Zavrieť

Porady

pomoc po zlomenine lakta

p84 p84

p84 je offline (nepripojený) p84

zdravim
chcel by som sa spytat, prednedavnom som si zlomil laket (pád na dlane), mal som len dlahu, nie sadru, po dobu 20dni, prvy krat po tyzdni mi dlahu vymenili bo prvy doktor zvolil zlu..vtedy som si ruku videl po tyzdni prakticky..laket - ako inak opuchnuty, podliatina a podobne, teraz po 2 tyzdnoch mi dal lekar dole aj tuto dlahu..no laket je ešte mierne opuchnuty.
podla Dr. je kostička zrastena a všetko v poriadku
so zapestim problemy nemam, ani s motorikou...ruku-v lakti, nedokazem uplne vystrieť, a dam ju max do 90 stup. uhla-ani to nie ..proste jak tlačim tak tlačim ruka hrozne bolí a nepohnem nou tam kam chcem
som relativne mlady 24r a ruku potrebujem mať najneskor do 25dni v uplnom poriadku (momentalne som 1d po odstraneni dlahy)

nejake rady (pohyby,obklady, mastičky, hoc čo) ?
dakujem vopred
pekny den
Usporiadat
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

no ja som skoro v podobnej situacii,len ja som mala zlomenu vretennu kost v zapasti(triestiva zlomenina a nasledne aj vyskoceny klbik,ktory mi museli napravat),sadru som mala 5 tyzdnov a teraz druhy tyzden chodim na rehabilitacie a mozem povedat,ze ruka tiez boli a veru mi pri cviceni nie je vsetko jedno.pomaha mi pri bolesti zabal z ladu,teplo vraj nesmiem....ale tiez mam stiahnute slachy a nevyrovnam vsetky prsty...len dufam,ze sa to tym cvicenim uvolni,lebo od juna sa chystam tiez do prace...najhorsie je ze pracujem aktivne s rukami....takze len cvic aj doma,aj ked to boli...viem ako ti je....
0 0
xenicka16 xenicka16

xenicka16 je offline (nepripojený) xenicka16

prosím vás, chcem sa opýtať, či je normálne, že pri cvičení po zlomenine lakťa mi zľadovatie ruka, prsty mám studené, bolesť je stále rovnaká aj po zložení dlahy dva mesiace. Prosím, som zúfalá, viete mi poradiť? Moc ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať