Zavrieť

Porady

tučepi

Chcem sa opýtať aké sú pláže v Tučepi. Tento rok ideme s deťmi na dovolenku práve tam. Známi mi hovoril, že tam nie sú pláže s pozvolným vstupov do mora. Máte niekto skúsenosti s Chorvátskom oblasť Tučepi?
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Rozalka Pozri príspevok
Ivo Šarić
Gornji ratac 16
tel: 0038 5216 23253

alebo tu http://www.tucepi.com/privatni/index.html
Ja som lenivýnad cestou nie,niečo bližšie k moru, najradšej časť Dračevice aby som sa chodil kúpať do bazénu v Alge ,aleno Meteore
Naposledy upravil pivko : 22.08.10 at 07:19
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
V priloženom linku sú aj apartmány pod cestou.

PS.
V T. je nový hotel? Pokiaľ viem, Meteor je v Makarskej.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

pivko Pozri príspevok
Ja som lenivýnad cestou nie,niečo bližšie k moru, najradšej časť Dračevice aby som sa chodil kúpať do bazénu v Alge ,aleno Meteore
Na to ides k moru aby si sa kupal v bazene. Perfektne .
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Rozalka Pozri príspevok
V priloženom linku sú aj apartmány pod cestou.

PS.
V T. je nový hotel? Pokiaľ viem, Meteor je v Makarskej.
Pardón ,pomýlil som sa myslel som Neptun a čo sa týka kúpania tak nie každého baví kúpať sa v 24- 25c vode celý deň , tak že bazénik je O.K.
A čo sa týka ubytovania tak aj ja viem googlovať,lenže nie všetko čo vyzerá na fotke vyzerá tak aj v skutočnosti .To isté aj popis.Sú tam apt. pri ktorých je uvedené 100m do mora a ja viem kde sú a že sú 200m Od mora. Tak že privítam jedine iba radu ak má niekto osobnú skúsenosť.
Naposledy upravil pivko : 22.08.10 at 16:36
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
24-25°C je skvelá, momentálne by mi stačila aj 22, len nech je morská a som pri nej

Počas 7 rokov som bola v Makarskej v hoteli, ale priznám sa, len raz som bola v bazéne. Veď "nemorskú" mám aj tu na kúpalisku.

Ak nie je počasie vhodné na more, tak nie je vhodné ani na bazén.
A čľapkať sa v sladkej vode, ktorá je slaná len od ľudí??
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Rozalka Pozri príspevok
24-25°C je skvelá, momentálne by mi stačila aj 22, len nech je morská a som pri nej

Počas 7 rokov som bola v Makarskej v hoteli, ale priznám sa, len raz som bola v bazéne. Veď "nemorskú" mám aj tu na kúpalisku.

Ak nie je počasie vhodné na more, tak nie je vhodné ani na bazén.
A čľapkať sa v sladkej vode, ktorá je slaná len od ľudí??
Mne v Chorvátsku stačí aj morský vzduch + príroda ,teplé more 30c si užijem keď pojdem na mesiac do Thajska
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať