Zavrieť

Porady

PDF dokument

Mohol by mi niekto poradiť, ako si stiahnuť a hlavne kde, PDF, aby som si mohla ukladať dokumenty v tomto formáte, ale aj čítať. Mala som problémy s počítačom a po úplnom odbornom vyčistení nemám tento program nainštalovaný a neviem si prečítať ani svoje vlastné dokumenty uložené v PDF formáte. Vôbec mi nejdú otvárať. Ďakujem za radu. LP
Usporiadat
arion92 arion92

arion92 je offline (nepripojený) arion92

LidaP Pozri príspevok
...a mám si tieto najskôr odinštalovať, alebo len stiahnuť čo - ten v prvom príspevku? Keď som ho dala stiahnuť, tak mi to ukázalo, či spustiť, ale aj s varovaním, že môže byť pre počítač nebezpečný - to nič?
To neprekaza. To pise pri kazdom stiahnuti programu z netu. Len si ho pokojne stiahni a nainstaluj.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

LidaP-
- Adobe flash Player 10 Active X - na pozeranie videí na internete
- Adobe Flash Player 10 Plugin - na pozeranie videí na internete
- Adobe Reader 9.1.1 Slovak - tento by si mala odinštalovať, nie je dobre mať nainštalované naraz dva rovnaké programy, oni sa medzi sebou "bijú". Mohlo by ti to vyhadzovať nejaké chybové hlásenia. Potom si nainštaluj AR 9.1.1 Sk alebo niektorý iný ako ti radili vyššie.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Je kľudne možné, že si mala nainštalovaný program, ktorý sa správa ako tlačiareň. Len s tým rozdielom, že súbory ukladá v pdf formáte. Jeden z nich je "PdfCreator".
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
PdfCreator je veľmi kvalitná "virtuálna" tlačiareň, podporuje tlač do PDF, JPG, BMP, PNG, TIFF, PCX, PS, EPS. Je v slovenčine. Jednoduché ovládanie a obrovská výhoda je najmä "cena" a to 0,-€.
Software se šírený pod licenciou GNU General Public License (GPL).
Naposledy upravil mpca : 18.05.09 at 07:33
0 0
scorp scorp

scorp je offline (nepripojený) scorp

Človek, sivý a fúzatý.
Aj bullzip pdf printer. Sa mi vidi priatelskejsi ako PDF creator (po 3 rokoch pouzivania PDf creator)
Naposledy upravil scorp : 18.05.09 at 17:49 Dôvod: preklep
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať