Zavrieť

Porady

Ymena trvalého bydliska konateľa

Jediný konateľ spoločnosti zmenil trvalé bydlisko na ktorom mal aj sídlo firmy /mení sa podľa trvalého bydliska/. Treba to nahlásiť na živnostenskom, obchodnom registri daňovom úrade, poisťovniach atď. Aké doklady k tomu potrebujem na živnostenský, Or stačí fotokópia OP?
Usporiadat
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Este stale riesim tento problem....

je niekto kto mi pomoze? /moc ma nahana termin/

Ako mozem zmenit spolocensku zmluvu, ked ziadnu nemam? Mam len zakladatelsku listinu, tak odkial mam vycucat spolocensku zmluvu? Stacilo by urobit len dodatok k zakladatelskej listine o zmene sidla?

Dakujem.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Takze... 2.8.2005 sme odovzdali vsetko mozne a aj nemozne k navrhu na zmenu sidla sro a do dnesneho dna sa nikto neozval...

Len v spojitosti s tymto ma zaujima, aku mam pouzivat fakturacnu adresu? Totiz na zivnostenskom urade je uz zmena zachytena a mame aj papier, ze adresa na povodnom zivnostenskom liste je zmenena na novu.. avsak OR stale nic? Tak mozem pouzivat nadalej staru alebo uz mam pouzivat novu? Dakujem
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

treba počkať na zápis do OR až potom sa môže uvádzať nová adresa. Ak ste ešte nič nedostali, neuviedli ste náhodou v návrhu na zmenu, že si pre nový výpis prídete osobne?
0 0
xena77 xena77

xena77 je offline (nepripojený) xena77

kym sa ozvali mne z OR, trvalo to takmer 4 tyzdne. Takze este pockaj. A adresu uvadzaj tu, ktoru mas na vypise z OR, cize na tom aktualnom...ten novy predsa este nemas...Takze pouzivat staru adresu:-)
0 0
nextone nextone

nextone je offline (nepripojený) nextone

PS: samozrejme, az bude zapis na OR zrealizovany, musis oznamit zmenu sidla vsetkych prislusnym organom (DU, poistovne, ZU...)[/quote]

Je potrebné nahlásiť každú jednu zmenu v obchodnom registri, mám tým na mysli doplnenie OR o jednu činnosť.
Ak áno, stačí zaslať kópiu poštou?

ĎAkujem
0 0
laur12 laur12

laur12 je offline (nepripojený) laur12

je potrebne hlasit kazdu zmenu na ich tlacive a ci staci poslat postou neviem, su tam poplatky okolo 1500 za zmenu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať