Zavrieť

Porady

súťaž o kabriolet

V súťaži televízie Markíza o kabriolet snov, kde sa na č.123 posiela SMS ALFA vylosujú hneď meno a priezvisko. Zaujímalo by ma ako s k nemu dopatraju, ked relácia je priamy prenos.
Usporiadat
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
arizona Pozri príspevok
Ja si tiež myslím, že je to nahrávané skôr a potom zostrihané, aby to malo nejaký sled. Nepodstatné veci skrátka neodvysielajú.

Iba pár krát som to počula ( nesledujem to ) , ale vždy ma udivilo, ako boli súťažiaci prekvapení a dlho rozmýšľali pri odpovedi na otázku, či niekde posielali sms do súťaže.
Nikto sa extra moc neradoval, skôr tú výhru všetci brali nejako "vlažne"...
A ty sa tomu čuduješ ? -Možno majú doma v garáži cca 50 áut rôznych značiek , tak čo sa bude vytešovať nad Alfou - pcha jedno auto naviac ......
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bobino38 Pozri príspevok
V súťaži televízie Markíza o kabriolet snov, kde sa na č.123 posiela SMS ALFA vylosujú hneď meno a priezvisko. Zaujímalo by ma ako s k nemu dopatraju, ked relácia je priamy prenos.
Síce to nepozerám, preto neviem, či je to skutočne priamy prenos. Ale pravdepodobne, ako už bolo povedané, nie je to priamy prenos, ale zostrih a toho výhercu kontaktujú už pred jeho oznámením. Veď aj to je podozrivé, že ho vždy zastihnú na telefóne, ako by už čakal na telefonát.

Alebo žrebovanie prebehne v zákulisí poobede (a vtedy aj kontaktujú výhercu) a v priamom prenose je len samotné vyhlásenie.

Alebo v horšom prípade je to zmanipulované a vedia, kto bude výhercom v ten deň...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Podľa toho, čo si o takých súťažiach myslím, som za: "Alebo v horšom prípade.... "
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Nesúťažím, neposielam SMS-ky na žiadne súťaže,nepozerám ani túto "ALFAmániu", ale raz sa mi podarilo ten záver vypočuť, kde moderátor vyzval sms-kujícich, aby mali pri sebe mobil celý deň, lebo sa môže stať, že v priebehu dňa im zavolajú späť.
Reakcie výhercov ...
Takže je to asi tak,... všetkých 77 ALFA tátošov už má aj TP vypísaných s konkrétnými menami .
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
prestante sa "hádať" a začnite čítať

14. Organizátor alebo spoločnosť Markíza každý deň počas trvania súťaže v časovom intervale od 8:00 do 13:00 telefonicky vyzve účastníka súťaže, ktorého mobilné telefónne číslo bolo v daný deň vyžrebované ako výherné na poskytnutie identifikačných údajov o svojej osobe požadovaných organizátorom, vyzve účastníka súťaže na predloženie SIM karty, a to v čase a na mieste určenom organizátorom v tejto telefonickej výzve a zároveň mu oznámi ďalšie podstatné informácie súvisiace s prevzatím jeho výhry. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka súťaže budú urobené minimálne 4 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 60 minút. V prípade neúspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka v daný hrací deň, organizátor bude kontaktovať náhradníkov v poradí ako boli vyžrebovaní. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania vyžrebovaného účastníka súťaže z náhradníkov budú urobené pre každého po sebe idúceho náhradníka v jednej nasledujúcej hodine minimálne 3 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 20 minút.

celé pravidlá: http://sms.markiza.sk/pravidla/kabrioleto
Naposledy upravil mpca : 04.06.09 at 11:29 Dôvod: doplnenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mpca Pozri príspevok
prestante sa "hádať" a začnite čítať

14. Organizátor alebo spoločnosť Markíza každý deň počas trvania súťaže v časovom intervale od 8:00 do 13:00 telefonicky vyzve účastníka súťaže, ktorého mobilné telefónne číslo bolo v daný deň vyžrebované ako výherné na poskytnutie identifikačných údajov o svojej osobe požadovaných organizátorom, vyzve účastníka súťaže na predloženie SIM karty, a to v čase a na mieste určenom organizátorom v tejto telefonickej výzve a zároveň mu oznámi ďalšie podstatné informácie súvisiace s prevzatím jeho výhry. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka súťaže budú urobené minimálne 4 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 60 minút. V prípade neúspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka v daný hrací deň, organizátor bude kontaktovať náhradníkov v poradí ako boli vyžrebovaní. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania vyžrebovaného účastníka súťaže z náhradníkov budú urobené pre každého po sebe idúceho náhradníka v jednej nasledujúcej hodine minimálne 3 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 20 minút.

celé pravidlá: http://sms.markiza.sk/pravidla/kabrioleto
http://www.porada.sk/1062560-post7.html bože , prečo som na zadanie otázky necitoval komplet pravidlá ....
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
buchač nehnevaj sa

mne sa tie nechcelo citat tie pravidla
pekny den a nehadajte sa ked sa mozete bit
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mpca Pozri príspevok
buchač nehnevaj sa

mne sa tie nechcelo citat tie pravidla
pekny den a nehadajte sa ked sa mozete bit
Ja mám lepšie :

" Načo trikrát zdôrazňovať , keď môžeš raz uderiť ! "
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
mpca Pozri príspevok
prestante sa "hádať" a začnite čítať

14. Organizátor alebo spoločnosť Markíza každý deň počas trvania súťaže v časovom intervale od 8:00 do 13:00 telefonicky vyzve účastníka súťaže, ktorého mobilné telefónne číslo bolo v daný deň vyžrebované ako výherné na poskytnutie identifikačných údajov o svojej osobe požadovaných organizátorom, vyzve účastníka súťaže na predloženie SIM karty, a to v čase a na mieste určenom organizátorom v tejto telefonickej výzve a zároveň mu oznámi ďalšie podstatné informácie súvisiace s prevzatím jeho výhry. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka súťaže budú urobené minimálne 4 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 60 minút. V prípade neúspešného telefonického skontaktovania 1. vyžrebovaného účastníka v daný hrací deň, organizátor bude kontaktovať náhradníkov v poradí ako boli vyžrebovaní. Pre účely úspešného telefonického skontaktovania vyžrebovaného účastníka súťaže z náhradníkov budú urobené pre každého po sebe idúceho náhradníka v jednej nasledujúcej hodine minimálne 3 pokusy, pričom časové rozpätie medzi týmito pokusmi bude minimálne 20 minút.

celé pravidlá: http://sms.markiza.sk/pravidla/kabrioleto
Tak potom tomu už absolútne nerozumiem.To znamená, že niekde medzi pravidlami bolo povedané do ktorej hodiny treba posielať SMS-ky? na túto hru. Veď keď tvrdíš, že žrebovanie prebieha denne medzi 8,00 hod a 13,00 hod., tak potom zbytočne ľudia posielajú SMS skoro v priebehu celého dňa. Samozrejme, že tieto poslané SMS-ky, už na druhý deň neplatia.
Tak ako je to vlastne
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

babijanka Pozri príspevok
Tak potom tomu už absolútne nerozumiem.To znamená, že niekde medzi pravidlami bolo povedané do ktorej hodiny treba posielať SMS-ky? na túto hru. Veď keď tvrdíš, že žrebovanie prebieha denne medzi 8,00 hod a 13,00 hod., tak potom zbytočne ľudia posielajú SMS skoro v priebehu celého dňa. Samozrejme, že tieto poslané SMS-ky, už na druhý deň neplatia.
Tak ako je to vlastne
ale ved oni prízvukujú ked vyhlasujú víťaza, že či posielal včera sms správu. Takže ak pošlem sms kedykoľvek počas dnešného dňa, tak vlastne môžem vyhrať zajtra. Dnes už nie. Aspoň z tých komentárov tam som to tak pochopila.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

babijanka Pozri príspevok
Tak potom tomu už absolútne nerozumiem.To znamená, že niekde medzi pravidlami bolo povedané do ktorej hodiny treba posielať SMS-ky? na túto hru. Veď keď tvrdíš, že žrebovanie prebieha denne medzi 8,00 hod a 13,00 hod., tak potom zbytočne ľudia posielajú SMS skoro v priebehu celého dňa. Samozrejme, že tieto poslané SMS-ky, už na druhý deň neplatia.
Tak ako je to vlastne
Myslím, že je zbytočné pýtať sa na pravidlá, keď hore je odkaz na štatút súťaže. A tam je jasne napísané:

Žrebovanie výhercov sa bude realizovať vždy v kalendárny deň nasledujúci po dni, za ktorý sa žrebovanie vykonáva.



Takže si zaspievame :

"Dnes som vyriešil
ďalšiu záhadu,
ustal som deti
a tak idem
rýchlo rýchlo spať..."
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Čumím, pozerám a za čerta nemôžem prísť na to, čo tento príspevok robí v sekcii PC.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Chobot Pozri príspevok
Myslím, že je zbytočné pýtať sa na pravidlá, keď hore je odkaz na štatút súťaže. A tam je jasne napísané:

Žrebovanie výhercov sa bude realizovať vždy v kalendárny deň nasledujúci po dni, za ktorý sa žrebovanie vykonáva.


Takže si zaspievame :

"Dnes som vyriešil
ďalšiu záhadu,
ustal som deti
a tak idem
rýchlo rýchlo spať..."
Ďakujem, už som si aj zaspievala
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

sthruska Pozri príspevok
Čumím, pozerám a za čerta nemôžem prísť na to, čo tento príspevok robí v sekcii PC.
Už tam nie je.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
bobino38 Pozri príspevok
A ty tak isto , ak nevieš odpoved, tvoje dojmy ma zo súťaže nezaujímajú...
Zlatíčko, prepáčte, že som si dovolila......
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

v diskusii sa skoprej spominali "vlazne" reakcie vyhercov... Ani sa im moc necudujem, ked si uvedomitem ze z takejto "vyhry" je potrebne zaplatit DPH... Co je pri cca aute za min 30 000 EUR cca 5700 EUR za DPH... Asi vyberaju vyhercov takych, co maju tuto hotovost doma v supliku... Cennik na Alfu Spider som na oficialej stranke dovozcu nenasiel, tak tu cenu berte ako cca nastrel..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dalid Pozri príspevok
v diskusii sa skoprej spominali "vlazne" reakcie vyhercov... Ani sa im moc necudujem, ked si uvedomitem ze z takejto "vyhry" je potrebne zaplatit DPH... Co je pri cca aute za min 30 000 EUR cca 5700 EUR za DPH... Asi vyberaju vyhercov takych, co maju tuto hotovost doma v supliku... Cennik na Alfu Spider som na oficialej stranke dovozcu nenasiel, tak tu cenu berte ako cca nastrel..
Ty by si nebral kabriolet za 5700€ ?
Veď do súťaže sa zapojili sami, nik ich nenútil.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

arizona Pozri príspevok
Ty by si nebral kabriolet za 5700€ ?

Ak tým zachránim štátny rozpočet, tak idem na vec .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Paula Pozri príspevok
Ak tým zachránim štátny rozpočet, tak idem na vec .

Pauli 100 bodov.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ehm
0082.gif  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať