Zavrieť

Porady

Eurovízia 2009

Sa riadne čudujem, že ja zakladám túto tému.

No čo vravíte na obe semifinále Eurovízie? Mne sa viac pesničiek páčilo v prvom kole. Ale ostala som prekvapená, že naši sa nedostali do finále. Veľmi som im fandila, pretože si myslím, že boli na dobrej úrovni.
A podľa môjho subjektívneho názoru sa do finále z včerajška dostali niektoré hrozné pesničky.

Diskutujme, komu sa čo páči.

Mne sa z prvého semifinále páčil Island a aj Malta.
Z druhého Nórsko.

Ktoré Vám?
Usporiadat
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
gastronom.mt Pozri príspevok
Ja som fandil našim. No a teraz je môj favorit Alexander Rybak, ktorý súťaží za Nórsko. Má parádne chytľavú pesničku.
A náhodou nevieš, aké mal číslo ?, lebo ja som posielala svoj hlas (06) nejakému chalanovi, len neviem odkiaľ bol, ale tá penička bola ozaj chytlavá, teda pokiaľ hovoríme o tom a jednom
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

babijanka Pozri príspevok
A náhodou nevieš, aké mal číslo ?, lebo ja som posielala svoj hlas (06) nejakému chalanovi, len neviem odkiaľ bol, ale tá penička bola ozaj chytlavá, teda pokiaľ hovoríme o tom a jednom
Dobre si posielala, je to on. Tiež sa mi páčil, pekná pesnička, pekný chalan s pekným úsmevom. Veľmi sa mi páčili aj naši speváci. Vyzerali veľmi dobre obidvaja a pesnička bola tiež pekná.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

VERONIKA6 Pozri príspevok
Dobre si posielala, je to on. Tiež sa mi páčil, pekná pesnička, pekný chalan s pekným úsmevom. Veľmi sa mi páčili aj naši speváci. Vyzerali veľmi dobre obidvaja a pesnička bola tiež pekná.
Potom asi nemáme rovnaký vkus.
Podľa mňa Nela mohla mať aj krajšie šaty... tieto jej vyzdvihovali trochu nedostatky. A Kamil hoci mal "ležérny" štýl, aspoň učesať sa mohol do ležérneho štýlu. Toto mi z nich utkvelo v pamäti. Ooo a ešte, nie som si istá, ale ako keby sa Kamil v texte pomýlil. Alebo tú pesničku nepoznám tak dobre.
.... to som ale kritická, čo?!
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Potom asi nemáme rovnaký vkus.
Podľa mňa Nela mohla mať aj krajšie šaty... tieto jej vyzdvihovali trochu nedostatky. A Kamil hoci mal "ležérny" štýl, aspoň učesať sa mohol do ležérneho štýlu. Toto mi z nich utkvelo v pamäti. Ooo a ešte, nie som si istá, ale ako keby sa Kamil v texte pomýlil. Alebo tú pesničku nepoznám tak dobre.
.... to som ale kritická, čo?!
Nesúhlasím celkom s Tebou, lebo podľa mňa vôbec nezáleží na tom, kto aké má šaty alebo účes, ale ako podá tú pesničku. Samozrejme, že v takejto veľkej súťaži ako je EUROVÍZIA určite na to neprihliadajú, oni proste hľadajú šoumena, napr. ako bola ukrajinská madona". No a pokiaľ sa aj Mikulčík pomýlil v texte, ani sa mu nečudujem, veď skoro každý spevák mal trému.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Gabi03 Pozri príspevok
Potom asi nemáme rovnaký vkus.
Podľa mňa Nela mohla mať aj krajšie šaty... tieto jej vyzdvihovali trochu nedostatky. A Kamil hoci mal "ležérny" štýl, aspoň učesať sa mohol do ležérneho štýlu. Toto mi z nich utkvelo v pamäti. Ooo a ešte, nie som si istá, ale ako keby sa Kamil v texte pomýlil. Alebo tú pesničku nepoznám tak dobre.
.... to som ale kritická, čo?!
Mne osobne sa páčili, Nela bola jednoduchá, pekná. A Kamil mal svoje čaro, pekný pohľad. No čo už, očaril ma
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

babijanka Pozri príspevok
Nesúhlasím celkom s Tebou, lebo podľa mňa vôbec nezáleží na tom, kto aké má šaty alebo účes, ale ako podá tú pesničku. Samozrejme, že v takejto veľkej súťaži ako je EUROVÍZIA určite na to neprihliadajú, oni proste hľadajú šoumena, napr. ako bola ukrajinská madona". No a pokiaľ sa aj Mikulčík pomýlil v texte, ani sa mu nečudujem, veď skoro každý spevák mal trému.
Nepochopila si ma. Ja som v citovanom príspevku reagovala čisto len na výzor.

VERONIKA6 Pozri príspevok
Mne osobne sa páčili, Nela bola jednoduchá, pekná. A Kamil mal svoje čaro, pekný pohľad. No čo už, očaril ma
O to ide. Túto súťaž z akéhokoľvek hľadiska hodnotíme subjektívne.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
aj tak je to teraz už jedno



ale boli sladký
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj keď tam išli ako chudobní príbuzní s minimálnym štábom, hanbu nám rozhodne neurobili a reprezentovali nás dôstojne. Niektorí, čo postúpili, spievali sem-tam aj falošne (napr. Arashovi by Habera povedal, že bol pod tónom niekedy), ale za tých našich naozaj asi nemal kto hlasovať. Balkánske republiky si asi posielali hlasy navzájom. Mne sa okrem našich veľmi páčili Noa a Mira z Izraela. A čo sa týka výzoru, Nelka bola krásna, Kamil bol fešák, ale teda niektoré speváčky čím boli širšie, tým horšie šaty si zvolili.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Leila2006 Pozri príspevok
Nemôžem nesúhlasiť, ale takáto súťaž je asi o inom, tam na nejaké hlbšie rozjímanie nad piesňou jednoducho nie je čas, buď ťa chytí hneď, alebo nie.
Iste, v tom mas urcite pravdu. Vsetky taketo sutaze su len o jednom: zaujat co najvacsie mnozstvo ludi. Preto ani nemozu byt zlozite, musia to byt presne tie melodicke lalala, ktore zaujmu mainstreamove obecenstvo. Dokonca mozu byt aj trosku tvrdsie, ak si svoje lalala a showmanstvo zachovaju (ako sme videli v pripade Lordi).

A ked som videl tie shoty zo starsich eurosongov, tak som si uvedomil, ze tam takmer vylucne vyhravali trapne veci, obcas az uplny vysmech. To je asi aj dovod, preco nasi nepostupili.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No Eurovízia je o podpore domácich v zahraničí. Vôbec by ma neprekvapilo, keby mladá Albánočka z Tirany bola jednou z tých, čo dostala najviac hlasov.
Bože, zas aby túto moju poznámku nepochopil niekto zle !
Jednoducho som to myslela tak, že Albáncov je po Európe viac ako doma a o tom to celé je. S Turkami je to taky tak.

Naša pesnička dostala silný potlesk z hľadiska, čo znamená, že zaujala. Duetá tohto druhu nepotrebujú angličtinu, chytia za srdce každého a skladba bola naozaj na úrovni.
Taký Arash naživo vôbec nevie spievať podľa mňa.

A Nelka s Kamilom nás reprezentovali pompézne, nemôže im nik nič vyčítať.
Naposledy upravil danushka : 16.05.09 at 23:15
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ja osobne som sklamaná. Naši spievali dobre, pesnička bola tiež O. K. Inak tá slečna z Albánska mi pripomínala bábiku. Kedysi boli také hracie krabičky, keď ste to otvorili, začalo to hrať a vyskočila taká baletka, nohy zavesené na akýchsi konštrukciách... Presne toto mi táto slečna pripomínala. A taká tá do zelena - tá by neuspela ani na folklórnom festivale. Ale diváci rozhodli a tak naša kvalita mohla ísť.....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

danushka Pozri príspevok
No Eurovízia je o podpore domácich v zahraničí. Vôbec by ma neprekvapilo, keby mladá Albánočka z Tirany bola jednou z tých, čo dostala najviac hlasov.
Bože, zas aby túto moju poznámku nepochopil niekto zle !
Jednoducho som to myslela tak, že Albáncov je po Európe viac ako doma a o tom to celé je. S Turkami je to taky tak.

Naša pesnička dostala silný potlesk z hľadiska, čo znamená, že zaujala. Duetá tohto druhu nepotrebujú angličtinu, chytia za srdce každého a skladba bola naozaj na úrovni.
Taký Arash naživo vôbec nevie spievať podľa mňa.
Podľa môjho názoru horúcou kandidátkou na víťazstvo bude tento rok Ukrajina, roztočili to tam poriadne.

A Nelka s Kamilom nás reprezentovali pompézne, nemôže im nik nič vyčítať.
Nuž, ja neviem.... počkám , až čo na to povie Nový čas
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Kazu Pozri príspevok
Nuž, ja neviem.... počkám , až čo na to povie Nový čas
Zuzka, to čo natliapa Nový čas už dávno neberiem vážne.

Môj brat je muzikant a deň po tom, ako hral na nejakej súkromnej párty u Sisi Sklovskej mi hovoril : ,,Jaj, akcia bola super, opili sme sa ako prasce, tak som sa tam rehotal, až mi malá hruška z hruškovice zabehla!"

Na druhý deň po telefonáte mi krátko na to volala moja svokra s plačom :
,,Danielka moja, čo sa stalo Janíkovi, tvojmu bratovi, leží v bezvedomí v nemocnici a nebyť Sisy Sklovskej, ktorá mu zachránila život na akcii, už by nebol medzi živými! "

A môjmu bratovi na druhý deň tak akurát zle po opici bolo a zabehnutú hrušku z krku mu vyrazil jeho kolega muzikant.

Ale bola tam v tej chvíli novinárka z Nového času a mala v tej chvíli alebo tiež veľmi vypité, alebo jej fantázia v danej chvíli dosahovala bujarosť najvyššieho stupňa.

Zachovajte paniku prosím pri čítaní denníka Nový čas prosím.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som síce súťaž nepozerala, Nový čas nečítam, ale na Porade hovorili, že boli skvelí, tak to je pre mňa berná minca. Takže: SKVELÍ BOLI, NA PORADE TAK PÍSALI
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A máme víťaza !
NÓRSKO!
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Osobne sa z víťaza teším, je veľmi príjemný a aj pešnička je zaujímavá. Naši súťažiaci tiež minule zvládli svoju pesničku výborne a Slovensko reprezentovali na úrovni.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Ani sa nečudujem, že vyhral...s tak sladkým úsmevom
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

icemonika Pozri príspevok
Ani sa nečudujem, že vyhral...s tak sladkým úsmevom
Však sme si my všetky 17tky aj poriadne zgustli na tom chrústikovi veru
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
danushka Pozri príspevok
Však sme si my všetky 17tky aj poriadne zgustli na tom chrústikovi veru
a koľko takých "17" je v Európe???
Ale, tak ako poznamenal náš moderátor, uvidíme či sa chytí šance a udrží sa na scéne. Štart má skvelý a to má 23 rokov...hmm
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ľudia, ja som na finále totál zabudla. (( Až teraz čítam, že už bol. Tak takúto smolu.... Ešteže máme net a rôzne web-stránky, kde si to môžem pozrieť. Ozaj, nebudú to opakovať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať