Zavrieť

Porady

CCCC - wellnes na porade ...


Nech tu všetci nájdu pokoj, smiech, dobrú náladu.
Prečo iné chodiť na poradu? Dobrú radu dostane každý, kto len otázku zadá.
Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

terezamaria Pozri príspevok

Aninka, tak to skús obmedziť , tak na tých 5 denne. Možno by si si zvykla, pokiaľ fajčíš veľa, tak postupne znižuj množstvo.Lebo cholesterol je potvorka.
Terezka, budem sa snažiť s tou pliagou niečo urobiť...rozmýšľam, že skončím aj s pitím kávy, lebo pri nej najviac chutí cigaretka...drž mi palce krásny večer a dobrú noc
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

... to by sa víkendovalo na takejto chalúpke
Želám vám pekný víkend, aby ste nezabudli popri povinnostiach aj na relax
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Donášková služba
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

http://blog.sme.sk/blog/5063/165431/peknyden.jpg



prajem vám pekný deň...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
Terezka, budem sa snažiť s tou pliagou niečo urobiť...rozmýšľam, že skončím aj s pitím kávy, lebo pri nej najviac chutí cigaretka...drž mi palce krásny večer a dobrú noc

Voľakedy dávno sa aj náš šéf chcel odnaučiť fajčiť, ale neúspešne. Keď sme mu frflali za ten smrad vravieval, aby sme mu dali nejakú inšpiráciu, kvôli čomu by prestal. Jedna poznamenala, že na to treba šokovú terapiu. No viac mi nebolo treba, očičká mi zasvietili a diabolský plán bol na svete. Potajomky sme mu vzali cigaretku, doma som naškrabala niekoľko hlavičiek zo zápaliek, pracne a hlavne veeeeeeľmi precízne som naplnila cigaretu. Vieš si predstaviť koľko to dalo roboty, keď som tabak napchávala pinzetou naspäť do cigarety, ale čo by človek neurobil pre šéfa Ráno si šéfko zapálil, natiahol sa na stoličke a slastne potiahol...... a zrazu ..... len to sssiklo a pred nosom mu vyletel takýýýý oheň a cigareta mu začala horieť. My sme to s ním tak dobre mysleli, ale skoro sme o toho nášho mladého a krásneho šéfa prišli A myslíš, že tá šoková terapia pomohla? Vôbec nie, iba si každé ráno dôkladne skontroloval cigaretu
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac


Krásny deň nám všetkým a Oskarovi na oblohe k dnešným meninám, aby svietil, hrial a zabával vždy v takej intenzite, ako si to ktoré ročné obdobie vyžaduje
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac


Vidíš Oskar celá príroda sa teší s Tebou
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac


.....nám je fajn, keď máme takýto fajnový bazeník.....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Krásnu sobotu všetkým
...nákupy sme urobili, aj poprali...len čo tak rýchlo navariť ?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kazu Pozri príspevok
Voľakedy dávno sa aj náš šéf chcel odnaučiť fajčiť, ale neúspešne. Keď sme mu frflali za ten smrad vravieval, aby sme mu dali nejakú inšpiráciu, kvôli čomu by prestal. Jedna poznamenala, že na to treba šokovú terapiu. No viac mi nebolo treba, očičká mi zasvietili a diabolský plán bol na svete. Potajomky sme mu vzali cigaretku, doma som naškrabala niekoľko hlavičiek zo zápaliek, pracne a hlavne veeeeeeľmi precízne som naplnila cigaretu. Vieš si predstaviť koľko to dalo roboty, keď som tabak napchávala pinzetou naspäť do cigarety, ale čo by človek neurobil pre šéfa Ráno si šéfko zapálil, natiahol sa na stoličke a slastne potiahol...... a zrazu ..... len to sssiklo a pred nosom mu vyletel takýýýý oheň a cigareta mu začala horieť. My sme to s ním tak dobre mysleli, ale skoro sme o toho nášho mladého a krásneho šéfa prišli A myslíš, že tá šoková terapia pomohla? Vôbec nie, iba si každé ráno dôkladne skontroloval cigaretu
No tak to bol veľmi drastický šok, síce myslený dobre...musela to byť sranda.....asi ste veľmi dobre s ním vychádzali, lebo toto vyviesť šéfovi ....hádam nemal fúzy ...viem si predstaviť, ako zahrešil váš šéf....
a na ten just musel fajčiť ďalej...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tutiola Pozri príspevok


Vidíš Oskar celá príroda sa teší s Tebou
To preto, že dnes má Oskar meniny
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
No tak to bol veľmi drastický šok, síce myslený dobre...musela to byť sranda.....asi ste veľmi dobre s ním vychádzali, lebo toto vyviesť šéfovi ....hádam nemal fúzy ...viem si predstaviť, ako zahrešil váš šéf....
a na ten just musel fajčiť ďalej...
Nemal fúzy, chodil pekne nahladko vyholený a ani nenadával. My sme mali šéfa ako zo žurnálu a boli sme na to aj patrične hrdé. A vychádzali sme si s ním dobre, však preto sme mu do cigarety dali len zápalkové hlavičky, nie rozbušku Ale vieš, aj on musel niečo vydržať, 30 ročný šéf nemôže čakať nič dobré od bandy dvadsiatok /bolo nás 6 tak 20-25/ Ale inak sme si ho rozmaznávali
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
.....všetkým.....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.....beťárka hladná...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.....krásná príroda.......
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.........aj tradičnú ružičku.......
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.......černoušci.....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.....jáj, to je dobrota..........
Naposledy upravil terezamaria : 08.08.09 at 13:54
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


.........svadobná, plná kvetiniek.....
Naposledy upravil terezamaria : 08.08.09 at 13:56
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena


..........ako slniečko.......
Naposledy upravil terezamaria : 08.08.09 at 13:53
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať