Zavrieť

Porady

Najobľúbenejší spevák ( čka), skupina...

Ahojte poraďáci, skúšam založiť tému s týmto názvom a kto chcete napíšte, kto-čo sa Vám v hudbe páči...

Ja osobne preferujem text pred hudbou, proste text je pre mna prvoradý a keď aj niekto niekedy zaspieva trošku falošne, tak ja na to aj tak ani neprídem( nemám hudobný sluch )
Takže zo spevákov dávam na 1.miesto Richarda Mullera, hneď za ním je Johny Cash a na 3 mieste je Falco...
Zo speváčok je na 1. mieste jednoznačne Martuška Kubišová, za ňou sú Edith Piaf a Hana Hegerová
Skupinu vyslovene obľúbenú nemám...

A čo sa týka úplneho víťaza v mojom rebríčku je jednoznačne Martuška Kubišová, jej texty mi mimoriadne pomohli v živote prekonať aj tie najťažšie prekážky-pre mňa sú jej piesne liekom...
A čo vy?
Usporiadat
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

preferujem melodické a dynamicke skladby
0 0
CherryAnn CherryAnn

CherryAnn je offline (nepripojený) CherryAnn

Spevák (vyslovene kvôli farbe hlasu, preto počítam aj ľudí, čo hrali v skupinách): Johnny Cash, Trent Reznor, Rowland S. Howard, Blixa Bargeld

Skupina: Nine Inch Nails, The Cure, U2, Garbage

Speváčka: Shirley Manson, Lady Gaga
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Speváka najradšej počúvam Demisa Roussosa, Petra Muka a speváčku Barbru Streisand.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...stále moja milovaná ,perfektná aj nová aj stará



Naposledy upravil lujza.j : 27.03.11 at 21:24
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dramatikz z Liptovkého Mikuláša- Nečudujem sa...


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ďalšia dobrá vec od Dramatikz...


0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Katie Melua
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Katie Melua A Happy Place
Naposledy upravil gilda : 29.03.11 at 07:45
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

No teda, krásne ste to tu rozohrali...!
Preklikávam sa tu už druhý deň – chcelo by to takú ľahšiu 7-dňovú chrípku, ale keď som ju nedostala v zime, tak teraz na jar už bez nej vydržím...
Priznám sa, že veľa z toho, čo tu uvádzate, vôbec nepoznám, a mnohé z toho je pre mňa aj príliš „ťažké“, nie celkom na mojej vlnovej dĺžke a "lahodné" pre moje uši, ale to vôbec nevadí – najviac som Vám vďačná za to, že ste mi znovu pripomenuli existenciu hudby, na ktorú v poslednom čase akosi zabúdam... (no veď hovorím, chcelo by to ľahšiu chrípku, alebo teraz už radšej dovolenku...). Takže VĎAKA!
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... zamýšľajúc sa nad Vašimi príspevkami som si uvedomila, že ja vlastne „najobľúbenejšieho“ interpreta ani nemám – vždy som mala skôr obdobia, keď som (často len náhodou) objavila niekoho pre mňa nového a pozháňala som si o ňom nejaké informácie a kúpila som si nejaké CD-čka, ktoré som potom bola schopná púšťať si od rána do večera, až som všetkým doma liezla na nervy, ale ani jedného takéhoto interpreta som sa napriek tomu nikdy „neprejedla“ a zostali dodnes mojimi srdcovkami. A som rada, že ma táto témička primäla sa k nim napriek „nedostatku času“ znova vrátiť...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... hádam Vám môžem jednu z tých mojich srdcoviek aj hneď ponúknuť – milujem Enyu a jej piesne, a vďaka tejto téme som si teraz uvedomila, že ju mám tak rada asi práve preto, lebo podľa mňa má veľmi vyváženú hudbu i texty – oboje sú kvalitné a veľmi sa mi páči jej hlas i "zbory", ktoré často používa vo svojich skladbách. Po anglicky bohvieako neviem, ale veľa z toho, čo viem, viem práve vďaka takýmto pesničkám – lebo som im chcela porozumieť, tak som hľadala a listovala v slovníkoch, a aj keď poéziu je veľmi ťažké prekladať, tak napr. tomuto rozumiem určite:

Ever close your eyes
ever stop and listen
ever feel alive
and you´ve nothing missing
you don´t need a reason
let the day go on and on...


A hovorí mi zo srdca...

0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Just a little bit of rock and roll!





0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri



0 0
sinha sinha

sinha je offline (nepripojený) sinha

vďaka za zdieľanie
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri


0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
....obľúbené pesničky, vďaka úvodnému výkriku

a KAUFLAND KUPI ZDENO Z POPRADU
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať