Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Dusené bravčové na mexickej zeleninovej zmesi, ryža, zeleninový šalát.
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

zo vcera hovadzia polievka, bravcove masko na paprike, konecne aj koprova omacka a domaca kysnuta knedla {to moj sa na nu cely tyzden tesil}..a ja som si spravila nove zemiacky so spenatom..
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Katarina Pozri príspevok
Tie slané torty vyzerajú fantasticky. Zišla by sa mi pre oslávenca, ale bojím sa do toho pustiť. Aký stupeň náročnosti si to vyžaduje?
Deganova Pozri príspevok
Katka ja som tiež len samouk, ale studená kuchyňa na vždy bavila. Ja jednu takú "tortu" robím cca 5-7 hodín, chce to len odvahu... ak budeš potrebovať radu ozvy sa...
Nebudem to ani skúšať ani náhodou, rýchlosť papkáčov je určite oveľa rýchlejšia ako tvoja a neviem, či by som ich k tomu nádhernému výtvoru vôbec pustila
Čím sú obsypané boky? Pýtam sa len čisto zo zvedavosti.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

kukučka Pozri príspevok
Nebudem to ani skúšať ani náhodou, rýchlosť papkáčov je určite oveľa rýchlejšia ako tvoja a neviem, či by som ich k tomu nádhernému výtvoru vôbec pustila
Čím sú obsypané boky? Pýtam sa len čisto zo zvedavosti.
Boky potieram pomazánkovým maslom neochuteným a posýpam strúhaným syrom
0 0
Dreamka Dreamka

Dreamka je offline (nepripojený) Dreamka

Moje meno je Dori, venujem sa podnikaniu- konkretne v gastronómií. Milujem podnikať, športovať a užívať si spolu so svojou rodinkou. ...viac
Dnes bryndzové halušky/halušky s tvarohom a k tomu kyslé mliečko
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Plneny kapustny list s jogurtom a chlorofylom vsetkeho druhu po cely tyzden. Tuto stravu doplnime rozkami s maslom a domacim syrom (bryndzou) opat posypanu roznym druhom chlorofylu. Na doplnenie vitaminov skupiny D vytrcime ctene telo na obdiv paliacemu slnku. Dorazime sa bylinkovym cajom a domacimi palenkami rozneho druhu a veku. Na doplnenie a rozprudenie cervenych a bielych krviniek denne flasa cerveneho, najlepsie z cucoriedok. :-)
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

kapustnica bez hríbov
3 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Bravčové mäso na mrkvičke a hrášku, tarhoňa, ľadový šalát.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rapadajková polievka, cordon bleu, zemiaky, tatárka. Uf, zabudla som, práve som vybrala z rúry jogurtový jahodový koláč s posýpkou.
Naposledy upravil Tweety : 31.05.11 at 12:10
6 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Ludia, co je to Gordon blue? Nie nahodou Cordon bleu?
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

V jedálni sme mali ryžu, kuracie mäsko na prírodno a zeleninový šalát (bola tam aj uhorka) čo myslíte zjedla som ten šalát?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mrkvová polievka s mrveničkou, kapustníky
1 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Granadír
1 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Slayer666 Pozri príspevok
Ludia, co je to Gordon blue? Nie nahodou Cordon bleu?
ano správny názov je Cordon bleu ale na Slovensku je zaužívané aj Gordon blue možno slangový výraz a hladnému je jedno ako sa to volá hlavne že je to dobré
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Maruška54 Pozri príspevok
ano správny názov je Cordon bleu ale na Slovensku je zaužívané aj Gordon blue možno slangový výraz a hladnému je jedno ako sa to volá hlavne že je to dobré
No veru, na tom mojom nebolo teda napísané ništ, a to som ho celý zjedla.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Plneny kapustny list s jogurtom a chlorofylom vsetkeho druhu po cely tyzden. Tuto stravu doplnime rozkami s maslom a domacim syrom (bryndzou) opat posypanu roznym druhom chlorofylu. Na doplnenie vitaminov skupiny D vytrcime ctene telo na obdiv paliacemu slnku. Dorazime sa bylinkovym cajom a domacimi palenkami rozneho druhu a veku. Na doplnenie a rozprudenie cervenych a bielych krviniek denne flasa cerveneho, najlepsie z cucoriedok. :-)
pozor, na predávkovanie vitamínom /hlavne D/

u mňa reštika navarila super pirohy plnené zemiakmi s opraženou cibuľkou a kyslou smotanou.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes aj zajtra budem mať polievku zeleninovú, zelenina ešte čaká, kým príde na rad , v takom teple sa mi nechce stáť pri sporáku, ako druhé konečne tekvicový prívarok, nové zemiačiky, uvarené vajíčko. Práve uvarené, ešte horúce. Takže také diétne .
019.jpg  
020.jpg  
1/1
15 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

joj, ale by som si dala
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

paradajková polievka so syrom, lievance, k večeri ešte juhoslovanské kabáče, plnené údenou krkovičkou.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zdenka 0705 Dnes, 06:06 PM
joj, ale by som si dala
Zdenka, kľudne príď, mám za hrniec, a nikto okrem mňa to nechce. Ostatní sú mäsoví .
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať