Zavrieť

Porady

kopirovanie z pdf do wordu -pretransformovanie niektorych pismen do zvlastnych znakov

vsetko ma boli :)
Ahojte,

pokusala som sa kopirovat text z formatu .pdf do .doc, klasickym prekopirovanim textu (ctrl-c; ctrl-v) do prazdneho wordovskeho dokumentu.
-ale je v tom hacik...

-Text sa mi prekopiroval ale niektore znaky, hlavne tie ktore maju makcen a podobne, sa mi pretransformovali do inych znakov napr.%,È a pod.
priklad: "Èinnosti vykonávané s pulzovými generátormi s ve¾mi vysokými frekvenciami."

-a dokonca jeden subor miesto pismen mi pretransformoval cely text len na rozne znaky, pomlcky, cisla, a pod.
priklad: 01_ -_2_30_2+14 _ _ -4
'5+__ __ 4
______ _! "#_ $_%&_'%_(& _)#_*__#_"
____ ________________________________________

Predpokladam ze text vo formate .pdf ma nejaky zvlastny font a ked to skopirujem tak mi to vo worde hodi do fontu ktory nieje Central Europe.

Vedeli by ste mi poradit co stym, okrem rucneho opravovania pretransformovanych znakov vo worde? Toho textu je totiz dost vela

Potrebujem to skopirovat do wordu, aby som mohla urcite casti toho textu upravovat a vymazavat.

Dakujem za kazdu radu.
Usporiadat
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Charon Pozri príspevok
Táto téma tu bola rozoberaná a to viac krát. Neviem, či je účelné preberať znova a znova tie isté témy. Raz bola otázka zodpovedaná a v téme, na ktorú som upozornil, bolo viac spôsobov ako sa dostať k želanému výsledku. Volá sa to duplikácia témy ... Stačí si iba prečítať danú tému a nieje treba sa k tomu znova vracať.
Máš síce pravdu, nie je účelné preberať už raz či niekoľkokrát preberané tie isté témy, ale zdá sa, že zadávateľke nestačila pomoc a rady tu popísané.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať