ak správne klikám, tie žabky preskočia len jednu, teda 1 žabka nepreskočí 2 žabky. Tak mi to nejak nevychádza....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

marči Pozri príspevok
No, do kelu.....tie žabky sú veľké potvorky!!! Žeby som mala pod 50 ???
Mne sa to nejak nedarí...Ak správne klikám, tie žabky preskočia len jednu, teda 1 žabka nepreskočí 2 žabky. Tak mi to nejak nevychádza....
...žabka si môže aj poskočiť, nielen preskočiť druhú žabku...
0 0
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Dav Pozri príspevok
...žabka si môže aj poskočiť, nielen preskočiť druhú žabku...
Ahoj Dav, ja skúšam, skúšam, ale mne nijak nereagujú na klikanie. Ovládanie cez klávesnicu mi takisto neide...
Akým iným spôsobom si môže poskočiť???
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

marči Pozri príspevok
Ahoj Dav, ja skúšam, skúšam, ale mne nijak nereagujú na klikanie. Ovládanie cez klávesnicu mi takisto neide...
Akým iným spôsobom si môže poskočiť???
Stiahla som ich do počítača, klikla na červenú šípku Reiniciar, potom na žabku a počúvali ma.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Priznám sa, trvalo mi to trocha dlhšie... kto chce, nech si pozrie postup.
Ale radšej na to prídite sami - je to jednoduché.
Naposledy upravil Bastian : 09.12.08 at 22:41
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Priznám sa veľmi som postupu od Bastiana na prvý pohľad neporozumela, tak som to skúšala, bez návodu a aha, podarilo sa!!

Uf, odľahlo mi, že mám IQ vyššie ako päťdesiat...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Upravte si prosím svoj rozpočet: na tých 12 daňových priznaní mám ešte 54 hodín ( počítam pondelok do 18,00), to znamená že na jedno DP mám cca 4,5 hodiny. Pravda je tá, že sa nám jedna hodinka rozplynie v letnom čase, tak aby vám nechýbala.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

abel Pozri príspevok
Upravte si prosím svoj rozpočet: na tých 12 daňových priznaní mám ešte 54 hodín ( počítam pondelok do 18,00), to znamená že na jedno DP mám cca 4,5 hodiny. Pravda je tá, že sa nám jedna hodinka rozplynie v letnom čase, tak aby vám nechýbala.
A ešte treba pripočítať Ročné hlásenie, či aké mu je meno, k dani zo ZČ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať