Zavrieť

Porady

Čo dnes na obed?

som
Ja už fakt neviem čo variť!
Mám dojem, že varíme doma dookola tie isté jedlá. Nejako nás opustila fantázia.
Tak ma napadlo, že by bolo dobre, keby do tejto rubriky (kto chce) napísal, čo dnes varí, aby som dostala nejakú inšpiráciu - čo môžem asi tak dnes navariť. Samozrejme normálne domácke slovenské jedlá.
Nie recepty, ale názov jedla.
Čo dnes na obed?
dnes: vyprážaný karfiól

P.S.
A čo zajtra na obed? a Každý deň na obed?
Naposledy upravil mysimis : 19.11.10 at 19:38 Dôvod: doplnenie P.S.
Téma je uzavretá.
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

zapečené plnené kuracie závitky s baby karotkou a ryža
2 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

Dnes som si pripravila na obed niečo zdravé a lacné a síce malé nové zemiačky, uvarené, omastené maslom k tomu posekané cíbiky a zakýsanka.
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Daniela1010 Pozri príspevok
Dnes som si pripravila na obed niečo zdravé a lacné a síce malé nové zemiačky, uvarené, omastené maslom k tomu posekané cíbiky a zakýsanka.
aj u nás nové zemiačiky s cibuľkou a kyslou smotanou pre manžela ,lebo nemá rád cuketové placky- čo zase ja zbožňujem,ale teší ma ,že úroda už vlastná,dokonca som už zavarila 20 fliaš uhoriek ,lebo nestíhame konzumovať.
5 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Šikovica, šikovná. Naše už tiež začali rodiť, už sa bude nakladať.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Daniela1010 Pozri príspevok
Dnes som si pripravila na obed niečo zdravé a lacné a síce malé nové zemiačky, uvarené, omastené maslom k tomu posekané cíbiky a zakýsanka.
hnedoočka Pozri príspevok
aj u nás nové zemiačiky s cibuľkou a kyslou smotanou pre manžela ,lebo nemá rád cuketové placky- čo zase ja zbožňujem,ale teší ma ,že úroda už vlastná,dokonca som už zavarila 20 fliaš uhoriek ,lebo nestíhame konzumovať.
A čo u nás na obed? Nové maslové zemiačky, opražená cibuľka, zakysanka.
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Dnes: hovädzie na spôsob sviečkovej a knedlík
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pečené údené koleno, chleba, horčicu, chren, zeleninu, prípadne zemiakovú kašu, ešte uvidím čo bude manžel chcieť. Ja osobne si k tomu dám chleba, horčicu a Febichol.
2 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
My dnes:
langoše: buď plnené syrom, šunkou, tatarkou a kečupom, alebo so smotanou, alebo s kečupom a syrom, každému podľa chuti

a dnes sa aj prekonávam, piekla som kinder mliečny rez...
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
A čo u nás na obed? Nové maslové zemiačky, opražená cibuľka, zakysanka.
Ešte na doplnenie, to budem mať len ja, taký fajnový obed . Ostatní stravníci budú mať zeleninovú polievku s mrveničkou, rizoto s kockatým mäsom a zeleninou, posypané strúhaným syrom, uhorka alebo uhorkový šalát. Varila som včera v noci, keď už nebolo teplo 100 stupňov .
4 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Boršč (no boršč, to by sa rusi čudovali, ale dajme tomu, bolo napísané), pečené kuracie stehno, dusená ryža, uhorka
3 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Hubovy paprikas s kolienkami na viac sa nezmozem. Ale uz planujeme vikend. Cukinovy kolac s medovymi kridielkami a salat so zelenych listov, ak sa mi bude chciet ist do lesa tak bude aj zihlava.
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

gulasova polievka a spenatove omelety ..budu, idem robit 1x..
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tak nech sa vydaria..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecer bravcove sote s mangoldom, varene zemiaky, paradajkovo-ladovy salat, bylinkovy caj.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tak nech sa vydaria..
viac
mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)


..a veru sa aj podarili....su vynikajuce...k tomu nove zemiacky na paprike a moze sa to jest aj same, alebo s tatarkou, kecupom..no a utekala som do obchodu a vykupila som im vsetok spenat..
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Mletý rezeň so syrom, varené zemiaky, smotanový drezing, zelenina.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... to bol ten "mletý rezeň" s krycím názvom "inventúra" ???
:-)))))))))))))))))))
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Zajtra by som navarila brokolicovú polievku a hráškové rizoto s kuracinou. K tomu uhorkový šalát.
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pred pol hodinkou som dovarila hubovu omacku zo sampionov a kuriatok na zajtra-este ich chladim ,nech ich mozem supnut do chladnicky.
knedle su uz zarobene a naporcovane v sackoch-zemlove,uz ich zajtra len vyvarim a mnam.

dnes
sme boli pozvani do restauracie na veceru-ja len zakusok a kavu,moj muz pecene rebra s opekanymi zemiakmi,moja mama viedensky hovädzi gulas

vcera
sme boli v pizerii-ja hubovu s kukuricou,moj muz capriciosa.ako dezert tiramisu a taliansku zmrzlinovu tortu-cassata-bola straaaasne sladka.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
plnená kapusta , na východe holubky.....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať