Zavrieť

Porady

Samozber jahôd

Začala sezóna jahôd. Prosím, neviete mi poradiť, kde by som si samozberom mohla zaobstarať jahody ? Od Žiliny po Trnavu. Kedysi sme chodievali /hlavne železničiari/ do Veselého pri Piešťanoch, Čachtíc, Bánoviec nad B.,... ale neviem či tento systém ešte funguje. Ak viete vo Vašom okolí o takejto možností dajte vedieť...čím skôr, kým je to aktuálne...Ďakujem.
Usporiadat
Fanny62 Fanny62

Fanny62 je offline (nepripojený) Fanny62

V Rakoluboch pri Novom Meste n/V sa ešte nezbiera, že možno od 28.5.2012, ale nemám na nich telefon, takže ak niekto máte, prosím, napíšte ho.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Fanny62 Pozri príspevok
V Rakoluboch pri Novom Meste n/V sa ešte nezbiera, že možno od 28.5.2012, ale nemám na nich telefon, takže ak niekto máte, prosím, napíšte ho.
0907 981334
0 0
suzizdasty suzizdasty

suzizdasty je offline (nepripojený) suzizdasty

Dobry den chcela by som sa opytat ci je niekde na vychodnom slovensku samovolny zber jahod. kosicky alebo presovsky kraj. a kedy zacina .... popripade kontakt. Dakujem
0 0
suzizdasty suzizdasty

suzizdasty je offline (nepripojený) suzizdasty

samozber jahod.
Vie mi niekto poradid kde sa daju oberat jahody a ine ovocie na vychodnom slovensku?kosicky alebo presovsky kraj. popripade aj nejaky kontakt. dakujem
0 0
Martina 5280 Martina 5280

Martina 5280 je offline (nepripojený) Martina 5280

dobrý deň. kto mi vie prosím poradiť kde je v okolí Nových Zámkoch samozber jahôd ďakujem
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Minulý týždeň bol v Dvoroch n/Ž, ale neviem či ešte prebieha. A takisto priamo v NZ na Palárikovskej ceste.
1 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

Opäť začala sezóna jahôd ... Ak viete, kde vo Vašom okolí prebieha samozber jahôd, prosím, dajte vedieť /prípadne aj cenu/... srdečná vďaka
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ježko
Opäť začala sezóna jahôd ... Ak viete, kde vo Vašom okolí prebieha samozber jahôd, prosím, dajte vedieť /prípadne aj cenu/... srdečná vďaka
Návojovce - 3 km od Partizánskeho, zbiera sa od rána od 7,00 do večera do 18,00 hod.....za nazbierané sa platí 1,50 eura....vraj sú tento rok veľmi pekné, tvrdé a slaďučké.
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

suzizdasty
Dobry den chcela by som sa opytat ci je niekde na vychodnom slovensku samovolny zber jahod. kosicky alebo presovsky kraj. a kedy zacina .... popripade kontakt. Dakujem
jahody sa samovoľne nezbierajú, ale :
kvitnú
rastú
dozrievajú
hnijú
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
suzizdasty
samozber jahod.
Vie mi niekto poradid kde sa daju oberat jahody a ine ovocie na vychodnom slovensku?kosicky alebo presovsky kraj. popripade aj nejaky kontakt. dakujem
Aj ja by som chcel aby sa mi samovoľne nazbierali. A najlepšie aj priviezli, potom mi je jedno z akej lokality.
0 0
Ježko Ježko

Ježko je offline (nepripojený) Ježko

Zistila som, že v Čachticiach prebieha samozber /pon-pia od 7.-17.hod/. Cena 1,30 €.
0 0
draik draik

draik je offline (nepripojený) draik

http://www.plantex.sk/plantex-zahrada/samozber/
Podobne v Maďarsku pri Rajke
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
suzizdasty
samozber jahod.
Vie mi niekto poradid kde sa daju oberat jahody a ine ovocie na vychodnom slovensku?kosicky alebo presovsky kraj. popripade aj nejaky kontakt. dakujem
Aj ja by som chcel aby sa mi samovoľne nazbierali. A najlepšie aj priviezli, potom mi je jedno z akej lokality.
No sú lokality kde okrem samozberu je aj svojvoľný zber to znamená dovtedy zberáš kým ti ritný sval nezmenší strážny pes
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

PLANTEX - Samozber v Trakoviciach od pondelka 10.6.2013, v Borovciach od utorka 11.6.2013 - 1,30 € / kg.
0 0
jozzzko jozzzko

jozzzko je offline (nepripojený) jozzzko

Všetkých srdečne pozývame na samozber jahôd, ktorý sa začal 26.5.2014. Zber prebieha pri obci Ostratice (300 m) smer Livina, Topoľčany.
Jahody sú vystlané slamou, preto je zber čistých jahôd možný za každého počasia. Cena jahôd je 1,50 €/kg. Bližšie info na t.č. 0908 966 078. od 6.30 - 19.00
Otváracie hodiny: Pondelok - Nedeľa 7.00 - 18.00
Tešíme sa na Vás. mapa: https://goo.gl/maps/ofWY0
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tak toto vam zavidim, v mojom okoli sa nic take nedeje,...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

5 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Aj tu:
http://www.dobrejablka.sk/aktuality
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať