Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

u nas bude slepacia polievka zajtra

hriby na dva sposoby

1. sampiony so syrom a zeleninkou zapecene v trube, k tomu zemiacky
2. hliva ustricova s vajickami a chlebikom
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Okrem mňa sú všetci na motokrosovom preteku na Myjave. O 12,00 som mala jogurt a teraz som si nakrájala fenikel.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Polievka zemiaková s mladou cibuľkou, ryba na pare, zemiaky s maslom, čerstvou cibuľkou a medvedím cesnakom
1 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

kuracie prsíčka zapekané s baby karotkou, brokolicou a syrom. K tomu ako príloha ryža.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

alabut Pozri príspevok
Na chalupe si uvarim huspeninu, drozdovu polievku, urobim hrniec jogurtu, sosovicovu polievku s jogurtom, slepy borsc, vypalim poslednu palenku, vypijem posledne vino a zemiaky a zemiaky a zemiaky. V zahrade este nic nerastie, ani zihlava, skusim si spravit plesnivy syr, nakladany syr je nalozeny, olomocke sa konzumuju, dalsie zalozim, zvara a urda su uz vo flasiach spolu so smotanou, ak vyjdem s casom vrhnem sa na mozarellu. Peciem malo, pretoze v peci na pevne palivo sa zle pecie. Namiesto chladnicky mam pivnicu, v noci, ked je mraz, otvaram okna, cez den ich zatvaram, kazde rano sa kupem sa v rieke, z tyzdnovky pridem ako nevyspaty uzimeny zbity pes, manzelka polieci, ochvilu odchadzam :-)
Drožďová polievka? Dá niekto recept?
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
2009 Pozri príspevok
Drožďová polievka? Dá niekto recept?
http://www.porada.sk/t82245-drozdova-polievka.html
4 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

vďaka nenapadlo ma to tu hľadať ako samostatný recept. Takže zajtra už polievku viem. Drožďová bez zeleniny. Môže to byť dobré a hlavne zaujímavé.
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
2009 Pozri príspevok
vďaka nenapadlo ma to tu hľadať ako samostatný recept. Takže zajtra už polievku viem. Drožďová bez zeleniny. Môže to byť dobré a hlavne zaujímavé.
a čo zajtra zajtra urobim kremovu polievku s brokolicou a kedže nie su čerstve hribky tak bude jelenie stehno s šampionmi a hlivou
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Hnedoočka, k tvojmu príspevku 09:09 PM nemám ani číslo a ani ponuku odpoveď. Nemaj som dva obedy. To je zo štvrtka (zabudol som si v práci mobil) a z piatka.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=erzet;1390026]Hnedoočka, k tvojmu príspevku 09:09 PM nemám ani číslo a ani ponuku odpoveď.


sorry, ale nemchápem!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
[QUOTE=hnedoočka;1390035]
erzet Pozri príspevok
Hnedoočka, k tvojmu príspevku 09:09 PM nemám ani číslo a ani ponuku odpoveď.


sorry, ale nemchápem!
Ani ja to nechápem, ale je to tak. Preto ti to nepíšem ako odpoveď
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dnes moj muz varil bolonske spageti,
ja som jedla gulas zo sojovych rezancov od vcera,zajtra dojeme,co zostalo.takze nevarime-huraaaaaaaa!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Pizza Diavolo v Bratislavskom Chateau Krakovany (bývalá reštaurácia Stein)(bol som u syna na prestavbe bytu)
Naposledy upravil erzet : 01.05.10 at 21:53
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
[QUOTE=hnedoočka;1390035]
erzet Pozri príspevok
Hnedoočka, k tvojmu príspevku 09:09 PM nemám ani číslo a ani ponuku odpoveď.


sorry, ale nemchápem!
Skrátka u jozka56 27-04-10, 05:28 PM a k tvojmu príspevku 09:09 PM mi nedalo ani číslo príspevku a ani ponuku či súhlasím, užitočné, zábavné, mimo témy, neúžitočné, nevhodné, spam, cituj, odpovedať.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

erzet Pozri príspevok
hnedoočka Pozri príspevok
Skrátka u jozka56 27-04-10, 05:28 PM a k tvojmu príspevku 09:09 PM mi nedalo ani číslo príspevku a ani ponuku či súhlasím, užitočné, zábavné, mimo témy, neúžitočné, nevhodné, spam, cituj, odpovedať.
vysvetlenie je jednoduché:
hnedoočka reagovala cez rýchlu odpoveď a zaklikla "mimo témy", preto jej príspevok nemá poradové číslo. Ale keď v ňom klikneš vpravo na "viac" , tak sa ti rozbalia ešte nejaké možnosti - vyskúšaj.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Dnes drožďová polievka / v živote som ju nejedla som zvedavá/ a grilovaný pstruh s oblohou
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
liba2 Pozri príspevok
vysvetlenie je jednoduché:
hnedoočka reagovala cez rýchlu odpoveď a zaklikla "mimo témy", preto jej príspevok nemá poradové číslo. Ale keď v ňom klikneš vpravo na "viac" , tak sa ti rozbalia ešte nejaké možnosti - vyskúšaj.
To som sa snažil urobiť hneď u vás oboch a nič sa mi nerozbalilo.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

erzet Pozri príspevok
To som sa snažil urobiť hneď u vás oboch a nič sa mi nerozbalilo.
Pri mini odpovediach máš na konci tlačítko viac. Ja to ale nerozbaľujem. Tam sa dajú dať iba negatívne body tak aby mi myška náhodou neušla. Je to asi ako niečo mimo témy. Nedá sa to citovať.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
dnes bola u nás slepačia polievka, zemiakový šalát a strapaté rezne - z témy, v ktorej v poslednej dobe čerpám inšpiráciu : Osvedčené rodinné recepty na čokoľvek...mňam!



http://www.oblubenerecepty.sk/index....maeso?start=12 nabudúce asi obmením za gyros rezne.


prizabudla som: ako dezert /samozrejme recept z porady/ Ananásový koláč - za 10 minút.
Naposledy upravil hnedoočka : 02.05.10 at 13:15
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

U nás bola zeleninová polievka s krupicovými haluškami, kuracie rezne v cestíčku, zemiaková kaša a "koláč lenivej gazdinej (ak pečie muž, tak gazdu)"
(to určite poznáte: 2 šálky polohr.múky,2 vajcia, 1 šálka kryšt.cukru, 1 van.cukor, pol šálky oleja, 1 šálka mlieka a prášok do pečiva - riadne všetko spolu vymiešame nalejeme na plech vysypaný múkou, poukladáme ovocie a šup ho do trúby)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať