Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
jackguelina jackguelina

jackguelina je offline (nepripojený) jackguelina

Ja som dnes varila špargľovú ,krémovú polievku .Druhý chod také veľmi nezdravé ,ale také dobréééééééé vyprážané bravčové rezne so zemiakovou kašou a hlávkovým šalátom./ Z toho celého je zdravá výživa asi len ten šalátik/.
2 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Kuracia polievka s rezančekmi, mrkvou, petržlenom a kurecím mäskom a kuracie prsia plnené praženicou, hráškom a kápioiu, opekané zemiaky a mrkvový šalát.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

janka67 Pozri príspevok
Šošovicová polievka a upravený variant tohto jedla:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22284

miesto špekáčikov (alebo špekačiek?) laborecká klobása a miesto baraních rohov pikantné lečo
ja miesto baraních rohov dávam alma papriku
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecera - salat ala alabut namiesany, zemiaky sa varia, obalovane kuracie pecienky uz alabutka vypraza, dali mi kavu, bylinkovy caj, pivo sa chladi, ostava len siahnut do skrine a natankovat. Kuwa, keby bol clovek zdravy, sveta zit. :-)

Zajtra - opat paradajkovy salat ala alabut, zemiaky, priloha: vitamin D (rybacie fasirky) a pivo, bylinkovy caj, kava, vyprostovak.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Konečne som urobila na zajtra plnenú papriku. Už mám na ňu chuť od leta, ale len teraz sa mi to podarilo. Ale tá omáčka je v skutočnosti červená. Príloha buď knedľa, alebo varené zemiaky. Polievka zeleninová.
Naposledy upravil Žabinka : 04.11.10 at 16:29
NOKIA 354.jpg  
NOKIA 355.jpg  
1/1
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No krasa. Dobru chut. :-)
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Žabinka tiež ju milujem a keď mám v lete suroviny a čas, narobím si do mrazničky ako polotovar. V zime také letné jedlo dobre padne.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes restované kuracie pečienky, ryža, hruškový kompót.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
Konečne som urobila na zajtra plnenú papriku. Už mám na ňu chuť od leta, ale len teraz sa mi to podarilo. Ale tá omáčka je v skutočnosti červená. Príloha buď knedľa, alebo varené zemiaky. Polievka zeleninová.
Chodila som potajomky chutnať a popálila som si jazyk. Tak mi treba, keď nemôžem vydržať do zajtrajšieho obeda. Ale už som pre istotu odložila hrniec z môjho dosahu.
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

He, aby ti ostalo. :-)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Veď práve preto som to odložila. Zíde z očí, zíde z mysle.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Žabinka, ale riadny hrnčisko si navarila, koľko je vás doma ......heh?
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

tipnem si :4?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

jej,aj ja som mala plnenu papriku,od mojej drahej mamusky,tiez sa mi na nu slinky zbiehali uz aj pol roka-lebo ja to nevarim-moj muz to neje.
on mal dnes pecene kura s tarhonou od vcera.kura bolo v mraznicke,hotove,dala som ho len prihriat do mini rurky,tak som nemusela varit,cha......
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

pečené kura sa dá dať do mrazničky ?
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

jasne
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

nemá potom inú chuť - pachuť?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ako urobit likerove spice bez spice? Liker do toho dokazem naliat, ale ako spackat tu trubelu? :-)
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
alabut Pozri príspevok
Ako urobit likerove spice bez spice? Liker do toho dokazem naliat, ale ako spackat tu trubelu? :-)
Kuk sem: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14186 - tu je recept aj s obrázkami ako na to.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mysimis dobre, ze si hodila link, ved ja som v peceni fakt este velky amater ale ucim sa..zmazala som
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať