Zavrieť

Porady

Má výpovednú lehotu a len tak odišiel

Dobrý, vedel by mi niekto poradiť ako sa zachovať?
Ide o to, že zamestnanec dal žiadosť o skončenie pracovného pomeru, kde je výpovedná lehota, ktorá končí k 31.05.2009. Šéfovci s tým súhlasili. On začal špekulovať, že by chcel skončiť skôr a tak sa včera zobral, že on tu už robiť nebude a už neprišiel. Teraz neviem, máme platiť zdravotnú aj sociálnu poistku až do konca mája alebo to nejako ukončiť. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem.
Usporiadat
nadika nadika

nadika je offline (nepripojený) nadika

drobeceva Pozri príspevok
Chcem doplniť - PP končí dňom prevzatia zásielky.
Som Vám veľmi vďačná za Vašu ochotu, veľmi ste mi pomohla. Ďakujem
0 0
nadika nadika

nadika je offline (nepripojený) nadika

terezamaria Pozri príspevok
Vec: Závažné a hrubé porušenie pracovnej disciplíny.

Oznamujeme Vám, že ste závažne a hrubo porušili pracovnú disciplínu, na základe čoho Vám okamžite končíme pracovný pomer § 68, ods. 1, písm. b/ ZP.
Odôvodnenie:
-------------
Dňa .......... ste nenastúpili do práce, za čo Vám vykazujeme absenciu.
Boli ste vo výpovednej dobe, ktorú ste mali odpracovať.Na deň neprítomnosti v práci ste nemali podpísaný dovolenkový lístok, resp. ste nenahlásili, pre akú príčinu sa do práce nedostavíte. Ďaľší deň.......ste znovu do práce nenastúpili, takže na okamžitom skončení pracovného pomeru k .......trváme.

Samozrejme hore napíšeš záhlavie Zamestnávateľ a pod hlavičku Meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu zamestnanca + dátum vyhotovenia.

Prepáč, že tak podrobne, ale chcela som Ti to napísať všetko.
Srdečne Vám ďakujem. Ani som nevedela, že toľko dobrých duší tu človek "stretne.
0 0
nadika nadika

nadika je offline (nepripojený) nadika

Už som to napísala, že dnešným dňom mu končí PZ. Takže aj z poistovní treba dnes všetko poodhlasovať? Alebo počkať, čo ten list prevezme a ten dátum dať ako skončenie? Lebo on už doma nebýva a neviem, kedy to prevezme.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

nadika Pozri príspevok
Už som to napísala, že dnešným dňom mu končí PZ. Takže aj z poistovní treba dnes všetko poodhlasovať? Alebo počkať, čo ten list prevezme a ten dátum dať ako skončenie? Lebo on už doma nebýva a neviem, kedy to prevezme.
písala som, že PP končí dňom prevzatia. Potom ho poodhlasuješ. Ak on neprevezme a list sa Ti vráti, tým dátumom ho odhlásiš,
0 0
nadika nadika

nadika je offline (nepripojený) nadika

drobeceva Pozri príspevok
písala som, že PP končí dňom prevzatia. Potom ho poodhlasuješ. Ak on neprevezme a list sa Ti vráti, tým dátumom ho odhlásiš,
Takže v tom liste môžem napísať, že mu PP končí dňom prevzatia listu? ďakujem
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

nadika Pozri príspevok
Takže v tom liste môžem napísať, že mu PP končí dňom prevzatia listu? ďakujem
Áno, uvedieš, že PP končí dňom prevzatia písomnosti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať