Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Monika C. Pozri príspevok
Ja ako sa hovorí knédlo vepřo zelí ale pravdaže kvôli porade prihorela mi kapusta idem zahrániť čo sa dá
No toto, na poradu sa vyhovoriť, to sa mi nepáči, už som aj perníky pri nej piekla a neprihoreli. V tom prihorení musí byť inééé.
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Tweety Pozri príspevok
No toto, na poradu sa vyhovoriť, to sa mi nepáči, už som aj perníky pri nej piekla a neprihoreli. V tom prihorení musí byť inééé.
Majka tak asi počítač ale dala som do nového hrnca a je perfektná
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

alabut Pozri príspevok
Ranajky - ovsene vlocky v mlieku, jogurt, bylinkovy caj, nejaky vitaminovy doplnok - slivovica.

Obed - oberiem do misky mirabelky, cernice, odtrhnem jedno jablko, zapijem bylinkovym cajom a slivovicou.

Vecera - klobasa s chrenom, domace celozrnne pletenky, bylinkovy caj.


ty ..Alabut a manželke dáš čo na obed ,keď príde s prácevitamínový doplnok?
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

Ja dnes na večeru chystám pre mojích chlapov vysmaženú cukinu v cestíčku,hranolčeky a pikantnú tatárku....však čo už s tou úrodou cukín mám robiť??
5 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

alabut Pozri príspevok
Ranajky - ovsene vlocky v mlieku, jogurt, bylinkovy caj, nejaky vitaminovy doplnok - slivovica.

Obed - oberiem do misky mirabelky, cernice, odtrhnem jedno jablko, zapijem bylinkovym cajom a slivovicou.

Vecera - klobasa s chrenom, domace celozrnne pletenky, bylinkovy caj.

....áááá - tá večera by bola vhod. Tiež buchač spomínal guláš z diviny - mňam. Zapiť mierne chladeným Bažantom na chalupe u lesa - to je báječný život
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Manzelke zmastim navecer kapustnicu s hubami, to zboznuje a uz som sa naucil aj ja. Este by som jej nieco male upiekol, ale dnes ma opustila fantazia.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alabut Pozri príspevok
Manzelke zmastim navecer kapustnicu s hubami, to zboznuje a uz som sa naucil aj ja. Este by som jej nieco male upiekol, ale dnes ma opustila fantazia.
Až som sa zľakla pri čítaní začiatočných dvoch slov, no som rada, že to nie je tak, ako som si myslela.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alabut Pozri príspevok
Manzelke zmastim navecer kapustnicu s hubami, to zboznuje a uz som sa naucil aj ja. Este by som jej nieco male upiekol, ale dnes ma opustila fantazia.
vyskúšaj

http://www.porada.sk/t81413-vynikaju...FD+kol%E1%E8ik
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

a klobásu s chrénom jej nedáš?....tam už máš aj domáce pletenky,alebo to len pre seba hotuješ???...ja sám,ja sám???
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pletenky upeciem navecer ku mojej klobase a zeninej kapustnici, ona chren nenavidi. Vsimol som si, ked upeciem kilovy chlieb, je sa aj dva-tri dni. Kilo pleteniek zmizne za dve-tri hodiny. Logicky by som mal piect chlieb, nie? :-)

Idem kuknut ten kolacik, ale aby bol jednoduchy, Tmava huba nema chybu, len jej musim dat pauzu. Mozno spichnem nejaky pudingovy, mam ho rad, ale manzelka nie, tvarohovy zje.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A kuwa, vsak je podobny tomu mojmu, namiesto dzemu a tvarohu, pouzivam puding a ovocie. Tvaroh je vhodnejsi na vyrobu olomouckych syreckov.
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

tak sprav ten pudinkový a môžeš mi poslať aj recept ,porovnám s mojím
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja robím bez džemu, je kakaový a biele v ňom sú len kopčeky tvarohu, volá sa to prešívaná deka, príprava netrvá ani 15 min. a je vynikajúci.
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ujo G dobre popísal čemer, a u nás sa aj bežne hovorí "rozotriem ti čemer"
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
čemer...u nás herpes...a ten sa zvykne urobiť i pri rýchlom, hltavom jedení...alabut nedostane, ten má naporúdzi slivovicu!
Naposledy upravil hnedoočka : 03.09.10 at 13:21
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

ano ,niet nad vitamínový doplnok..však Alabut???
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Alkohol sa vinie spolu s ludstvom od nepamati. V symbioze s clovekom dezinfikuje, potesi, vyvola nenavist, vracia rozum do normalu, zohreje, potesi oko, nos, chutove pohariky, je dobry i zly, tak ako voda, skratka preplieta sa historiou spolu s nami do buducnosti. Neviem si predstavit, zeby vo vyprave na Mars nebola flasa alkoholu. :-)
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

JankaII Pozri príspevok
Ja dnes na večeru chystám pre mojích chlapov vysmaženú cukinu v cestíčku,hranolčeky a pikantnú tatárku....však čo už s tou úrodou cukín mám robiť??

mňam ..... prídem ???
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes bola zeleninová polievka a greflové gule z rožkového cesta tvarohové aj grankové.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať