Zavrieť

Porady

účtovníčka -versus- účtovnícka firma

Zdravím všetkých čo to čítajú...

Mám takú dilemu. Mám čerstvo založenú firmu (asi dva mesiace) a rozhodujem sa medzi zamestnaním osoby,ktorá nám bude spravovať všetko účtovníctvo a firmou,ktorá to bude robiť všetko sama. hlavne chcem vedieť váš názor na spolahlivosť.ja osobne si myslím,že by pre mňa bolo lepšie mať niekoho tu na centrále.zatiaľ máme na to jednu firmu z BA a my sídlime v Žiline.
Aký je váš názor na moju situáciu.Poprípade ak viete o niekom,kto má skúsenosti s SRO a je na voľnej nohe,tak mi dajte vedieť.Ale iba spoľahlivé osoby.

Ďakujem
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Vzhľadom na viacero ohlasov na túto tému, rozhodol som sa ju opäť oživiť (bola dočasne vymazaná) a prosím všetkých zainteresovaných aby si upravili svoje príspevky s odstupom času podľa vlastného uváženia.
Tému už radšej ďalej nerozvíjajme...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Príjemné upratovanie, len a len v dobrom prajem priatelia poraďáci nám všetkým
0015.gif  
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

na hlavnej stránke je naspodku taká ikonka, podla ktorej by sa témy mali dať uzatvárať... tak skús ju, Richard, uzavrieť.
0 0
JanaSys JanaSys

JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

Myslím, že celá tá problematická diskusia by nevznikla, keby ste to rozdelili na možnosti : účtovník - zamestnanec, účtovník SZČO a veľká účtovná firma. Jara podľa mňa hovorila o tej tretej možnosti a dotklo sa to tých, čo hovorili o firme ako o druhej možnosti.
My máme tiež externú účtovníčku (SZČO s vlastnou firmou), kedy potrebujeme dôjde, poradí, prekontroluje a samozrejme zaúčtuje.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať