Zavrieť

Porady

Najobľúbenejší spevák ( čka), skupina...

Ahojte poraďáci, skúšam založiť tému s týmto názvom a kto chcete napíšte, kto-čo sa Vám v hudbe páči...

Ja osobne preferujem text pred hudbou, proste text je pre mna prvoradý a keď aj niekto niekedy zaspieva trošku falošne, tak ja na to aj tak ani neprídem( nemám hudobný sluch )
Takže zo spevákov dávam na 1.miesto Richarda Mullera, hneď za ním je Johny Cash a na 3 mieste je Falco...
Zo speváčok je na 1. mieste jednoznačne Martuška Kubišová, za ňou sú Edith Piaf a Hana Hegerová
Skupinu vyslovene obľúbenú nemám...

A čo sa týka úplneho víťaza v mojom rebríčku je jednoznačne Martuška Kubišová, jej texty mi mimoriadne pomohli v živote prekonať aj tie najťažšie prekážky-pre mňa sú jej piesne liekom...
A čo vy?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Dávno do tejto témy nikto nezavítal a ja som sľúbila, že sa vrátim. Takže Stanko, pre Teba pesničku, ktorú mám rada, aj keď Jamesa Browna veľmi nemusím. Tak mi ani veľmi nevadí, že to nie je clip.
Peti, síce neviem kto to je James Brown, ale nevadí, ďakujem...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Peti a čo povieš na toto? Už nebohý Johnny...ale perfekt...



1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanko, paráda. No vidíš, hneď je tu veselšie a spríjemnili sme si deň. James Brown bol ako človek celkom obstojný mizerák.
Naposledy upravil Petra Nová : 07.12.09 at 12:43
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Včera som našla túto pieseň. Vekom skôr patrí do babičkinej krabičky a tak som si asi poplietla tému. Stanko, prepáč

Hlas je to "naništ", ale je veľmi autentický


Ak by sa veľmi nehodila, Stanko, daj vedieť, zmažem.
Naposledy upravil Petra Nová : 09.01.10 at 22:49
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Toto je téma o najobľúbenejších spevákoch(čkach), tak sem šupnem jednu, moju najobľúbenejšiu. Je síce iného rangu, aké, akí sa tu vyskytujú. Ale určite si to zaslúži. Za umenie a radosť, ktorú rozdáva, za jej občianske postoje, za múdrosť, ktorú prezentuje, aj za to, čo v živote dosiahla. Za úctu, ktorú vo svete kultúry požíva.
Tak prečo by nemohla byť aspoň trochu známa na Porade ? Tu je ukážka všetkého, čo som spomínala.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

A čo poviete na tento malý zázrak--- neviem to stiahnut ale dá sa pozrieť napr. na YouTube

[hore]Connie Talbot- I Have a Dream MV



a potom ktorúkoľvek nahrávku aj zo súťaže Talentov na túto malú v r.2007 len 6 ročnú blondínočku
Naposledy upravil ela77 : 08.02.10 at 08:50 Dôvod: doplnok
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tu je
Stačí, ak okopíruješ link a vložíš ho v správe
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut



Etnolog, lingvista, profesor etnickej hudby v Sydney a zasobovac tretieho sveta zbytkovymi hudobnymi nastrojmi prveho sveta :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

alabut Pozri príspevok
Mama Afrika? Tak to si asi prvy clovek, gratulujem!

Nezabudnime na Umm Kulthum:
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Jacques Brel si v predchádzajúcom clipe vyspevuje o býkoch v aréne a o dave, ktorý zreve pri každom zásahu nožom, v susednej téme som zahliadla červené súkno (alebo žeby bolo zelené?), tak som na upokojenie pohľadala jednu zelenú pesničku. Stanko , máš rád Müllera, tak som jedného pripojila. Aby tá pieseň nebola celkom od témy.

Neboj, zas dám "Najobľúbenejším spevákom ..." na čas pokoj.

Přátelé zeleného údolí
len si tak počúvam, čo radi počúvate...a táto spomienka ma dostala...díky za ňu
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

cabada Pozri príspevok
len si tak počúvam čo radi počúvate...a táto spomienka ma dostala...díky za ňu
Cabada, ak môžem poradiť, keď dopočúvaš čo kto tu pripojil, prekonaj sa a pripoj aj Ty niečo. Možno niekomu, niečo pekné pripomenieš alebo ho s niečím novým, príjemným zoznámiš.
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Cabada, ak môžem poradiť, keď dopočúvaš čo kto tu pripojil, prekonaj sa a pripoj aj Ty niečo. Možno niekomu, niečo pekné pripomenieš alebo ho s niečím novým, príjemným zoznámiš.
..smutné..clivé..nešťastné a dosť krásne.....
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
..alebo, že ešte - JEDEN LEPŠÍ AKO DRUHÝ...
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
..vedieť povedať prepáč..
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
..a na záver...The BEST!!!!.....

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bez komentára
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať