Zavrieť

Porady

Telefon a skype

Ahojte,

ja viem, ze tato tema nepatri do tejto oblasti, ale mozno sa niekto najde, kto mi bude vediet poradit.

Rada by som sa dala skype do mobilu. To nie je problem, ale viete mi poradit, ci ma nebude vela stat platenie za internet?

A keby si kupit mobil aj s WIFI a bola by som v zone, kde je WIFI - stal by ma nieco internet?

Dakujem
Usporiadat
Štefan60 Štefan60

Štefan60 je offline (nepripojený) Štefan60

Ahojte,
dakujem za Vase poznatky so skypom v telefone. Som rada, ale zaroven som zostala uplne zmatana. Myslela som si, ze to bude jednoduchsie. Ocenila by som, keby ste mi niekto napisal,co mam presne urobit, aby mi SKYPE isiel aj na telefonovanie. Mam vyhliadnuty mobil N85 (v zozname na SKYPE nebol - tak teraz fakt neviem, ci si ho nemam kupis.) Aky si mam naistalovat SW, aby mi Skype isiel na telefonovanie? A kde sa v mobile zapina datovy prenos?
Dakujem
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Štefan60 Pozri príspevok
Ahojte,
dakujem za Vase poznatky so skypom v telefone. Som rada, ale zaroven som zostala uplne zmatana. Myslela som si, ze to bude jednoduchsie. Ocenila by som, keby ste mi niekto napisal,co mam presne urobit, aby mi SKYPE isiel aj na telefonovanie. Mam vyhliadnuty mobil N85 (v zozname na SKYPE nebol - tak teraz fakt neviem, ci si ho nemam kupis.) Aky si mam naistalovat SW, aby mi Skype isiel na telefonovanie? A kde sa v mobile zapina datovy prenos?
Dakujem
Ja som zmätená z teba v profile máš dôchodca, nick Štefan60...a nakoniec sa vykľuje mladá kočka
Mobil nechceš kupovať u operátora?
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Štefan60 Pozri príspevok
Ahojte,
dakujem za Vase poznatky so skypom v telefone. Som rada, ale zaroven som zostala uplne zmatana. Myslela som si, ze to bude jednoduchsie. Ocenila by som, keby ste mi niekto napisal,co mam presne urobit, aby mi SKYPE isiel aj na telefonovanie. Mam vyhliadnuty mobil N85 (v zozname na SKYPE nebol - tak teraz fakt neviem, ci si ho nemam kupis.) Aky si mam naistalovat SW, aby mi Skype isiel na telefonovanie? A kde sa v mobile zapina datovy prenos?
Dakujem
Bohuzial som stale toho nazoru, ze cez Skype Lite, co je verzia pre klasicke mobily, sa telefonovat neda. Nehovorim, ze to je nemozne, ale zatial ma nikto nepresvedcil o opaku. Ako pisal mpca vyssie, ani jemu to nefunguje.

Jedna z moznosti je, ako pisal dalid, vyuzit nejaky telefon/zariadenie, ktore bezi na Windows Mobile. Dalid ma vyskusane, ze to funguje, takze toto by mohla byt jedna z moznosti pre teba.

Viac poradit neviem...
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
Ja som zmätená z teba v profile máš dôchodca, nick Štefan60...a nakoniec sa vykľuje mladá kočka
Mobil nechceš kupovať u operátora?
v dnesnej dobe je uz mozne vsetko
Naposledy upravil marko182 : 13.06.09 at 10:41 Dôvod: preklep
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

este raz pre zmatenu :-)- skype pre symbianovy mobil je uplny odpad, a to doslovne ani zdaleka nesplna funkcie ako normalny skype, ktory mas v pc, ako tu uz bolo povedane a neraz cez mobile skype sa telefonovat zdarma neda tak ako z PC na PC, tam si to jednoducho musis predplatit, taktiez neumoznuje posielanie suborov, napriklad fotografiu...mobile skype je dobry akurat tak na chatovanie..nic viac, a nejeden poradak uz napisal vyskusaj FRING : www.fring.com - mozes si ho stiahnut priamo do telefonu, alebo do pc a z pec pomocou aplikacie prilozenej k telefonu nainstalovat, co je zbytocne zlozite...ja fring pouzivam uz takmer rok a nemozem povedat jedine zle slovo, dokonca fring umoznuje aj internetovy hovor tak akoby si volala zo skype na skype po sieti, to znamena free - zdarma...neviem ci sa to da este jednoduhsie napisat.. po instalacii fringu a po jeho otvoreni v mobile sa ti zacnu otvarat ponuky s prihlasenim do ICQ, SKYPE, a ja neviem kam este vsade, pozadavas jednotlive hesla, fring si ich zapamata a potom ked ho znova zapnes uz sa bude sam pripajat na vsetky aplikacie - chatovacie programy uplne automaticky..je to bez starosti...pozri:

0 0
Štefan60 Štefan60

Štefan60 je offline (nepripojený) Štefan60

hej pouzivam ocov nick.., ale inak som fakt mlada kockaDD
dakujem za podrobny popis, uz mi je to uplne clear.
Ale este mam otazku: ten fring mi pojde aj na N85? Kde si to zistim?
Pojde mi fring a ked ta budem ma SIMKU?. Lebo na to videu si ju dal prec z mobilu.

Iveta
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

ano pojde, to ze vo videu dal sim kartu prec, len demonstroval ze nema nic spolocne s fringom :-), podstatne je pre teba mat operacny system symbian v mobile co ta tvoja N85 ma a antenu wi-fi, ktoru ma zabudovanu tiez..nic viac nic menej..si kartu vyberat vobec nemusis...
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

pre info, nova verzia Skypu:
http://smartmania.mobilmania.cz/foru....php?p=107923&

Kto budete mat cas a chut odskusajte a dajte vediet.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Aktivovala som si bezplatnú službu na mobil "uvítacie tóny". Dnes mi bol znížený kredit o poplatok za predĺženie služby. Poradíte ako túto službu zrušiť?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
VERONIKA6 Pozri príspevok
Aktivovala som si bezplatnú službu na mobil "uvítacie tóny". Dnes mi bol znížený kredit o poplatok za predĺženie služby. Poradíte ako túto službu zrušiť?
T - Mobile :
Ak sa rozhodneš službu Volacie tóny ďalej nevyužívať, stačí zaslať SMS-ku v tvare VT VYP na číslo 12323. Automaticky bude zrušený aj mesačný poplatok za službu.

Orange:
Deaktivacia sluzby Uvitacie tony
odoslanim sms spravy s textom UT D na skratene cislo 9054 alebo hovorom na cislo 9054. Deaktivacia sluzby sa uskutocni v posledny den fakturacneho obdobia, v ktorom zakaznik poziada o jej deaktivaciu. Odoslanie sms alebo hovor na cisla 600 je spoplatnovany v zmysle vyssie uvedenych cien,
hovory a sms na cislo 9053 a 9054 su spoplatnovane v zmysle platneho cennika sluzieb a hovor na zakaznicku linku 905 je bezplatny.
... volať na 444, ak sa jedna o Prima kartu
Naposledy upravil alla66 : 07.08.09 at 14:31
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nenapísala si od ktorého operátora máš aktivovanú službu, ponúka ju T-Mobile, Orange, O2...
Ak si využila akciu od Orange, pridám link, kde sú bližšie informácie:
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
0 0
wajda wajda

wajda je offline (nepripojený) wajda

Skype by som cez bezny datovy balik nepouzival, ale cez Wifi je to skvela vec. Wifi zony su uz bezne na namestiach v mestach a pokial mas siet urobenu aj doma, nie je nic pohodlnejsie ako sediet na sedacke a telefonovat cez telefon a Skype.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať