Zavrieť

Porady

Vydavateľstvo

Dobrý deň. Chcem si založiť vydavateľstvo. Ako mám získať licencie na rozmnožovanie hudby, videa, softvéru, elektronických hier (PC, Xbox...)? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VAm je offline (nepripojený) VAm

    VAm
    Nepracuje niekto v nejakej firme, ktorá vlastní licencie na filmy, hudbu....? Prosím Vás, aké podmienky musím splniť aby som dostal licenciu na rozmnožovanie?

    LucasKE je offline (nepripojený) LucasKE

    LucasKE
    VAm Pozri príspevok
    Nepracuje niekto v nejakej firme, ktorá vlastní licencie na filmy, hudbu....? Prosím Vás, aké podmienky musím splniť aby som dostal licenciu na rozmnožovanie?
    Myslím, že vydavateľstvo nie je ľahké spustiť bez silných známostí a slušného kapitálu. Vydavateľstvá totiž určujú ktoré novovzniknute tituly pustia na verejnosť, zabezpečia rozmnožovanie, reklamu, balenia, promo ... atd. A to potrebuješ dosť financií.

    VAm je offline (nepripojený) VAm

    VAm
    Súhlasím s tebou, že nie je ľahké spustiť vydavateľstvo bez silných známostí a slušného kapitálu. O financie si starosť nerobím, dosť ma trápi, že nemám známosti. Nevie niekto, ako ich získať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.