Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jožka, suché droždie je lepšie?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja neviem aké je čerstvé, ešte som z neho tušim nerobila v zásobe mávam suché, lebo nikdy neviem, čo sa mi práve bude chcieť
Naposledy upravil jozka56 : 10.11.10 at 12:17
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

jablková roláda podľa Ubky ,za asistencie Janky 51
7 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
mnaaaaam, hnedoocka to sa ako vari ta huspenina. receptik nemame? :-)
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiakový perkelt s plnenou fašírkou, chlebík.
2 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Taiko ja varím huspeninu nasledovne: kúpim si svieže paprčky - 4 ks, 1 údené kolienko a ešte aj čisté údené mäsko, napr. krkovičku. Toto všetko dobre vyumývam a postavím variť do veľkého hrnca - cca 10-12 l. Ochutím čiernym korením, soľou, veľa, veľa cesnaku načistím, ja pre chuť zvyknem tam dať aj jeden petržlen, jednu mrkvu a cibuľu v celosti. Toto všetko uvediem do varu a varím to aspoň 7 - 8 hod. Keď je to uvarené, vyberiem mäso a vývar precedím. Paprčky a kožky si do huspeniny nedávam /tie odnesiem do útulku psíkom papať/. Do misiek si na spodok nakrájam čisté mäsko a zalejem vývarom. Nechám vychladnúť a poukladám do chladničky.
10 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
mysimis Pozri príspevok
Taiko ja varím huspeninu nasledovne: kúpim si svieže paprčky - 4 ks, 1 údené kolienko a ešte aj čisté údené mäsko, napr. krkovičku. Toto všetko dobre vyumývam a postavím variť do veľkého hrnca - cca 10-12 l. Ochutím čiernym korením, soľou, veľa, veľa cesnaku načistím, ja pre chuť zvyknem tam dať aj jeden petržlen, jednu mrkvu a cibuľu v celosti. Toto všetko uvediem do varu a varím to aspoň 7 - 8 hod. Keď je to uvarené, vyberiem mäso a vývar precedím. Paprčky a kožky si do huspeniny nedávam /tie odnesiem do útulku psíkom papať/. Do misiek si na spodok nakrájam čisté mäsko a zalejem vývarom. Nechám vychladnúť a poukladám do chladničky.
taiko, podobne ako mysimis s menšími obmenami: koleno dávam,ale nie údené, kvôli deťom pridávam pliecko - oni nemajú radi mastné.Petržlen a mrkvu nedávam, ale môže byť a z korenín dávam všetko ,čo si myslím ,že neuškodí.....aj trochu grilovacieho, zázvor, biele korenie, vegeta...proste ochutíš si to podľa svojho.Variť na miernom ohni,aby nálev zostal číry.
Deťom robím len s plieckom,prípadne karé. Ak mi zvýši nálev, do menších nádob dám šunku ,vajíčko,kápiu,uhorku a urobím vajce v aspiku.
9 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no a mam to vybavene. Tu keby som prisiel k masiarovi a pytal koleno, ci paprcky , tak ma asi daju zavriet za nejake tajne ritualy. Jedine ze by som k nejakemo turkovi zasiel
No skoda ze si nedam fajnu huspeninku
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

terezamaria Pozri príspevok
Teraz robím tieto :

Oškvarkové pagáčiky

1 kg polohrubej múky
1 kyslá smotana
1 dcl oleja
2 celé vajcia
1 kvasnice - modrá kocka
1 ČL cukru
2 - 3 KL soli
cca 4 dcl mlieka
trocha oškvarkov, asi 20 - 25 dkg

Postup:
Z prísad vypracujeme cesto,ja to robím elektrickým ručným šlahačom - tými špirálami, ktoré hneď na doske rozvaľkáme na štvorec. Rozotrieme pomleté oškvarky, tesne pred rozotieraním ich trošku zriedime teplou vodou, 2 - 4 lyžice. Prekladáme ako lístkové cesto. Opakujeme 3krát po 15 minútach. Nakoniec cesto rozvaľkáme na hrúbku cca 2 cm a vykrajujeme pagáče, ktoré poukladáme na plech trocha ďalej od seba (pagáče nakysnú).
Na vrch pagáčov spravíme nožíkom mriežku, potrieme rozšľahaným vajcom, prípadne posypeme sezamom, rascou.
Upečieme vo vyhriatej rúre.
Terezka, dnes som piekla škvarkové pagáčiky podľa tvojho receptu. Sú dobré.
Trošku som recept pozmenila ale len tým, že po každom preložení cesta som 3x natrela škvarkovou hmotou, z toho na dve som dala aj trochu postrúhaných zemiakov varených v šupke a na jednu úplne na drobno posekané škvarky.
Trochu netradične som ich krájala na štvorce. Vyšlo mi 55 pagáčikov.
Naposledy upravil Marína : 11.11.10 at 08:25
IMG_4335 1.jpg  
IMG_4339 1.jpg  
1/1
16 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

fíííha, ale ti pekne lístkujú !!!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem. Preto som po každom vyvaľkaní cesta ho potrela škvarkami aby to tak bolo.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Na zajtra mi z dneška ostala polievka z kačacích drobkov s pečeňovými haluškami a budem robiť segedín s knedľou.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dusené morčacie stehno, celozrná ryža, kyslé uhorky - ostalo aj na zajtra


nie ste vy dievčatá z dolniakov? Hlásim sa do toho útulku, bo ja som "lakomá" podeliť sa o také dobroty
aj s mojím psíkom
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Včera som si odskočil na nákup do Miškolca a kúpil som tanyasi csirke
tak že dnes ženička uvarí kurací paprikáš s haluškami
mňam
kurací paprikáš.jpg  
6 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Dnes bude hovädzie mäsko s tarhoňou.
6 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

aj u nás to isté
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dnes drožďová polievka s mrkvičkou - robila som prvý raz a ozaj je chutná
Druhý chod - karfiol ala mozoček a varené zemiaky s vňaťkou, k tomu zeleninový šalát.
8 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kuracia s rezancami, bravčový rezeň v cestíčku, zemieková kaša, šalát
6 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes bol obed veľmi rýchly bryndzové noky so slaninkou, mala byť aj opražená cibuľka, ale doma nebolaKlikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Snímka0163.jpg
Zobrazení: 26
Veľkosť:  45.4 KB
zdroj:http://www.facebook.com/photo.php?fb...14447195232283
14 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

Jožka ..pozrela som si na face recepty p.Irenky a môžem povedať,že po dlhej dobe niečo čo ma na face zaujalo...teda sem budem chodiť pre inšpirácie..ja osobne ďakujem za link
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať