Zavrieť

Porady

Antivírový program

Najlepším antivírovým programom, ktorý som doteraz vyskúšal je Avira.
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
duves Pozri príspevok
Po praktickej stranke to pojde. .
po
praktickej
stránke
to pôjde- Je to legálne?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
On sa pýtal či to pôjde. Nie či to je legálne.
Právnu zodpovednosť treba samozrejme zvážiť.
Preto dalej píšem, že sa da AVG ziskať legalne ako free.
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

AVG Free (cize zadara) je dostupna len v anglickej, nemeckej a este nejakej dalsej verzii (SK alebo CZ nie)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mal som nainštalovaný pri kúpe NORTON , potom som si dal AVIRA , aj AVG , mám aj Win DEFENDER ...
Ale či veríte alebo nie , osvedčil sa mi a nakoniec som ostal pri :

http://www.spywareterminator.com/cs/
0 0
dafo432 dafo432

dafo432 je offline (nepripojený) dafo432

jednoduchy zadarmo a najlepší v sučastnosti je LINUX .... stiahni ubuntu (asi najlepšia alternatíva za Windows) tam nechytíš nič zatiaľ
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ano, moj kolega to používa.
0 0
pro2009 pro2009

pro2009 je offline (nepripojený) pro2009

a co hovorite na pandu?
0 0
katarina887 katarina887

katarina887 je offline (nepripojený) katarina887

Ja používam Kaspersky Internet Security, nie je síce zadarmo (iba trial verzia tuším na 30 dní) ale mne sa zdá najlepší.
0 0
Supreme Supreme

Supreme je offline (nepripojený) Supreme

Ak ste ochotni platit, odporucam slovensky ESET NOD32. Ako free alternativy su to 2 ceske programy AVG Free Edition, alebo Avast!, ktory je vseobecne povazovany za favorita (Aviru nepoznam a po velmi dobrych skusenostiach s Avast-om ani nechcem). Koli bezpecnosti treba este firewall a anispyware. Ja mam integrovany firewall v XP SP3 + Spybot a som zatial spokojny...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mam e set, uz 4, ale na malware som si stiahla superuanti, a tá mi tu našla kopec hávede. inak ale nemam problem hoci som cely cas na internete
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

Páni a dámy, pozrite si hodnotenie antivírových programov, ktoré sa vyhodnocujú každoročne od renomovaných testerov a nie čo, kde, niekto povedal. Pekný deň.
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

pozrite si aj toto !
http://www.raymond.cc/blog/archives/...ree-antivirus/
0 0
Madam Kurie Madam Kurie

Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

Predseda SVB
Samotný Microsoft pridal zadara svoj antivírový program. Tu je k stiahnutiu :http://www.microsoft.com/Security_Essentials/
Treba si určiť verziu pre 32 či 64 bit verziu Windows. Od "konštruktéra" operačného systému sa dá očakávať aj lepšiu ochranu svojho systému aj keď je zadarmo. Nezaťažuje systém je jednoduchý a výborne spolupracuje so systémovým firewallom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Supreme Pozri príspevok
po velmi dobrych skusenostiach s Avast-om
Tiež ho mám. Začal som 4.7, po čase mi ho sami upgradovali na 4.8. Aktulizácie databázy sú denne (niekedy aj 2x za deň!)
0 0
mf1 mf1

mf1 je offline (nepripojený) mf1

janok5 Pozri príspevok
Páni a dámy, pozrite si hodnotenie antivírových programov, ktoré sa vyhodnocujú každoročne od renomovaných testerov a nie čo, kde, niekto povedal. Pekný deň.
Presne tak a HLAVNE NIE SLOVENSKE hodnotenia! :-) Zainteresovany vedia, na co narazam :-)
0 0
Agostino Agostino

Agostino je offline (nepripojený) Agostino

Určite by som si už neinštaloval žiadny Avast a Kaspersky. Prilíž spomaluju celý počítačový systém, niekedy ho až brzdia.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Hodnotenia ako hodnotenia. Posledne som pozeral asi 3 renomovane a kazde dopadlo uplne inak. Ono zalezi na co sa ten ktory test zameriava. V jednom teste vysiel ESET s 98% uspesnostou a v inom ledva 60. Z free rieseni sa mne osobne najviac pozdava Comodo Internet security 5 a Panda Free. Osobne mam radcej antivirusy vyuzivajuce cloud technologiu.
0 0
Twoflower Twoflower

Twoflower je offline (nepripojený) Twoflower

Osobne už roky používam "AVG free" spolu s "Spybot - Search & Destroy" a som plne spokojný.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Niekedy si myslím že hystéria okolo vírov a antivirákov je umelo živená. Aj samotné antivírové programy užívateľa strašia a pobádajú, že má vírus, že má nedostatočne zabezpečený PC a podobne, potom nič nenájdu. Používal som skoro rok počítač bez AV a nič.
Momentálne mám zakúpený NOD na 2 roky, ale len na 1 počítač. Teraz sme kúpili manželke nový notebook, ona nechodí na žiadne "smiešne stránky", nemá AV a váham, či jej ho vôbec zaobstarať. Ten NB je vlastne pre zábavu a prehľad na internete, e-mailovanie, trocha Word, nie ale na prácu. Čo vy na to?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ten NB je vlastne pre zábavu a prehľad na internete, e-mailovanie, trocha Word, nie ale na prácu. Čo vy na to?
A práve ten prehľad na internete, e-mailovanie- kde máš zaručené, že ti nestiahne nejaké svinstvo do NB, že v pošte ako príloha nebude nejaký pekný trójsky pejko? Ja na to - pekná somarina nechať PC (NB) bez antivírusovej ochrany. Pokiaľ to tak necháš, v priebehu 3-6 mesiacov budeš hľadať pomoc na Porade s odstránením nejakého problému. Na internete je kopa free antivírusových programov a niektoré sú mnohokrát lepšie ako často vychvaľované a platené programy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať