Zavrieť

Porady

Fakty o našich mužoch...

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Na porade je písaná téma fakty o našich ženách.Ja som si dovolila zas tému fakty o našich mužoch...
a to z jedného prostého dôvodu:

Muži by sa chceli mať pri nás ženách veľmi dobre aby sme sa o nich starali, chceli by mať každý deň na varené, aby sa mohli riadne napapkať...keď navaríte tak to ohundrú ,že (zaz je na obed ryža?)...
no chceli by sa dobre napakať,mať preplnenú ladničku, ale dajú vám na stravu na celý mesiac pár euráčov.napr. ( pre 2 malé deti a dvoch dospelých)...no stane sa, že to nevíde..a už je oheň na streche..

Tak len pekne píšte fakty o našich mužoch,nebudú sa len muži sťažovať na nás ženy...
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

kero64 Pozri príspevok
Veď predsa absolútny idol, nie? Veď keď môže moja manželka hádzať do miešačky, prečo by som ja nemohol variť alebo umyť riad? Som ryba a vodu mám rád.
Tak ste asi dobrá dvojka
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Kero mám doma asi tvojho dvojníka Mužíček už navaril, umyl riad a mňa nechal oddychovať pri TV, ešte aj kávičku som dostala ako bonus , no nie je zlatý?
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

elpka Pozri príspevok
Kero mám doma asi tvojho dvojníka Mužíček už navaril, umyl riad a mňa nechal oddychovať pri TV, ešte aj kávičku som dostala ako bonus , no nie je zlatý?
Ahoj švagrová. Pozdravuj bráchu Ano, je to frajer. Čo už máme robiť, keď máme doma také poklady?
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
kero64 Pozri príspevok
Urobím všetko, čo jej na očiach vidím. Ak bude chcieť, poumývam aj okná. A dnes som ešte neumýval. Doma som asi pol hodinu, boli sme s mojim miláčikom na nákup!
júj ako jej závidím.....môj muž okná umývať ani tak nemusí,ale ten riad sa mu voľáko umývať nechce..a keď ho raz za čas umyje tak mi hneď dáva na vedomie že umyl riad......
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

piggos Pozri príspevok
júj ako jej závidím.....môj muž okná umývať ani tak nemusí,ale ten riad sa mu voľáko umývať nechce..a keď ho raz za čas umyje tak mi hneď dáva na vedomie že umyl riad......
Ak to vždy oceníš tak, ako moja manželka, tak to vôbec nechápem. Ani mňa nenúti umývať okná, už sa o to delí s dcérou, ale keby chcela, urobil by som to.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
kero64 Pozri príspevok
Ahoj švagrová. Pozdravuj bráchu Ano, je to frajer. Čo už máme robiť, keď máme doma také poklady?
Budem švagríčku, budem, ešte, že viete prečo ste takí skvelí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
elpka Pozri príspevok
Budem švagríčku, budem, ešte, že viete prečo ste takí skvelí
Tak nielen v politike je rodinkárstvo , ale aj tu sa už vkradlo ....
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

elpka Pozri príspevok
Budem švagríčku, budem, ešte, že viete prečo ste takí skvelí
Skvelí, neviem. Myslím, že je už rokmi. Alebo skúsenosťami......
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

buchač Pozri príspevok
Tak nielen v politike je rodinkárstvo , ale aj tu sa už vkradlo ....
Nezáviď! My sa za to nehanbíme, ba sme skôr hrdý. Ale už mi moja maminka vyčíta, že z toho robíme "POKEC", tak už iba SS
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
A čo tak láska a muži?
Ja mám pocit že muži dokážu vyznávať lásku od rána do večera..poprípade aj v noci) dokážu byť maximálne pozorný, a to len keď sú čerstvo zamilovaný..a potom,, časom. ako keby ich to prešlo, Povedia to raz, dva razy a berú to ako samozrejmosť...povedia (,,však vieš že ťa ľúbim,, prečo ti to mám stále hovoriť.,,.)...no len my ženy to potrebujeme počuť stále..

Ja verím tomu,, že existujú aj muži ktorý trebárs po 40-tich rokoch manželstva sú stále romantický....

Tak,,, čo vy hovoríte na ..muži a láska?,...
Naposledy upravil piggos : 29.05.09 at 20:13
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

piggos Pozri príspevok
A čo tak láska a muži?
Ja mám pocit že muži dokážu vyznávať lásku od rána do večera..poprípade aj v noci) dokážu biť maximálne pozorný, a to len keď sú čerstvo zamilovaný..a potom,, časom. ako keby ich to prešlo, Povedia to raz, dva razy a berú to ako samozrejmosť...povedia (,,však vieš že ťa ľúbim,, prečo ti to mám stále hovoriť.,,.)...no len my ženy to potrebujeme počuť stále..

Ja verím tomu,, že existujú aj muži ktorý trebárs po 40-tich rokoch manželstva sú stále romantický....

Tak,,, čo vy hovoríte na ..muži a láska?,...
Tak my sme nejaká svetlá výnimka , môj manžel mi to hovorí denno-denne (a nie raz), ale mne sa nejako nechce
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
piggos Pozri príspevok
A čo tak láska a muži?
Ja mám pocit že muži dokážu vyznávať lásku od rána do večera..poprípade aj v noci) dokážu biť (hádam len nie naozaj bije verím že dokáže len byť - predpokladám už prepracovanosť ) maximálne pozorný, a to len keď sú čerstvo zamilovaný..a potom,, časom. ako keby ich to prešlo, Povedia to raz, dva razy a berú to ako samozrejmosť...povedia (,,však vieš že ťa ľúbim,, prečo ti to mám stále hovoriť.,,.)...no len my ženy to potrebujeme počuť stále..

Ja verím tomu,, že existujú aj muži ktorý trebárs po 40-tich rokoch manželstva sú stále romantický....

Tak,,, čo vy hovoríte na ..muži a láska?,...
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
Bionda Pozri príspevok
už som si to opravila dík za upozornenie.....a máš pravdu už som prepracovaná
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A nevymenila by si ho ani za najnovší sex idol žien Maštalíra? Inak, neviem, čo na ňom tie ženy vidia...
... za NIKOHO, a mimochodom, Maštalír môjmu manželovi nesiaha ani po členky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jana2004 Pozri príspevok
... za NIKOHO, a mimochodom, Maštalír môjmu manželovi nesiaha ani po členky
Manžela nepoznám , nevadí , nič sa nedeje ....ale aby sme Maštalírovi neubližovali , mám dojem , že ani po tie členky ešte nedorástol ....
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

piggos Pozri príspevok
A čo tak láska a muži?
Ja mám pocit že muži dokážu vyznávať lásku od rána do večera..poprípade aj v noci) dokážu byť maximálne pozorný, a to len keď sú čerstvo zamilovaný..a potom,, časom. ako keby ich to prešlo, Povedia to raz, dva razy a berú to ako samozrejmosť...povedia (,,však vieš že ťa ľúbim,, prečo ti to mám stále hovoriť.,,.)...no len my ženy to potrebujeme počuť stále..

Ja verím tomu,, že existujú aj muži ktorý trebárs po 40-tich rokoch manželstva sú stále romantický....

Tak,,, čo vy hovoríte na ..muži a láska?,...
Ja síce nie som ženatý 40 rokov, ale my si to hovoríme denne ba aj keď si píšeme, nezabudneme si to povedať. Za 23 rokov, čo sme spolu si nepamätám, keď sme niekam šli, aby sme sa nedržali za ruku. Ona už mala maličké námietky, ale v podstate je rada. A ja by som s ňou inak nešiel. Musel by som si nájsť inú ruku. Kecám
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

kero64 Pozri príspevok
Ja síce nie som ženatý 40 rokov, ale my si to hovoríme denne ba aj keď si píšeme, nezabudneme si to povedať. Za 23 rokov, čo sme spolu si nepamätám, keď sme niekam šli, aby sme sa nedržali za ruku. Ona už mala maličké námietky, ale v podstate je rada. A ja by som s ňou inak nešiel. Musel by som si nájsť inú ruku. Kecám
Tak "za ručičky" chodíme aj my, sme síce spolu len 18 rokov... a dúfam, že nám to vydrží do staroby
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Jana2004 Pozri príspevok
... za NIKOHO, a mimochodom, Maštalír môjmu manželovi nesiaha ani po členky
Čo by s tým potom robil?
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Blankake Pozri príspevok
Tak "za ručičky" chodíme aj my, sme síce spolu len 18 rokov... a dúfam, že nám to vydrží do staroby
To je super, teším sa s tebou. A s tou starobou, to neviem. My, čo sme večne mladí, len aby sme sa jej dožili. Neriešime.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Manžela nepoznám , nevadí , nič sa nedeje ....ale aby sme Maštalírovi neubližovali , mám dojem , že ani po tie členky ešte nedorástol ....
marjankaj, bucháč...akí ste manželia? neubližujte Tomášovi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať