Zavrieť

Porady

PayPay v SR

Mirka
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?
Usporiadat
mariadra mariadra

mariadra je offline (nepripojený) mariadra

dilla Pozri príspevok
Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?
Mne prišiel od nich mail 23.10.2010 (viď nižšie), kontrolovala som to a mám tam presunutý zostatok z PayPay. Odvtedy som neposielala platby, takže neviem povedať či spoľahlivo fungujú aj z tejto novej adresy. Oni mali problémy s názvom PayPay, myslím, že na podobnosť s nejakou ochrannou známkou, teraz sa premenovali na payelectro.com.

"PayPay is now PayElectro


PayPay online payment system has been acquired by new owner, and your account was transferred to PayElectro online payment system.

From now on, all your accounts and transactions are available at new domain (tu by mala byť stránka, ale mi ju nevezme, ľahko si ju z kontextu vytvorite).

Thank you for your patience and we looking forward to helping your business thrive.

The PayElectro Team."
Naposledy upravil mariadra : 24.11.10 at 23:39
0 0
mariadra mariadra

mariadra je offline (nepripojený) mariadra

dilla Pozri príspevok
Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?
Mne prišiel od nich mail 23.10.2010 (viď nižšie), kontrolovala som to a mám tam presunutý zostatok z PayPay. Odvtedy som neposielala platby, takže neviem povedať či spoľahlivo fungujú aj z tejto novej adresy. Oni mali problémy s názvom PayPay, myslím, že na podobnosť s nejakou ochrannou známkou, teraz sa premenovali na payelectro. com


"PayPay is now PayElectro


PayPay online payment system has been acquired by new owner, and your account was transferred to PayElectro online payment system.

From now on, all your accounts and transactions are available at new domain .....

Thank you for your patience and we looking forward to helping your business thrive.

The PayElectro Team."
0 0
SEDZEY SEDZEY

SEDZEY je offline (nepripojený) SEDZEY

dakujem za info, mne este ziadny mail neprisiel, ked som sa na stranke pokusala prihlasit pod starymi udajmi z paypay tak mi to hlasilo chyby, ty si pouzila stare prihlasovacie udaje, alebo ti poslali novy link na prihlasenie?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Sú to tí istí podvodníci. Neposielajte tam peniaze, a ani platby neskúšajte. Mne ešte v paypay ostalo 280 euro.
Tiež som dostal od nich mail na premenovanie z paypay na payelectro. Poslal som im vyšše 10 dotazov cez kontaktný formulár, že kde sú moje peniaze. Po mesiaci žiadna odpoveĎ.

Takže paypay aj payelectro is death....
0 0
SEDZEY SEDZEY

SEDZEY je offline (nepripojený) SEDZEY

vraj firma paypay ma obchodne sidlo niekde v bratislave, som zvedava co vsetko zistila joj-ka
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
SEDZEY Pozri príspevok
vraj firma paypay ma obchodne sidlo niekde v bratislave, som zvedava co vsetko zistila joj-ka
Pozri tu:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=44265&SID=2&P=0
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Je to iba organizačná zložka, ktorá na SR nemá už nič, ani zamestnancov.
0 0
SEDZEY SEDZEY

SEDZEY je offline (nepripojený) SEDZEY

no pekne, tak sa necham prekvapit co bude dalej, a na 100% ak sa dostanem k svojim peniazom, prevediem ich niekde inde
0 0
xfenix xfenix

xfenix je offline (nepripojený) xfenix

Som baba ktora sa snazi preniknut do tajov podnikania :) ...viac
No nejak sa mi vidi, ze na jojke o paypay nic nebolo...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

xfenix Pozri príspevok
No nejak sa mi vidi, ze na jojke o paypay nic nebolo...
Niečo som o tom na JoJke začula, určite tam spomínali stratené peniaze v súvislosti s paypay, skúste si pozrieť správy v archíve.
0 0
SEDZEY SEDZEY

SEDZEY je offline (nepripojený) SEDZEY

hej, pisala mi reporterka, ze dnes to nestihli zaradit, vraj uz v uputavke na prve noviny bezi spot o paypay, a ze zajtra to bude na 100%, tak som sama zvedava
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/pr...6-11-2010.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať