Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
zeleninová polievka s hríbami- kuriatkami a moravský vrabec s ryžou a uhorkový šalát.
Ešte sa chystám upiecť moravské koláče
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
jana007 Pozri príspevok
ERZET - inšpiroval si ma, dnes sme boli na obed v azijskej reštaurácii :
bambusová polievka, kuracie na zelenine a rezance.
Myslel som sa že to ideš robiť. Videl som to u Bičana, nič zložité to nie je, iba toľko ingrediencií a drahé by to bolo.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Jablko, ale Pink Lady
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bionda Pozri príspevok
zeleninová polievka s hríbami- kuriatkami a moravský vrabec s ryžou a uhorkový šalát.
Ešte sa chystám upiecť moravské koláče
.....?????....

Tak dlho to trvá .....????????????????????????????????????????????? ???
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes som nevarila, bola som u lekára, tak som cestou domov kúpila haringov a pagáče a to si neviete predstaviť ako nám chutili - lebo od rána bolo dávno. Večer budú slíže, neviem ešte aké - orechové, grankové alebo vajcové.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ani u nas sa dnes nevarilo, dali sme si huspeninu a vecer bude asi krupicna kasa
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Manzelka pred chvilou zlopla dva taniere bryndzovej polievky s opekanymi osuchmi, ochutnala kusok lasagne a dozaduje sa svojej casti pekaca. Maso som udusil miesto vina na pive, teraz si idem dat deci radsej dva domacej z cernic a studeny vyluh repika a materinej dusky. Vecer stiahnem cucoriedkove vino. :-)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Kyslá fazuľková , orechové rezance, a pre mňa brokolica so sezamom a ľanovými semiačkami posypaná strúhaným syrom a navrchu kúsok zaváranej špargle
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

alabut Pozri príspevok
Manzelka pred chvilou zlopla dva taniere bryndzovej polievky s opekanymi osuchmi, ochutnala kusok lasagne a dozaduje sa svojej casti pekaca. Maso som udusil miesto vina na pive, teraz si idem dat deci radsej dva domacej z cernic a studeny vyluh repika a materinej dusky. Vecer stiahnem cucoriedkove vino. :-)
Ja si odtrhnem kus kuchynskej papierovej utierky a poutieram monitor
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kazu, veď alabutovi aj závidím, vždy si vhodne niečo šupne, aby mu jedlo neuškodilo....aj potom ...ale jeho jedlá sú nápadité...všetka česť kuchárovi
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kazu Pozri príspevok
Ja si odtrhnem kus kuchynskej papierovej utierky a poutieram monitor
Hod aj mne útierku moc nevidím.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Manzelka pred chvilou zlopla dva taniere bryndzovej polievky s opekanymi osuchmi, ochutnala kusok lasagne a dozaduje sa svojej casti pekaca. Maso som udusil miesto vina na pive, teraz si idem dat deci radsej dva domacej z cernic a studeny vyluh repika a materinej dusky. Vecer stiahnem cucoriedkove vino. :-)

..aj jaaa scem chlapa, čo mi dá večeru pod hubu..teda pod pusu...aj mäso na pive zjem..aj víno mu darujem a čaj navarím dobrovolne, bez nátlaku..len nech potom umyje riad...

a tiež som použila tú kuchynskú utierku))))))))))))))))))))))
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

ERZET, niekde som videl od teba na Porade recept na tvarohovy zakusok s cokoladovym pudingom. Nevies kde?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Manzelke dnes naobed pripravim kolozvarsku kapustu v pokryvenom pekaci (presla ho autom), chlebovu polievku s porom a ak mi erezt poskytne recepis, ako dezert tvarohovy zakusok s primesou cokoladoveho pudingu s jahodami. Sebe doprajem cucoriedkove vino, ktore som vcera stiahol z demizona a k tomu zapasuje domace palene z cernic. :-)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Síce nie som erzet ale našla som ti aby si mal čas na vyváranie, vypekanie.
Je to ono? http://www.porada.sk/1283976-post208.html

U nás dnes fašírka plnená klobáskou, slaninou, syrom, vajcom, kápiou a kyslou uhorkou.
Naposledy upravil Marína : 20.02.10 at 08:08
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

u mňa dnes fazuľová polievka bobovica s domácimi rezancami, huspenina s chlebom a cibuľou a octom,
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ano, to je on, vdaka.
Huspeninku by som si dal, nemam ani koze, ani paprcky. Fazulovu varim casto, najvacsi uspech ma na taliansky sposob - s porom (kelom), paradajkovym pretlakom a poriadne sirokymi domacimi rezancami :-)
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
U nás je dnes moravský vrabec, ryža, uhorkový šalát.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

nakoniec boli ešte aj jaternice...ohlásil sa syn že príde aj s kolegom tak som ponúkla a chutilo chlapcom
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u nás pizza
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať