Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka klasika- kuracia so slížikmi. Dusené bravčové rezne, ryža, mrkvový šalát s čerstvým ananásom. Pre mangela vyprážané kuracie krídla.
3 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ďakujem Evička, určite chcem vyskúšať urobiť domáci syr, takže si to v blízkej dobe objednám.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nemáš za čo Miška. Pozri si aj túto stránku http://jaknato.webpark.cz/index.html
Na stránke, ktorú som tu predtým priložila, nájdeš aj zoznam predajní, kde sa dá kúpiť. Objednávať sa veľmi neoplatí,zasielajú od 5 ks vyššie a to je na 250 l mlieka a poštovné je min. 3,60 €. Skús pozrieť.
Naposledy upravil Marína : 14.11.10 at 19:47
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kurací vývar s husími krkmi /to je cestovina/, fašírka v alobale, do červeno-chrumkava upečené kuriacie krídielka /predtým naložené v medovo-paprikovo-cesnakovom dresingu/ , pečené bravčové, rezne, ryža s mexickou zeleninou, zemiakový šalát, ľadový šalát s nálevom, slané syrové tyčinky, černoškovia, štrúdle jablkovo škoricové, jablkovo makové a tvarohové s hrozienkami. Boli hody
6 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

aha... už som sa zľakla, že Ty takto každú nedeľu vyváraš a vypekáš ...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zuzka, keby som ja len toto bola vedela, aspoň cez okienko by som bola nakúkla a pohľadom sa takýchto dobrôt nabažila.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ranajky - nic, kava s alabutkou.

Obed - jogurt s amaretom, bylinkovy caj.

Vecera - odpad z nedele, bylinkovy caj, cernicovy liker. :-)

Mysimys, syridlo nekupujem, u nas je syraren.
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Marína, aj prísť si mohla, len krídla by sa ti už neušli Zostalo ich zopár a tie si manžel naložil na tanier večer pred televízor. Ani ryžu alebo chleba si k tomu nezobral..... len krídla a on
1 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

Slepačia polievka s pečeňovými haluškami + dusená zelenina na karí s tarhoňou.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
...dnes nik nevarí? asik zostalo od včera.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hej, nevarí, aspoň ja nie, chi,chi, aj nám zostalo, kapustová kyslá s údeným a hubami,(generálka pred vianocami) morčacie prsia na prírodno, zemiaky, hruškový kompót. Na olovrant hnetený jablčník.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Práve som dovarila kyslú šošovicovú polievku a palacinky plnené tvarohom, mňam ..no a chlapi musia dojesť aj zvyšky z nedele..
3 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Dnes tortelini so smotanovou omackou a gorgonzolou Maso nechcem ani vidiet po vikendovej zabijacke
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecer idem zmastit dalsi syr, stiahnut smotanu, uvarit urdu ala alabut (riccotu), ak sa mi bude chciet uvarim mascarpone. Pooral som poslednu zahradu.

Obed - lahky u susedov, domaca klobasa, domaci chlieb, domaci cucoriedkovy liker, cervene vino, amareto, belovica, pivo.

Vecera - som unaveny ako pes, pockam, kym pride alabutka a podhodi mi nieco do misky, pivo, bylinkovy caj, jogurt s amaretom. Hadam si mozem aj schrupnut, kym sarkan vrazi do dveri. :-)
2 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

hubová polievka - vlastnoručne nazbierané, z mrazáku v pravú chvíľu vybrané. Zajtra napíšem či chutila. A keď nenapíšem .......
2 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

tak už si dojedla
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
V piatok: boršč, bravčová pečeň na zelenine
Dnes: talianska fazuľová polievka, bryndzové halušky
DSC00290.jpg  
1 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj.... plnené teplé sendviče .../šunka, syr, kečup, tatarska, kapustný list/
2 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

alabut Pozri príspevok
Vecer idem zmastit dalsi syr, stiahnut smotanu, uvarit urdu ala alabut (riccotu), ak sa mi bude chciet uvarim mascarpone. Pooral som poslednu zahradu.

Obed - lahky u susedov, domaca klobasa, domaci chlieb, domaci cucoriedkovy liker, cervene vino, amareto, belovica, pivo.

Vecera - som unaveny ako pes, pockam, kym pride alabutka a podhodi mi nieco do misky, pivo, bylinkovy caj, jogurt s amaretom. Hadam si mozem aj schrupnut, kym sarkan vrazi do dveri. :-)
ty máš aj so susedmi určite založenú ekofarmu
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dojedanie zo včera, 2 plechy oškvarkových pagáčov.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať