Zavrieť

Porady

Antivírový program

Najlepším antivírovým programom, ktorý som doteraz vyskúšal je Avira.
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Free verzie su zaiste od toho free, aby neposkytli taky komfort a ochranu ako plna a platena verzia najlepsich programov.


apropo, ak aktualny link na clanok naozaj kvalitnej ochrany:
http://www.stahuj.centrum.cz/utility...ity/hodnoceni/

Moj nazor je, že Kaspersky je stale kusok pred slov.firmou ESET.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som to volakedy robil s Nod-om tak, že som si ho vždy po mesiaci odinštaloval a stiahol na novo a fičal ďalej...
Akurat, že Kaspersky tak nefunguje. Je na 1 mesiac s aktualizaciou zdarma, ale odinstalovať nepomôže.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to duves
Free verzie su zaiste od toho free, aby neposkytli taky komfort a ochranu ako plna a platena verzia najlepsich programov
s tým by som celkom nesúhlasil. Niektoré FREE programy sú plnohodnotné programy, ako FREE sú často preto, lebo je možno novšia verzia - ktorá je však platená. Časom však sú aj tie free verzie programov (napríklad Avast - nerobím reklamu ) nahradzovaná predposlednou verziou a niekedy aj poslednou verziou programu. Potom sa PAY verziami často stávajú programy, ktoré majú funkcie navyše, ktoré často ani nevyužiješ. Pokiaľ však free program poskytuje to, čo požadujem, tak nemám dôvod niečo meniť. A čo sa týka toho, ktorý je najlepší - každý si musí vyskúšať ten ktorý softvér, aby sa sám rozhodol. Môže sa len opierať o referencie, ale rozhodnutie a výber musí už urobiť sám.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

duves chcel namesto slovicka free pouzit asi trial, alebo shareware. Ja osobne neznasam trialy a shareware, ale nastastie vzdy existuje aj free alternativa. Dakujem vsetkym vyvojarom ktory vydavaju softy pod GNU General Public License a velmi casto su ich programy kvalitnejsie ako tie platene
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Nie, myslel som naozaj free. Určité firmy, ktore vyrabaju free antivirusy sa nemôžu porovnavať s drahymi verziami antivirusovych programov.
Ziste, da sa polemizovať a doležitejsie ako mať drahy antivirak je sa bezpečne spravat na internete. Pri dodržiavaní určitých pravidiel sa dá prežiť aj s jednoduchym AV.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja si zase myslim, ze nie vsetko co je platene je lepsie ako nieco zadarmo. Free softy robia ludia ktorych to bavi a nenarokuju si na ziadnu proviziu, zatial co firmy, alebo jednotlivci, ktory chcu za svoj produkt aj peniaze, niekedy niesu ani z polovice take kvalitne ako free softy (je to napisane vseobecne, nejedna sa len o antivyrus)
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Myslím si a souhlasím s Fero11, mám velmi dobrou zkušenost s programy jako je CCleaner, Advanced System Care, MalwareBytes Antimalware, PaintNet nebo třeba Spyware Terminator. A jistě se najde mnoho podobných, free programy, které určitě udělají stejnou (někdy i lepší) službu, jako jejich placené protějšky
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
sondaw Pozri príspevok
Myslím si a souhlasím s Fero11, mám velmi dobrou zkušenost s programy jako je CCleaner, Advanced System Care, MalwareBytes Antimalware, PaintNet nebo třeba Spyware Terminator. A jistě se najde mnoho podobných, free programy, které určitě udělají stejnou (někdy i lepší) službu, jako jejich placené protějšky
To sú čo za programy? K čomu slúžia?
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Dala jsem to jako příklad free programů, jiných jak antivir
CCleaner slouží k celkovému vyčištění PC vč. registru, umožní i obnovení systému, odinstalaci programů, kontrolu programů po spuštění...
Advancedsystem Care je pro celkovou optimalizaci a čištění PC, i free verze obsahuje další nástroje jako vyčištění RAM, kontrolu disku, opravu zástupců, záložní nástroje (záloha systému, ovladačů), ochrana a hledání spyware, denní údržbu ap.
Spyware Terminator je výborný program proti spaware, rezidentní ochrana, automatické aktualizace, ochrana Internetu, jako součást lze nainstalovat antivir ClamAV a mnoho dalšího. Jediná nevýhoda je, že rezidentní šít nepracuje na Vistě 64bit
MalwareBytes je program na vyhledávání malware a podobných šmejdů, automatické aktualizace, hloubková i rychlá kontrola. Všechny programy jsou free a v češtině
Zapomněla jsem na PaintNet - grafický editor s mnoha funkcemi a nástroji
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Takže len dva služia na ochranu PC. A aj tak ich treba kombinovat s AV a firewall-om.
Napriklad ESET ma riesenie kompletne, integrovane a stačí jeden krat skenovat subory (nie 3 x ako pri troch rozdielnych programoch). Tak isto to samozrejme vie aj Kaspersky. Jeden sken a bordel je najdeny.
http://www.pcspace.sk/content/view/1874/29/
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Jak jsem napsala, nejsou to antivirové programy, jen jsem je uvedla jako příklad freeware programů, které jsou velmi dobré. Když jsi prakticky celý den na netu a pracuješ na PC, nestačí ti jen antivir, antispyware a firewall (k tomu mám právě i já Eseta), ale potřebuješ program, který ti vyčistí PC od balastu, dočasných souborů, nepoužívaných souborů nebo zástupců, který vyčistí disk, defragmentuje a mnoho jiného. A tohle antivir prostě neumí, potřebuješ k tomu jiný druh programu. A může to být právě i freeware program
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Toto je téma o AV ochrane PC, nie o utilitkach čo riešia nedokonalosť OS windows (zaprasene registre...atd).
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Máš pravdu, moje chyba. Omlouvám se
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

duves Pozri príspevok
Toto je téma o AV ochrane PC, nie o utilitkach čo riešia nedokonalosť OS windows (zaprasene registre...atd).
Podla mna autor tento thread zalozil uplne zbytocne
0 0
neviem.ako neviem.ako

neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

Mozem si nainstalovat antivir avg na dva pocitace? je original z cd s licencnym klucom. vdaka
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Fero11 Pozri príspevok
Podla mna autor tento thread zalozil uplne zbytocne
Chlapci, čo je pre vás zbytočnosť, menej skúsenému pomôže
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
neviem.ako Pozri príspevok
Mozem si nainstalovat antivir avg na dva pocitace? je original z cd s licencnym klucom. vdaka
Ak to nie je multilicencia tak nie.
(ak máš jeden licenčný kľúč na jednu stanicu, tak nemôžeš nainštalovať)
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

sondaw Pozri príspevok
Máš pravdu, moje chyba. Omlouvám se
Nemáš sa za čo ospravedlňovať. Aj keď to nebolo priamo k téme, sú to užitočné informácie, ktoré možno niekomu pomôžu. A u PC zvlášť. Všetko so všetkým súvisí.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
neviem.ako Pozri príspevok
Mozem si nainstalovat antivir avg na dva pocitace? je original z cd s licencnym klucom. vdaka
Po praktickej stranke to pojde. Ak sa na to pýtaš.
AVG ponúka aj free verziu, neplatenu v AJ. Svojho času som ten antivirak používal.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Jenom doplním, nová verze je už i v češtině

http://www.slunecnice.cz/sw/avg-anti-virus-free/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať