Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
JankaII Pozri príspevok
ja som cestovinováaký receptík máš?
Janka, já tiež cestoviny môžem, robím ich podľa toho, čo práve mám. Teraz som uvarila cestoviny (také vejáriky) v osolenej vode, šunkovú salámu na kocky, plátky oravskej slaniny, zavárané šampióny na kocky, posypala provensálskym korením, pomiešané som dala do zapekacej misky, chvíľu piekla, potom som 4 vajíčka rozšlahala v šlahačke na varenie a poliala. Dopiecť a hotovo.
1 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

A čo poviete na toto ?

Dnes som ho robila. PERFEKTNÉ !
Naposledy upravil katka50 : 05.10.10 at 19:39
2 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

ZEvina Pozri príspevok
Janka, já tiež cestoviny môžem, robím ich podľa toho, čo práve mám. Teraz som uvarila cestoviny (také vejáriky) v osolenej vode, šunkovú salámu na kocky, plátky oravskej slaniny, zavárané šampióny na kocky, posypala provensálskym korením, pomiešané som dala do zapekacej misky, chvíľu piekla, potom som 4 vajíčka rozšlahala v šlahačke na varenie a poliala. Dopiecť a hotovo.
hm...dobréé...však aj ja často sama vymýšľam..ja vždy pridám aj na kocky nakrájanú zeleninku,alebo mrazený hrášok s kukuricou a mrkvičkou(vždy mám nejakú v mrazáku)je to aj pekné farebné
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Paprikáš z hlivy, kolienka.
7 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
JankaII Pozri príspevok
hm...dobréé...však aj ja často sama vymýšľam..ja vždy pridám aj na kocky nakrájanú zeleninku,alebo mrazený hrášok s kukuricou a mrkvičkou(vždy mám nejakú v mrazáku)je to aj pekné farebné

zapekanú zeleninku robím tiež - hlavne čerstvú (mám veľkú záhradu). Všetku zeleninu - karfiol, brokolica, lúsky, hrášok, kukurička, pórik ..... trošku povarím v slanej vode, zmiešam, dám do zapekacej misky, zalejem rozšlahanými vajíčkami v šlahačke a s korením na zapekanú brokolicu (je výborné) + varené zemiaky s petržlenovou vňaťou a pažítkou.
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
katka50 Pozri príspevok
A čo poviete na toto ?
katka, podobný ako tento a môžem potvrdiť že dobrý a hlavne netreba miešať....

http://www.porada.sk/t124163-gulas-bez-michani.html
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
katka50 Pozri príspevok
A čo poviete na toto ?
Neupalte ma dievcata, ja viem, ze niekedy nemate vela casu, ale gulas v rure je ako losos vo fritaku. No ja veru ked gulasek tak takto :
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

jozka, posielam ti pletene zemlicky (uzliky) so slaninkou, clebova + razna muka.

5 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
a to vsetko ty sam? Som z toho cely uzasnuty :-). Sa musim este ucit pozeram.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

taiko, vymysli mi rychlo nieco dusene z bravcoveho pliecka pre sarkana na veceru. Polievku robim fazulovo-hribovy vyvar. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko , asi hej .
Aj za ten guláš by si vyfasoval .
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alabut to tvoje pečivo vyzerá fantasticky... to sa veru mám, čo ešte učiť, ale nevadííí, dúfam, že času mám nadostač. A určite je všetko aj chutné, no a ešte musím začať aj miešať múky
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Alabut. Urobime zaklad pre gulash (cibulka n oleji+paprika+sol+korenie), poprazime maso. Zalejeme troskou vody. POdusime. V polovici pridame zelene olivy. Ked je uz vsetko skoro makke, pridame jeden banan (ano, to zlte v supke). Banan s olivami spravi paradnu, horko, trpko, sladku kombinaciu chuti. Podavame s haluskami, alebo s cestovinou.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vdaka, banan pouzivam casto, vsetky suroviny mam, ide sa na to. :-)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Buchac: s tym gulasom nie co nie je v poriadku? Chytro povedz nevarim to casto, tak sa priucim.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alabut Pozri príspevok
Vdaka, banan pouzivam casto, vsetky suroviny mam, ide sa na to. :-)
Juuuuj, este som zabudol na cervenu papriku, alebo kapiu. Ta by tam tiez mala byt.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ale dobry je.
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

také pekné žemličky robíš a dúfam aj chutné Alabutko jak je možné že buchty sa ti nedaria?...či už áno?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
taiko Pozri príspevok
Neupalte ma dievcata, ja viem, ze niekedy nemate vela casu, ale gulas v rure je ako losos vo fritaku. No ja veru ked gulasek tak takto :
jáj, taiko, klasický guľáš mi ovládame dokonale, ale toto je pre prípad , že nemáš čas dozerať 1,5-2 hodiny...osobne červenú papriku nepridávam,farbu i hustotu získa z mäsa postupným prilievaním vody.

Od lososa vo friťáku to má ďaleko, veď vyskúšaj.....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Janka, neviem, zato sarkanovi pecenie ide. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať