Zavrieť

Porady

CCCC - wellnes na porade ...


Nech tu všetci nájdu pokoj, smiech, dobrú náladu.
Prečo iné chodiť na poradu? Dobrú radu dostane každý, kto len otázku zadá.
Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja občas odbehnem na chalupu, obriadim, pooddychujem a bežím ďalej. Keby som ja tak mohla dva týždne odpočívať.....aj by som si podoťahovala účto /vlastné/, aj by som čítala, aj by som sa zbehla kúpať, ale žiaľ nedá sa. Ja si sľubujem, že "raz keď budem veľká" pôjdem aj ja.....[/QUOTE]
Áno mysimis viem, stále Ti držím palce j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Donášková služba
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ešte raz všetko najlepšie Zuzke - Kazu
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zuzka, vseeeetko naaaaaaj.

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ďakujem vám
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Ďakujem vám
Aj ja Ti ďakujem Zuzka... Tak nám v deň Tvojich menín aj voľáku srandičku zahlás... môžeš pritom aj nožičkami mrskať namiesto kačičky.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elenka, aj by som zahlásila, ale keď vám poviem čo dnes robili naši kocúri a pes tak budete za zvrhlíkov považovať celú našu rodinu. A ani fotku bez komentára nemôžem pripojiť, lebo po tom bleskovom výpadku počítača ešte stáááále nemám ten program na sťahovanie fotiek z mobilu nainštalovaný.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Elenka, aj by som zahlásila, ale keď vám poviem čo dnes robili naši kocúri a pes tak budete za zvrhlíkov považovať celú našu rodinu. A ani fotku bez komentára nemôžem pripojiť, lebo po tom bleskovom výpadku počítača ešte stáááále nemám ten program na sťahovanie fotiek z mobilu nainštalovaný.
Zuzka a nemáš USB káblik? Však mne úplne stačí ten na stiahntie fotiek z mobilu do PC.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Zuzka a nemáš USB káblik? Však mne úplne stačí ten na stiahntie fotiek z mobilu do PC.
Káblik mám, ale ešte treba aj stiahnutý program. Ten sa dáva v tom balení s káblikom. A keď nám pleskol blesk tak mi zhorel počítač aj s programom Brat mi robil nový počítač 14 dní predtým a potom po blesku znova a už sme nemali času ani chute, tak sme tam dali len to najnutnejšie. A teraz ho musím naháňať, aby to dorobil.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Elenka, rada Ťa tu zas vidím, vitaj naspäť medzi nami
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pre..... radosť a potešenie
cyrIQ19ofs-ruže.jpg  
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[/IMG]
Meggi 1 Pozri príspevok
Elenka, rada Ťa tu zas vidím, vitaj naspäť medzi nami

Ďakujem ...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 11.08.09 at 20:22
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Krásny večer j
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Pekný večer
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A aj dobrú noc j
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dobrú noc
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dobrú noc...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Kazu Pozri príspevok
Káblik mám, ale ešte treba aj stiahnutý program. Ten sa dáva v tom balení s káblikom. A keď nám pleskol blesk tak mi zhorel počítač aj s programom Brat mi robil nový počítač 14 dní predtým a potom po blesku znova a už sme nemali času ani chute, tak sme tam dali len to najnutnejšie. A teraz ho musím naháňať, aby to dorobil.
Zuzka, za urcitych okolnosti to moze ist aj bez toho programu. Aky to mas telefon? Myslim presny typ, nie iba znacku. Ukladaju sa ti fotky v mobile na pamatovu kartu?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

imino Pozri príspevok
Zuzka, za urcitych okolnosti to moze ist aj bez toho programu. Aky to mas telefon? Myslim presny typ, nie iba znacku. Ukladaju sa ti fotky v mobile na pamatovu kartu?
Už je to vyriešené. Akurát som ofrflávala dlhé trvanie a brat stál pri dverách Na prvom obrázku sú naše rybičky a na druhom je lovec Muro-len striehne, našťastie zatiaľ bezúspešne
Obrázok 011.jpg  
Obrázok 015.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať