Zavrieť

Porady

CCCC - wellnes na porade ...


Nech tu všetci nájdu pokoj, smiech, dobrú náladu.
Prečo iné chodiť na poradu? Dobrú radu dostane každý, kto len otázku zadá.
Téma je uzavretá.
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=adi11;1104722]..a čo tam po hodine, aspoň si sa dozvedela klebietky od kolegýň..ja som si minule zobrala deň dovolenky, a šla som lógovať po meste...tak isto som stretla dokonca tri bývalé kolegyne..a s dvoma som sa nevidela pekných aj vyše 20-sať rokov...no nebola to paráda pospomínať na zlaté mladé časy
.................................................. ..........................

Je to príjemné stretnutie ak stretneš bývalé kolegyne po takom dlhšom čase. Ja idem v septembri na stretnutie po ...dsiatich rokoch, a veľmi sa teším.....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Donášková služba
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dav, včera som sa smiala na tom tvojom výletníkovi a dnes nám prekvapenie nachystal náš havoško. Videli sme ho ako mokrý beží cez dvor za bližšie neurčeným cieľom. Ešte sme sa čudovali od čoho je celý mokrý. O chvíľu sme ho videli akoby ho z blata uplácal, prefrčal vedľa nás a zrazu sme počuli ....čváááách Pes si plával v jazierku Ešte včera si manžel pochvaľoval aká je voda v tom jazierku čistučká a keď videl tú špinavú vodu a lístky z lekna až na tráve skoro ho prekotilo. Nnnno, pes mal jediné šťastie, že bol rýchlejší ako jeho pán
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Dav, včera som sa smiala na tom tvojom výletníkovi a dnes nám prekvapenie nachystal náš havoško. Videli sme ho ako mokrý beží cez dvor za bližšie neurčeným cieľom. Ešte sme sa čudovali od čoho je celý mokrý. O chvíľu sme ho videli akoby ho z blata uplácal, prefrčal vedľa nás a zrazu sme počuli ....čváááách Pes si plával v jazierku Ešte včera si manžel pochvaľoval aká je voda v tom jazierku čistučká a keď videl tú špinavú vodu a lístky z lekna až na tráve skoro ho prekotilo. Nnnno, pes mal jediné šťastie, že bol rýchlejší ako jeho pán
Ani neviem narýchlo nájsť slová, lebo jednak sa smejem, a jednak - ledva ste to dokončili, môžte sa trápiť s likvidáciou následkov psieho kúpania
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zvláštna donášková služba - takto sa udomácnili fialky od Meggy1 u mňa
Fialky.JPG  
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dav Pozri príspevok
Zvláštna donášková služba - takto sa udomácnili fialky od Meggy1 u mňa
Olinka sú naozaj pekné, lístky sú zdravé a to svedčí o dvoch veciach: za prvé boli darované z lásky a za druhé majú dobrého gazdu. Gratulujem Ti k ním. Takže máš tú krásnu modrú, čo Meggy niekedy dávno fotku dala ...kde do ktorej témy momentálne neviem, nezávidím mám radosť s Tebou.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pekný večer a dobrú noc. Dnes postrážim ja z tejto skvelej búdyj
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

dobru nocku všetkým a hlavne :
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slavica Pozri príspevok
dobru nocku všetkým a hlavne :
ja som v tom nevinne , to si kde našla?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Dav Pozri príspevok
ja som v tom nevinne to si kde našla?
...to za tie krásne fialky aj ja zajtra dačo priložím z môjho okna
som si ťa vyčarila
Naposledy upravil Halli : 21.07.09 at 22:54
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Zitulda Pozri príspevok
Olinka sú naozaj pekné, lístky sú zdravé a to svedčí o dvoch veciach: za prvé boli darované z lásky a za druhé majú dobrého gazdu. Gratulujem Ti k ním. Takže máš tú krásnu modrú, čo Meggy niekedy dávno fotku dala ...kde do ktorej témy momentálne neviem, nezávidím mám radosť s Tebou.
Zitulda, ja som Ti onoho času ponúkla, že zakorením aj pre Teba, keď chceš, lebo sa Ti páčili. Stalo sa, korienky sú už veľké, ak chceš, daj vedieť, pošlem Ti vďačne. Mala by to byť tá dvojfarebná. Moja dvojfarebná teraz kvitne tak ako Olinke-Dav
Ospravedlňujem sa za kvalitu fotky, nie je dobrá, lebo som to fotila teraz narýchlo mobilom.
Ešte doplním, že pôvodné sfarbenie bolo dlhú dobu také ako na druhej fotke. Neviem, prečo sa to sfarbenie zmenilo viac do biela. Je teraz oveľa menej modrej. Hneď vedľa dvojfarebnej na parapete mám čisto bielu, či to môže mať nejaký vplyv, neviem...
Naposledy upravil Meggi 1 : 22.07.09 at 00:11
9D2_DSC00042.jpg  
Dvojfarebné fialky 26.04.2009.jpg  
1/1
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dobré ránko, dajte si so mnou, je výborná
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Krásne stredňajšie ránko. Ja ponúkam čajík.

0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

pekný a úspešný deň prajem...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
... ránko, preajem
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Dnes nám bude Oskar takto kukať do okien.
Má byť vraj veľmi horúci deň

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať