Zavrieť

Porady

uživí sa knihkupectvo v dnešnéj dobe?

Mám ako taký planik či zámer otvorit v Pezinku v Bratislave alebo v Senci knihkupectvo..Zaujímalo by ma či je v tejto dobe ešte schopné prežit.Dakujem za názor od Vás..peknýý den všetkým
Usporiadat
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

a ake mesto to je? aky je to priestor? je omalovany? podlaha? okna?
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

no plastove okna,je tam wc 2 radiatory s predavaclami co su tam teraz som kecal a aj cez zimu je tam prijemne teplo..je omalovany dlazdive a strop bodove svetka a pekne v sadrokartone v lozene vyzera to na oko dobre...ale ja by som si aj tak vymaloval trebarz tehlovu ci marhulovu farbu no predstavu maaam ....ide o to ze ci je to vela alebo je to ok ta cena a depozit sa zvykne platit?na kolko sa normalne podpisuje zmluva?pol roka rok dva?mate skusenost?
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

pocul som ze z dotacie sa da poplatit aj najom a a reklama pravda?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
si napr. mesto neuviedol...
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

Pezinok
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
dôležitejšie než interiér je to, či má priestor vchod z ulice či má výklad a aký, ako presne je umiestnený v rámci pešej zóny. Teda veci ktoré nevieš zmeniť, ale zároveň majú hlavný vplyv na to, či ti do obchodu niekto vojde, alebo nie.
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

prave som dovolal s riaditelom distribucky ..prvy tovar musim zobrat na hotovost druhy treti na fakturu a az pak komisia a ..no ma to jeden hacik...kebyze som v inom meste tak mida komis hned ale kedze idem konkurovat jeho odberatelovy co je panta tak ma xce topit stym ze musim zobrat knihy za hotovost coz je abnormal bo ked to nik nekupi tak ju nemozem vratit vymenit nic...ked ju ludia ochytaju a nekupia zasa nemozem menit a podobne noo uvidim co druhe distribucky ale toto ma trosku sklamalo..zajtra sa snim mam stretnut ale moc sanci tomu nedavam..nexcu tam konkurenciu zrejme..no takto teda ide biznis na slovensku lidicky??
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Rastislav.N Pozri príspevok
prave som dovolal s riaditelom distribucky ..prvy tovar musim zobrat na hotovost druhy treti na fakturu a az pak komisia a ..no ma to jeden hacik...kebyze som v inom meste tak mida komis hned ale kedze idem konkurovat jeho odberatelovy co je panta tak ma xce topit stym ze musim zobrat knihy za hotovost coz je abnormal bo ked to nik nekupi tak ju nemozem vratit vymenit nic...ked ju ludia ochytaju a nekupia zasa nemozem menit a podobne noo uvidim co druhe distribucky ale toto ma trosku sklamalo..zajtra sa snim mam stretnut ale moc sanci tomu nedavam..nexcu tam konkurenciu zrejme..no takto teda ide biznis na slovensku lidicky??
a nie je viac distribútorov?
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

no je este slovart a ikar dufam ze oni budu co k comu....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Rastislav.N Pozri príspevok
no je este slovart a ikar dufam ze oni budu co k comu....
a co si skúšal?
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

belimex....pezinok je to najblizsie a myslim su ok ale????prvy tovar musim na hotovost..si zober ze kupis 2500knih na hotovost trebarz..nemyslitelneee...potom zasa nejakych 1000 na fakturu a az potom ti daju komis
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Rastislav.N Pozri príspevok
belimex....pezinok je to najblizsie a myslim su ok ale????prvy tovar musim na hotovost..si zober ze kupis 2500knih na hotovost trebarz..nemyslitelneee...potom zasa nejakych 1000 na fakturu a az potom ti daju komis

po pravde, na mieste dodavateľa kníh - samozrejme, že by som chcela predávať. Ale na druhej strane, akú mám záruku, že ty zoberieš 3000 kníh do komisie a ja naozaj z nich čo to dostanem? Možno len budú rok u teba vystavené, budú obchytane, niektore možno aj zničené (veď v knihách listujú aj deti) a ty vlastne nie si v podstate ničím nútený podnikať - v podstate len môžeš zobrať dotáciu a nič nerobiť.

ja viem, som to pritiahla za vlasy, ale aj takyto môže byť pohľad z druhej strany.
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

ano aj taky pohlad moze byt ale kniha je tovar do komisie ci??alebo kupim trebarz za 2000e a ostatok na faktutu ci komis?

inak ludkovia ako to fici s drogistickym tovarom??ake su tam podmienky?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rastislav.N Pozri príspevok
ano aj taky pohlad moze byt ale kniha je tovar do komisie ci??alebo kupim trebarz za 2000e a ostatok na faktutu ci komis?

inak ludkovia ako to fici s drogistickym tovarom??ake su tam podmienky?
Ako to fičí s drogistickým tovarom neviem, ale je ho neúrekom, až prehnane.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
no ja posobim trochu v inej oblasti, ale tiez si moj dodavatel rozmysli komu vobec preda, ono sa to zda ze jeho cielom by malo byt predat co najviac, lenze ak zacnu mat problemy jeho odberatelia (tym ze si zacnu konkurovat) tak sa moze stat ze nebude mat ziadneho odberatela... to je na dlhsie ale vedia preco to robia.
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

ano ano presne aj mna to napadlo ze potom by mali jeho odberatelia problem s konkurenciou a mohlo by ich to polozit no ale zasa ak si najdem ineho dodavatela konkurencia b udu aj tak a nebude to jeho tovar co pojde nemam pravdu?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ak ineho najdes...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No ale ak máš ako konkurenciu panta rei, tak myslím musíš hľadať niečo, čím sa odlíšiš. Lebo sortimentom ich určite nemôžeš konkurovať a aký majú teda dôvod ísť ku tebe a nie ku nim???? Mám pocit, že by si možno mal začať niekde tu.
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

panta je dost zasita ale ma urcite uz meno v meste ale nejaka ta reklama a akcia zlava by mohli prilakat ludii..panta ma vsetok sortiment tak sortimentom sa lisit urcite nedaaaa fakt maju vsetko...pozeral som..ale!!!!myslim ze v senci je dost ludi a dost ludi aj cita preco by vsetcia mali chodit do panty ved ked su na jednej ulici 4 drogerie alebo 5 zmzlin alebo ja neviem uz co tak sa nikto nemoze pozerat a jo konkurencia je tu tak ja uz nezacnem..jasne ze by bolo naj vymysliet co este v meste chyba ale popravde na ochranych pomockach moc nezarobim)alebo mozno chovatelske potreby ale neviem ci prave toto je ok ..oblecenie urcite nie a koniec koncov oblecenia je v senci habadej a predsa maju plno vsetci obchodnici...neviem konkurencia je siroky pojem..
0 0
Rastislav.N Rastislav.N

Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

v com podnikate vy a co vasa konkurencia?ked pride niekto novy citite to?je to trosku blbe ale ked sa clovek bude pozerat na druhych tak sam nebude mat nic..ja nexcem nikomu kradnut zakaznikov ale teta ma uz asi 50rokov a ja 26 kto moze za to ze je o 24 rokov skor na svete?dufam ze sa nebude az tak hnevat a prijme to ako fakt ze neni sama kto xce robit tento biznis!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať