Zavrieť

Porady

Vaše albumy

ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ALDA Pozri príspevok
Nikde som nepísala, že osobné fotografie, ale fotografie ako také a nie trblietajúce všelijaké gýče, ak teda chcete,/na mňa tak pôsobia/, ak ich má niekto rád, sú v iných témach, ale fotografie ako prírodu, zvieratká, prípadne deti a pod. To som myslela a už som ticho sľubujem.!!!!!
Alduška, ten môj súhlas pod Tvoj príspevok sa týka tej prvej dlhej vety, netýka sa toho, aby si bola ticho, ani náhodou.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mne sa v albumoch páči práve príroda. Teraz si prezerám album za album. Je to trošku ťažké lebo admin v linku http://www.porada.sk/album.php Zobrazuje iba posledné albá. Kuk ale som informatik a viem si poradiť. Predsa nebudem chodiť do všetkých nickov. Ale aj tie trblietavé obrázky. Máme tu síce CCCC - wellnes na porade ... a ja sa priznám mám priateľku čo má často clivé dumky. Vždy ju práve Vašimi obrázkami poteším. Mám prosbu. Existuje jedna fotografka čo fotí detičky do 1 roka. Robí z nich pohľadnice. Sú rozkošné. A tie situácie sú podarené. Nemá niekto takéto foto? Moc by ma to potešilo. Evika
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
Kde je definované, aké fotky sa môžu prilepiť do albumu?
Možno som to prehliadla, ak viete, dajte link.
Keď Richard zaviedol tie zmeny s profilmi, vtedy zaviedol aj možnosť vytvárania albumov. A tu k tomu napísal trošku viac:
http://www.porada.sk/blog.php

...keďže tam spomína fotografie, z toho mne vyšlo, že by to mali byť fotografie, ktoré sme sami urobili a nie rôzne prevzaté obrázky z netu. Tie už tu majú svoju tému.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

alla66 Pozri príspevok
vďaka...tretí album je neviditeľný - súkromný....
Alla66, tie zábery Ježka Dežka sú úžasné. Ešte nikdy som nevidela ježka hore nohami.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

2009 Pozri príspevok
Volám sa Eva. Nie som účtovníčka ale informatik. Moje albá predstavujú čo ma teší
Evička, tak len pokračuj.
Milujem fotky so zvieratkami.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

2009 Pozri príspevok
Mne sa v albumoch páči práve príroda. Teraz si prezerám album za album. Je to trošku ťažké lebo admin v linku http://www.porada.sk/album.php? Zobrazuje iba posledné albá.
Jééééééj , to fakt nevidíme všetky albumy. Som si len myslela, že nejako málo poraďáci pridávajú......a my neinformatici nevieme nájsť všetky, lebo ozaj chodiť po nicku ....by som asi nestihla DPH.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Keď Richard zaviedol tie zmeny s profilmi, vtedy zaviedol aj možnosť vytvárania albumov. A tu k tomu napísal trošku viac:
http://www.porada.sk/blog.php

...keďže tam spomína fotografie, z toho mne vyšlo, že by to mali byť fotografie, ktoré sme sami urobili a nie rôzne prevzaté obrázky z netu. Tie už tu majú svoju tému.
Stručné predstavenie:
Albumy - tu si
môžete pridávať fotografie, vytvárať z nich albumy a môžete si nastavovať kto ich vidí (všetci, len priatelia atď.).

Albumy všetkých užívateľov nájdeme tu: http://www.porada.sk/album.php
(ak nie sú určené len pre priateľov).

Nie je presne definované, aké fotografie ....Teba napadli súkromné fotky - OKI..... mňa zasa obrázky, pohľadnice...do ktorých sa zamilujem na prvý pohľad...napr. moje letné sídlo, príroda, momentky, zvieratká - Ježko Dežko, ....a vôbec mi nevadí , že ich fotil niekto iný a nie ja
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
invest Pozri príspevok
Alla66, tie zábery Ježka Dežka sú úžasné. Ešte nikdy som nevidela ježka hore nohami.
Priznám sa, tiež som pozorne skúmala, aký má ježko aparááááát....
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

alla66 Pozri príspevok
Máš krásne obrázky v albumoch...mať taký ranč a víkendové chalupy
v zahraničí, tiež to nebudem tajiť.... naozaj krásne....
Také niečo vlastniť...to by bola krása. Bola som tam len na dovolenke.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jamis Pozri príspevok
Také niečo vlastniť...to by bola krása. Bola som tam len na dovolenke.
Buď rada, že nie si majiteľka...toho upratovania!!! Fotky sa Ti podarili krásne...si šikuľka.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Najväčšia sranda je, že z celého môjho tamojšieho pobytu som len na jednej jedinej fotke. Nemal ma kto odfotiť.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Skôr prúúúser...Priznám sa, aj mne sa to stáva...rodina pofotená a ja nikde
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja som bola sama za synom...ten sa veru nerád fotí /takže ani on nie je na žiadnej fotke / a zásadne nikoho nefotí. Len na tom zámku som poprosila dajakých turistov aby ma odfotili.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
V albume môže byť 100 obrázkov....

viď.info...
Obmedzenie použivania
Voľný počet obrázkov v albume: 100
Maximálna velkosť jedného obrázku 293.0 KB
Maximálne rozmery 900 by 900 Pixels
Obrázok bude upravený pokiaľ nespĺňa udané proporcie. Kvalitnejší obrázok môžete dosiahnuť ak si upravíte obrázky na danú veľkosť sami.


koľko môže byť albumov na jedného člena??? Kto to víííííí, odpovíííí...na otázku
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Muška Pozri príspevok
Jééééééj , to fakt nevidíme všetky albumy. Som si len myslela, že nejako málo poraďáci pridávajú......a my neinformatici nevieme nájsť všetky, lebo ozaj chodiť po nicku ....by som asi nestihla DPH.
Skúšaj takto http://www.porada.sk/album.php?albumid=99 /meň čísla/asi všetko neodchytíš. Ale prečo admin nedovolí pozrieť všetky verejné albá. Veď to nie je problém. Evika
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Konečne som si našla čas, že si urobím nejaké albumy, a zostala som zaskočená. Ako na to? Otvorila som pridať album, otvorilo sa okno, kde bolo názov, popis, dole na lište potvrdiť. čo s tým? Pomóóc.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Žabinka Pozri príspevok
Konečne som si našla čas, že si urobím nejaké albumy, a zostala som zaskočená. Ako na to? Otvorila som pridať album, otvorilo sa okno, kde bolo názov, popis, dole na lište potvrdiť. čo s tým? Pomóóc.
pridám album> názov> verejný, alebo súkromný> pridať foto> v PC si nájdeš obrázky, ktoré chceš stiahnúť> pridať foto> uložiť zmeny....máš to na hl.stránke
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zvládla som to! Ja som taká šikovná!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Žabinka zvládla si to...už som Ti aj prispela
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mám ruzumieť tomuto fóru tak, že konečne som si spravila albumček z mojích obľúbených kvetiniek a mala by som ich odstrániť, lebo to nie sú moje osobné fotky?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať