Zavrieť

Porady

Tlačivá k RZZP

Hľadám už hodnú dobu tlačivá RZZP. Našla som ich na stránke www.rzzp.sk, ale keď ich chcem stiahnuť PDf formáte je to len vzor. Elektronicky ich nechcem podávať. Vie mi niekto poradiť kde ich môžem nájsť bez toho aby tam nebol ten VZOR. Aj na portáloch zdravotných poisťovní je len VZOR:
Ďakujem
Usporiadat
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Tak nám nič iné nezostáva len počkať, kým to dajú do poriadku
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

veru tak... alebo to je znamenie, ze s pracou to netreba prehanat
0 0
piestansky piestansky

piestansky je offline (nepripojený) piestansky

Ja som si už včera stiahol z internetovej stránky "ročné zučtovanie zdravotného poistenia" - vyhláška-tlačivá. Napr. keď chcem tlačivo typu B, sťahujem od str. 6 do str. 8, keď chcem aj poučenie na vyplnenie, stiahnem aj str. 9 a 10.Všetko to išlo v pohode.Vôbec
mi nevadí, že je v nadpise "vzor", ani "Čiastka 67", ani nič.Vlani takéto tlačivá VŠZP akceptovala.
Zdravím všetkých, čo sa tešia na vypĺňanie.
1 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Teraz som si posťahovala z www.rzzp.sk všetko čo som potrebovala. Všetko funguje, vrátane editácie.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

tak super, uz sa to rozbehalo
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Na stránke http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid=627 vyplnia tlačivo za Vás,stačí zadať potrebné údaje.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

otázka Pozri príspevok
Teraz som si posťahovala z www.rzzp.sk všetko čo som potrebovala. Všetko funguje, vrátane editácie.
Asi 10 minút to už funguje. Všetko mám.
__________________
Katija
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Poraďáci, asi som počítačový antitalent, ale stiahla som si 602XMLfilter a keď som išla na elektornické formuláre, tlačivo X, tak mi akože začal niečo otvárať, otvorilo mi len ten program a ja tam nevidím žiadne tlačivo, neviete, kde robím chybu?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
grammatika Pozri príspevok
Poraďáci, asi som počítačový antitalent, ale stiahla som si 602XMLfilter a keď som išla na elektornické formuláre, tlačivo X, tak mi akože začal niečo otvárať, otvorilo mi len ten program a ja tam nevidím žiadne tlačivo, neviete, kde robím chybu?

Musíš si stiahnúť do PC aj editovateľné tlačivá pre tento program: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...2&institucia=5 tu si ich stiahneš
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

ZuzanaP Pozri príspevok
Musíš si stiahnúť do PC aj editovateľné tlačivá pre tento program: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...2&institucia=5 tu si ich stiahneš
Ďakujem, ja som to otvárala a nedávala uložiť, už mi to ide.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja som síce otvárala tlačivo typ B, otvorilo mi to cez 602XML, ale bez problémov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať