Zavrieť

Porady

Dar na svadbu pre kamošku v zahraniči

Prosim poradte mi, kamaratka sa ide na slovensku vydavat, som pozvana, ale nechcem ist na svadbu /nechcem lebo nikoho nepoznam okrem nej a partnera nemam/ ale chcela by som jej niečo kupit ako dar, kedze po svadbe hned letí do Talianska, kde bude byvat, tak neviem čo by som jej mala kupit, peniaze jej nechcem davat, lebo chcem aby mala na mna aj nejaku spomienku, čo jej teda kupit?Dakujem
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ak nepoletia do Talianska po skončení svadobnej noci... zaplatiť víkendový - liečebný a relaxačný pobyt..kdekoľvek na Slovensku
alebo .....napr.http://www.romantickepobyty.sk/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babijanka Pozri príspevok
Tak o.k. keď tam nemajú mak ani slivovicu, odporúčam kúpiť na Slovensku s tým, že mak nasypať do porcelánu a slivovicu naliať do kryštálovej fľaše, bude to tak dobre ?
kedze po svadbe hned letí do Talianska,
Ja nič , ja muzikant , ale bol by som zvedavý , ktorá kontrola na letisku by pustila fľašu s tekutinou na palubu ...

Zasa na druhej strane sa dá dať aj do batožinového priestoru , no tá nadváha ..
A určite by som nedal nejakú drahú vázu len tak mimo dosahu a pohľadu z pochopiteľných dôvodov ....
0 0
bianka117 bianka117

bianka117 je offline (nepripojený) bianka117

No teda ste mi všetci pomohli)))) Este vážne neviem, ale trocha ma nadchlo to s tým obrazom s motívom Slovenska, i ked ach tie obrazy, či sa trafím do vkusu.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

so sklom mám pri leteckej doprave veľmi zlé skúsenosti, šli sme na svadbu, niesli sme sklo, doniesli sme črepy pre šťastie. No vtedy mi do smiechu nebolo..... Nejakú drevenú sošku s námetom lásky - ja som raz kúpila ako svadobný dar takúto sošku z jedného dreva - 2 osoby zvinuté do tvaru srdca - bol to svadobný dar pre Slovákov žijúcich v Kanade, tiež sa vracali naspäť do Kanady. Kopu svadobných darov zostalo tu - ale tú sošku si vzali.Bola nerozbitná, zaujímavá,zabrala málo miesta cca výška 30 cm.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

pozor s makom - niekde to berú ako ópium V Anglicku keď som pýtala mak, poslali ma do lekárne...
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
bianka117 Pozri príspevok
No teda ste mi všetci pomohli)))) Este vážne neviem, ale trocha ma nadchlo to s tým obrazom s motívom Slovenska, i ked ach tie obrazy, či sa trafím do vkusu.
Tak skús nejakú knihu o Slovensku, aby naň nezabudla,keď už bude v tej cudzine, je to myslím hodnotná vec a dokonca to dostať aj v angličtine a pokiaľ to do budúcna nebude potrebovať, môže ju podarovať nejakému talianovi. Poprípade skús nejaké vyšívané dečky z býv. UĽUV-u, sú to väčšinou ručné práce, tiež podľa mňa hodnotný darček.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ťažko radiť v takejto situácii, ale keď už si taká bezradná, prečo sa rovno nespýtaš nevesty? Hneď jej povedz, že jej nechceš dať peniaze, ale ani kupovať niečo, čo sa jej nebude páčiť... A k tomu môžeš ešte nejakú drobnosť ako prekvapenie.

Apropo.... ma napadlo, že k nejakému darčeku sa tu písal aj digitálny fotorámik.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať