Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Paprikáš z morčacích žalúdkov, zemiaková kaša, kompót z padaných jabĺk.
4 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Včera mi pošteklil žalúdok príspevok od msa a tak som dnes robila zapekanú brokolicu so zemiakmi a morčacími prsiami.
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hovädzie dusené na cibuľke a slanine, so troškou červeného - varené v kuchte, príloha varené zemiaky.
3 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

moravské koláče so slivkovým lekvárom, tvarohom aj makom
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Fazulovo-hribovy vyvar hotovy. Zajtra asi porova polievka a duseny mangold s nieco vymyslim.

Stala sa hrozna vec ... dosiel mi lesnojahodovy liker. :-(
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

éééé..... nejako skoro - veď ešte nie sú ani Vianoce a ty už nemáš liquére.....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Syn bol na obede s majstrami čo mu robia na dome, nevesta bola u rodičov, manžel šiel do sveta a ja som si k obedu mlsala pištóty. Aby sa mi v hube neprášilo namáčala som si ich do vody, lebo mlieko bolo skyslé. A odkukala som od alabuta - zapila som to čajom /prieduškovým/
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

alabut Pozri príspevok
Fazulovo-hribovy vyvar hotovy. Zajtra asi porova polievka a duseny mangold s nieco vymyslim.

Stala sa hrozna vec ... dosiel mi lesnojahodovy liker. :-(
A odkiaľ ti došiel? Povedz mu nech dojde aj mne
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Kazu Pozri príspevok
Syn bol na obede s majstrami čo mu robia na dome, nevesta bola u rodičov, manžel šiel do sveta a ja som si k obedu mlsala pištóty. Aby sa mi v hube neprášilo namáčala som si ich do vody, lebo mlieko bolo skyslé. A odkukala som od alabuta - zapila som to čajom /prieduškovým/
Zuzi, a ja som sa riadne zľakla, že čo si odkukala od alabuta - nejaký ten likérik????
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja som mala dnes pečený bôčik a jaterničku.....a baraní roh a bolo to veľmi dobrééééé.
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, musim sa nastahovat do cucoriedkoveho a pripravit nejake do zasoby. Skusim ako kazdy rok citron, banan, karamel a cokoladu. :-)
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Brokolicová krémová polievka, masové guličky, hranolky.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zajtra pre manžela obľúbený grenadier marš, pre mňa to isté bez cestoviny opekané v panvičke...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - prazenica s chlorofylom, fermez, jogurt, chlieb, bylinkovy caj, med, mlete klinceky, posledne kvapky lesnojahodoveho likeru.

Obed - paradajkovy salat s dusenym chlorofylom, priloha: nejake maso (asi hovadzina), omastene zemiaky, bylinkovy caj, med, klinceky, pohar nektarinkovice.

Vecera - zemiaky, acidko.
Naposledy upravil alabut : 21.10.10 at 07:04
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este doplnim - cviklova polievka.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Ranajky - prazenica s chlorofylom, fermez, jogurt, chlieb, bylinkovy caj, med, mlete klinceky, posledne kvapky lesnojahodoveho likeru.

Obed - paradajkovy salat s dusenym chlorofylom, priloha: nejake maso (asi hovadzina), omastene zemiaky, bylinkovy caj, med, klinceky, pohar nektarinkovice.

Vecera - zemiaky, acidko.
pripomenul si mi, že zemiaky s cibuľkou a acidkom som už dávno nerobila...zajtra príde domov dcéra, tá mäso nemusí, tak uděláme....daj prosím recept na cviklovú polievku, tú som ešte nerobila....pozriem, či to bude našim jedlé.....
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

dnes je asi diétny deň, u nás pórová polievka a na večeru opečené zemiaky v trúbe s kýškou.
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Botwinka - cviklova polievka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15045&user=4227
1 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

alabut Pozri príspevok
No, musim sa nastahovat do cucoriedkoveho a pripravit nejake do zasoby. Skusim ako kazdy rok citron, banan, karamel a cokoladu. :-)
A ty Alabutko ..taký šporovlivý..však ty musíš toho alkoholu na kvanta nakúpiť,aby si si likériky povyrábal...hm... napadá ma ...ty sám,ty sám
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hej, likery vyrabam sam a zvacsa sam aj vypijem. Manzelka a dcera nepiju. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať