Zavrieť

Porady

Usporiadat
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

no budeme to musiet najeko nakombinovat... ale este pockam na tie popisy inych licencii...
0 0
dyjana1 dyjana1

dyjana1 je offline (nepripojený) dyjana1

Ak 300 firiem, tak 300x5000 zápisov, lebo som tam volala. Na firmy nad 5000 zápisov treba licenciu zvlášť , tú čo volajú licencia pre jednu firmu. Čiže mna tým naozaj dojali. Našťastie je tu pozitívum v tom, že multi na obidva účtovníctva stojí teraz len 99€.
2 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

suhlas aj ja som tam volala je to tak ako piše dyjana1 ...

a k tomu uveru co som pisala v par prispevkov dozadu v jednoduchom ucte mi zatial nevedeli poradit... dokonca na mi nalogovali do programu ale neslo im to... tak uvidim a ked dam vediet ako..

ale ja si aj tak myslim, ze oproti inym maju super ceny...
Naposledy upravil Sarlotka : 05.12.11 at 13:35
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tak potom aj tie mdzy su chapane tak ze 240 miezd rocne na kazdu firmu ...
no tak to neznie tak zle... ale skoda ze s tymi cenami isli podla mna dost hore.

Na rok 2011 som platila 159 € a teraz udem 198 €. Podla mna je to dost velky rozdiel. Isli s cenou hore o 25%. Tak to aby som aj ja zdrazela o 25%...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

ano aj mzdy 240 rocne a znamena to ze cca priemerne za rok 20 zamestnancov

kedze rok ma 12 mesiacov tak 240/12 je 20 zamestnancov na jednu firmu ( v pripade, ze by kazdy mesiac robilo presne 20 zamestnancov)

aj ked som rada, ze tam volal aj niekto iny, lebo som stale bola na pochybach ci dobre rozumiem... )

inak uz funguju aj popisy mini, standard, rofi licencie...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Mne pripada v uvahu jedine multi....
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

ja neviem ako sa odpoveda tak pod

no multi ak nemas ziadnu firmu nad 5000 poloziek v podvoj a 2000 v jednoduchom...
inak nasledne pre nu samostatne...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tak že dole pod príspevkom (pri rýchlej odpovedi) zaškrtneš že minikomentar
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ano ano, 5,000 položiek nemám na žiadnej firme. pozerala som a vychádza mi to max cca 3,000 položiek pri najvačšej firme. Takže sa vojdem... Ak bys om k multi musela kupovat samostatnu licenciu, tak kašlem na oberon a skusam mozno ten Humanet...
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ale kočky, nefrflime ,ešte aj tak cenovo patrí Oberon medzi najdostupnejšie. Ja mám stále "multi verziu "už niekoľko rokov, no teraz musím pouvažovať, lebo jedna firma má viac ako 5000 zápisov a druhá viac ako 40 miezd . Do paroma - to bude šupa.
Asi to zabalím a pôjdem na Bora Bora.
Naposledy upravil Melnick : 05.12.11 at 19:31
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Jeden z najlacnejších áno... ale keby som musela ešte dokupovat dalsie licencie na mzdy alebo samostatnu firmu, tak asi volim uz ine... uz to cenovo musi vychadzat pekne draho....
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

No pekne dnes ráno začalo...To čo sú za "novoty" v OBERONE. Pre takú malú firmičku kde ste si kupovali ročnú licenciu pre JÚ mini za 63 eur - /mala som v nej do 1000 zápisov PD a neobmedzeny počet skladovych kariet/ teraz budem platiť 110eur. A to všetko len preto lebo poctivo vediem sklad a trochu som sa rozpísala na skladových kartách??? Šok ! Okrem toho že do tej malej firmičky musím zacvakať novú pokladňu lebo sme nechceli pokladňu s termotlačiarňou /pri zakladaní FI/ a firma v Prešove vyradila tieto pokladne a nedá sa načípovať....K čomu toto speje?
Naposledy upravil Ninna : 06.12.11 at 09:45
0 0
dyjana1 dyjana1

dyjana1 je offline (nepripojený) dyjana1

zdá sa že je to nejaká kartelová dohoda alebo čo, všetci dvíhajú ceny.....
poniektorí to rovno už avizujú, napríklad tu: http://www.madosoft.sk/Product/Pricelist
prečítajte si prvú vetu, mrp sa mi zdá tiež podvihalo ceny, pohoda cenník priznám sa je neprehľadný, neviem zistiť
v čom sa líši jazz od profi, lite a pod. s cenníkom money som na tom podobne, vidím že je to licencia
na jeden pc ale u oberonu viem že sa možem svoje veci ľubovolne premiestňovať z počítača na počítač kedy sa mi zachce, ale
či to môžem aj u money, to neviem, a teraz som pozrela kros, no tak základ je lacný, ale ak pridám DPH, majetok, pár kariet
a podobne, tak sranda tiež končí....
len tak lahko porovnať ceny veľmi ani nejde...
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

dyjana1 Pozri príspevok
zdá sa že je to nejaká kartelová dohoda alebo čo, všetci dvíhajú ceny.....
poniektorí to rovno už avizujú, napríklad tu: http://www.madosoft.sk/Product/Pricelist
prečítajte si prvú vetu, mrp sa mi zdá tiež podvihalo ceny, pohoda cenník priznám sa je neprehľadný, neviem zistiť
v čom sa líši jazz od profi, lite a pod. s cenníkom money som na tom podobne, vidím že je to licencia
na jeden pc ale u oberonu viem že sa možem svoje veci ľubovolne premiestňovať z počítača na počítač kedy sa mi zachce, ale
či to môžem aj u money, to neviem, a teraz som pozrela kros, no tak základ je lacný, ale ak pridám DPH, majetok, pár kariet
a podobne, tak sranda tiež končí....
len tak lahko porovnať ceny veľmi ani nejde...
Budem si musieť prezrieť cenníky....Ale momentálne mi je . Keby som len tušila že niečo menia na Sklade, určite by som si nezaložila viac ako 1000 kariet skladových, ale keď idete z neobmedzeným počtom a zrazu báác...Je to nespravodlivé si myslím.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tinka, naordinuj skladu redukčnú dietu.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Melnick Pozri príspevok
Tinka, naordinuj skladu redukčnú dietu.
Majka sa ti smeje...Ale ja mám hlavu v smútku...Čo ďalej...Či vôbec ďalej...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

prosim nemohli by ste prosim pozriet prispevok #1173 dakujem
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Prepáč ja poradiť neviem, v JU neúčtujem.... aspon ti posuniem temu ...
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Sarlotka Pozri príspevok
Ahojte potrebujem poradit,

uctujem prvykrat v jednoduchom ucte uver a neviem ho dostat vo vykaze majetku a zavazkoch do polozky uver (len rucne) da sa to nejako pri evidovani uveru v knihe zavazkov? dakujem.
Pozerala som to vo vykaze riadok je editovateľny - takže ručne. Tiež účtujem úver a tiež ručne.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
PRE ŠARLOTKU


Všetky riadky, ktoré sú vysvietené bielou farbou sú riadky, kde si sumy zadávate ručne.Je viac takých položiek, ktoré si zadávame do výkazu my, na konci účtovného obdobia.
Len pozor! Ak si úver zaevidujete ako tzv "veľký "záväzok voči banke a následne ho cez kód 740 ponižujete v KZ, tak ručne už do kolonky "úvery" nič nevpisujte, pretože výška úveru prípadne jeho zostatok ( po ponížení mesačnými splátkami ) je už zahrnutá v celkovej sume záväzkov.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať