Zavrieť

Porady

Reklamácia vyúčtovania

Obdržal som list od majiteľa bytu, ktorý reklamuje vyúčtovanie za rok 2008, nakoľko nedostal pozvánku na schôdzu bytového domu kde sa malo udiať odsúhlasenie vyúčtovania.Z horeuvedeného dôvodu neuzná vyúčtovanie. Podľa ktorého zákona musí najvyšší orgán SVB odsúhlasiť vyúčtovanie?
Ďakujem.
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

svojar Pozri príspevok
Ja tieto doklady každý rok predkladám shromaždeniu v marci, kedy sa schvaluje hospodárenie. Zatiaľ za 9 rokov, každý len vypočul predložené, pozrel z diaľky tabuľky a grafy, ale nik nechcel nahliadať. Asi máme dôveru.
Ahoj, svojar! Je to to povinnosť SVB aj správcu domu, prípadne dohodnutého mandanta. Podľa tvojho príspevku, fotiek nemajú dôvod neveriť, ale môžu, mali by niekedy, preveriť čo sa na dome deje. Isto by Ťa potešilo, keď správa kontroly bude v prospech kolektívu ľuďí, ktorí dom vedú: Predseda, rada, účtovníčka, údržbár bežných vecí v dome, atď. A môžeš fotiť, inšpirovať ďalej. Príklady priťahujú. Ale dobré príklady sa aj málo propagujú.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dobré sa chváli samo... a samochvála "smrdí"...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Dobré sa chváli samo... a samochvála "smrdí"...

Svojarové fotky smrdia tým , ktorí nemajú nos v poriadku, alebo im do nosa prší.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Dobré sa chváli samo... a samochvála "smrdí"...
sito Pozri príspevok
Svojarové fotky smrdia tým , ktorí nemajú nos v poriadku, alebo im do nosa prší.
To nebolo myslené na svojarove fotky a on to vie. Myslím, že sa tu nominuješ do úlohy arbitra a svoje názory tu prezentuješ nemiestne.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Elena Navrátilová Pozri príspevok
To nebolo myslené na svojarove fotky a on to vie. Myslím, že sa tu nominuješ do úlohy arbitra a svoje názory tu prezentuješ nemiestne.
Pani rozmýšľa? Nie som arbiter. Ak je táto stránka o tom, že človek nemôže povedať svoj názor, tak je treba zrušiť, toho kto názor má, nie stránku.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

sito Pozri príspevok
Pani rozmýšľa? Nie som arbiter. Ak je táto stránka o tom, že človek nemôže povedať svoj názor, tak je treba zrušiť, toho kto názor má, nie stránku.
Veľmi často reaguješ na jednotlivých členov a nie na témy. To nie je význam tejto stránky. Drž sa témy a zdrž sa príspevkov o pesničkách... Ak nie si arbiter tak sa tak neprezentuj. Pán by mal rozmýšľať čo napíše.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Veľmi často reaguješ na jednotlivých členov a nie na témy. To nie je význam tejto stránky. Drž sa témy a zdrž sa príspevkov o pesničkách... Ak nie si arbiter tak sa tak neprezentuj. Pán by mal rozmýšľať čo napíše.
V konečnom dôsledku témy majú taký obsah ako sa pričinia členovia, hostia sa len prizerajú. Potrhalo potrubie?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Pani a pán , ta co to ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
Pani a pán , ta co to ?
Slávka, život a skúsenosti. Každý má svoje, aj svoj prospech zo živata.

A nebolo to NO TO CO?
0 0
vierka541 vierka541

vierka541 je offline (nepripojený) vierka541

Pán SITO, je to tak, máte pravdu. Sto ľudí, sto chutí a samozrejme sto názorov a ten dotyčný nech si vybere to, čo je pre neho to najlepšie, čo sa týka priamo jeho a čo hľadá. Myslím, že tu má možnosť povedať svoj názor každý, resp. požiadať o radu, či sa to niekomu páči, alebo nie. No samozrejme myslím rozumný názor, nie toho typu ako posledný od Slávici. Emocie tu asi nemajú čo hľadať.
Naposledy upravil vierka541 : 11.07.09 at 21:48
0 0
svojar svojar

svojar je offline (nepripojený) svojar

Dajako som túto tému prehliadol, takže až dnes som zaregistroval, reakcie na môj príspevok a fotky kancelárie v téme - fotogaléria. Vlastne ani nie tak reakcie, ale doskusia medzi prispevateľmi - "Ľudze, nevaďte še!"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať